• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Прикраси на ялинку до Нового року 2017 своїми руками. Фото

Прикраси на ялинку до Нового року 2017 своїми руками. Фото


Скоро Новий 2017 рік, а, значить, саме час подумати про святковій атмосфері і затишку в домі. А що для цього потрібно? Правильно, новорічна красуня з лісу, яку обов'язково потрібно прикрасити. У багатьох сімей прикраса ялинки є доброю сімейною традицією і звичаєм. Але і прикраса на ялинку до Нового рік 2017 своїми руками може стати не просто захоплюючим і цікавим заняттям, але гарною нагодою зібратися всім разом і весело провести час. Адже саме таке тісне спілкування батьків з дітьми найкраще зближує, а цього сьогодні дуже не вистачає.


Різновиди прикрас та їх фото.


Сьогодні, в 2017 році можна, мабуть, знайти абсолютно будь-яку іграшку, але річ, зроблена своїми руками, стане не просто безцінною, але і самою дорогою. Що ж можна запропонувати?Пприкраси, виконані з кольорового паперу. Це можуть бути оригінальні та незвичайні за форматом сніжинки, кульки, гірлянди, які до того ж можна використовувати і для декору приміщення. Дуже красиво і по-домашньому затишно і з великим теплом на ялинці будуть виглядати янголята або ж маленькі півники, адже 2017 рік пройде під знаком Вогняного півня. Головне, щоб прикраси вийшли яскравими і яскравими.


Прикраси на ялинку до Нового року 2017 своїми руками. ФотоОригінальні ялинкові кулі, які можна прикрасити різноманітними аксесуарами, малюнками, паєтками, а також бісером і тканиною.

Пов'язані або ж зшиті прикраси. Найбільш правильним у цьому випадку стане зробити фігурку Вогняного Півня або ж будь-якого казкового персонажа.

Декоративні вироби з бісеру. В цьому напрямку не варто обмежувати свою фантазію і можна придумати і зробити абсолютно будь-яку річ.

Прості скляні кулі, які можна розфарбувати своїми силами. Варто відзначити, що в 2017 році такі іграшки дуже модні і популярні, а, головне, кожному по силам.

Їстівні іграшки, які дуже люблять діти. Варто сказати, що такі іграшки були дуже популярні багато років тому, хоча сьогодні вони роблять в сучасному стилі і з нотками нової епохи. Якщо уважно вивчити всі різноманітність і асортимент, то найбільш актуальними, як і раніше, є іграшки з цукерок, пряників і печива. Також це можуть бути пряникові чоловічки, сердечка і сніжинки.

Перераховувати список іграшок, які можна зробити в 2017 році можна до нескінченності, адже кожен робить, перш за все, не те, що модно, а те, що він найбільше вміє, хоче і знає як робити.


Як правильно прикрасити ялинку?


Погодьтеся, одних іграшок недостатньо для того, щоб ялинка виглядала красиво і ефектно, і при цьому дуже запоминающе.


Для цього потрібно вміло і в правильному порядку розмістити на ялинці всі виготовлені і наявні прикраси. Як це зробити, які є поради і рекомендації?


Прикраси на ялинку до Нового року 2017 своїми руками. Фото


1.Іграшки великих розмірів, які відрізняються своїми параметрами і масивністю краще всього розташувати в нижній частині ялинки.
2.Піднімаючись знизу до верху розміри прикрас, рекомендується зменшувати. Іншими словами, на самому верху повинні розташувати іграшки невеликого формату. Якщо слідувати цьому простому правилу і поради, то ялинка вийде дуже акуратною і витонченою.
3.Правильно розподілити колірну палітру. Є кілька варіантів – або це будуть кольору в хаотичному, тобто хаотичному порядку, або ж ви все-таки будете витримувати якусь палітру і колор.

Як видно, прикрасити ялинку до новорічного свята – це не таке просте й легке завдання як здається на перший погляд. Але, якщо зібратися всією сім'єю, то це завдання може легко перетвориться на веселу роботу, і ви просто-напросто весело проведете час зі своїми дітьми та рідними.

загрузка...
Прикраси на ялинку до Нового року 2017 своїми руками. Фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають