• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Відзначаємо новий 2017 рік в Грузії. Ціни на відпочинок

Відзначаємо новий 2017 рік в Грузії. Ціни на відпочинок


Куди відправитися в Грузію взимку, на зустріч найголовнішого свята – Нового року? Ось одне з питань, яке хвилює багатьох, хто збирається на зимові канікули в цей край. Відзначаємо новий 2017 рік в Грузії – це досить цікаво, так як перед кожним з'являється хороша можливість не просто відкрити для себе щось новеньке і незвичайне. Але і познайомитися зі звичаями і традиціями цієї країни.


Ціни на відпочинок.


Це, мабуть, перше, на що ми звертаємо увагу, вирушаючи в подорож. Ось чому і в цей раз все потрібно заздалегідь дізнатися і спланувати, так як цей пункт відіграє важливе значення при виборі відпочинку в новорічну ніч. Що слід знати і враховувати?
По-перше, квиток на літак туди і назад обійдеться на одну людину приблизно 4000 грн.

По-друге, якщо ви збираєтеся відправитися в Гудаурі, то можна забронювати заздалегідь машину за 1500 грн.


Відзначаємо новий 2017 рік в Грузії. Ціни на відпочинок
По-третє, проживання обійдеться в 900 грн, з урахуванням сніданку та вечері.

По-четверте, якщо ви захочете поїхати на гірськолижний курорт, то спеціальна електронна карта, що дозволяє користуватися гірськолижними підйомниками, буде коштувати вам майже 1000 грн з розрахунком 7-ми денного відпочинку.


По-п'яте, послуги інструктора з лиж будуть коштувати від 300 – 600 грн за 3-4 години.

По-шосте, особисті витрати. Але це вже ваш вибір.

Якщо скласти всі основні витрати, то вартість новорічних канікул 2017 року в Грузії обійдеться приблизно в 10000 грн, і навіть більше, в залежності від ваших бажань і потреб.


Новий рік в Грузії.


Якщо говорити про звичаї та особливості святкувати це свято, то він з великим розмахом відзначається не тільки у великих і великих містах, але і маленьких селищах. Як правило, готується до цього свята, жителі починають заздалегідь, тут, перш за все, прийнято позбавлятися від старих і непотрібних речей і готувати спеціальні страви на святковий стіл. Якщо говорити про меню новорічного столу 2017 року, то традиційними можна назвати наступні страви, скуштувавши які розкриє перед вами всі таємниці і секрети цієї місцевості і краю. Що ж це за страви? Звичайно ж, такі солодощі, як чурчхели волоських горіхів в увареному виноградному соку, гозинак, також виготовлений з горіхів, але вже з додаванням меду. Що стосується м'ясних страв, аромат яких вже витає в повітрі 31 грудня, то тут варто назвати і відзначити цілого запеченого поросяти. З приводу національних страв можна виділити суп харчо, хачапурі, хінкалі та сациві. Особливістю всіх цих страв є те, що вони готуються з великою кількістю додавань спецій, тому рекомендується бути гранично обережним у знайомстві з місцевою кухнею. Навряд чи можна уявити собі яке-або святкове застілля без грузинського вина, яке ні з чим не рахуватися.

Відзначаємо новий 2017 рік в Грузії. Ціни на відпочинок


Що стосується самого свята, то вже після півночі всі виходять зі своїх будинків і починається веселість. Люди зустрічаються на вулицях і площах, вітають один одного, обмінюються побажаннями і просто разом виселятися. У цю ніч прийнято випускати тисячі ракет в небо і безліч салютів, щоб відлякати від хати нечисту силу і злого духа. Варто сказати, що гуляння у Грузії тривають до самого Різдва, тому відправлятися туди слід не на один день, який вам просто-напросто нічого не дасть, а на цілий тиждень і тільки тоді у вас складеться повна картина й уявлення про цієї місцевості і краю.


Якщо говорити про традиції, то після новорічної ночі з раннього ранку по домівках з привітаннями та частуваннями ходять чоловіки, яких в народі прийнято називати «меквле». Але, це повинен бути не просто людина, а всіма шанований, який разом з частуванням принесе у ваш дім добро, здоров'я, розум і благополуччя. Вважається, що якщо «мевле» відвідав ваш будинок, то весь рік вам у всьому і скрізь буде супроводжувати успіх і удача.


Новий 2017 рік в Грузії може стати справжньою зимовою казкою, головне, заздалегідь визначитися, куди з метою вашого відпочинку, маршрутом і напрямком, а також зі списком місць, які б ви хотіли б побачити і відвідати. Адже погодьтеся, відвідавши, Грузію і, не побачивши її основні визначні пам'ятки, які актуальні таємницями і легендами – це буде велика помилка.

загрузка...
Відзначаємо новий 2017 рік в Грузії. Ціни на відпочинок
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають