• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Виріб із кольорового паперу Дід Мороз на Новий рік 2017 своїми руками. Майстер клас з фото

Виріб із кольорового паперу Дід Мороз на Новий рік 2017 своїми руками. Майстер клас з фото


Новий рік – це свято, якого з великим нетерпінням найбільше чекають діти. Адже саме в цей час в будинку встановлюється лісова красуня, яку обов'язково потрібно прикрасити різнокольоровими іграшками та гірляндами, бажано зробленими своїми руками. Якщо дорослі, роблячи подарунки, женуться за сучасними і дорогими речами, то діти навпаки намагаються зробити подарунок від душі, щирого серця. Сьогодні самому можна зробити абсолютно будь-яку річ, саморобку, прикрасу і просто сувенір, який стане гарним нагадуванням про вас. Виріб із кольорового паперу Дід Мороз на Новий рік 2017 своїми руками може бути виконаний в абсолютно різному стилі, головне, щоб вийшло оригінально, красиво і незвично.


Майстер клас з фото.


Якщо ви вирішили зробити разом зі своєю дитиною паперового і дуже симпатичного Діда Мороза, то наші поради і ідея стануть для вас справжньою знахідкою. Отриману саморобку по праву можна вважати універсальною річчю, так як її можна використовувати в якості ялинкової іграшки. Декору для вікон або стелі, або ж посадити під ялинку. Отже, що нам необхідно.

Виріб із кольорового паперу Дід Мороз на Новий рік 2017 своїми руками. Майстер клас з фото1.Кольоровий папір червоного, білого і темного червоного кольору.
2.Клей.
3.Біла вата.

Перш за все, з кольорового паперу червоного кольору вирізаємо коло. У цьому колі робимо надріз, причому абсолютно не має ніякого значення, з якого боку він буде знаходитися. Але, надріз, ні в якому разі не можна робити до самого центру, інакше у вас просто-напросто нічого не вийде. Одержаний коло акуратними і обережними рухами звертаємо в конус, а для того, щоб деталь не розлетілася фіксуємо краю за допомогою клею. Далі, беремо кольоровий папір, але тільки більш темного червоного кольору, з якої потрібно вирізати ручки для нашого Діда Мороза. Далі, з кольорового паперу білого відтінку вирізаємо такі деталі, як рукавиці і валянки, Також незабутній і про овал обличчя, який також необхідно зробити білого кольору. Вирізаний овал обличчя з'єднується з конусом, після чого обережно малюємо на ньому всі необхідні елементи і фрагменти особи. Залишився останній елемент і деталь – звичайно ж, борода, яку потрібно зробити з вати. Готову бороду фіксуємо до нижньої частини овалу, тобто особи. Все, наш новорічний дід мороз на 2017 рік готовий.


Асортимент іграшок.


Виріб із кольорового паперу Дід Мороз на Новий рік 2017 своїми руками. Майстер клас з фото


Погодьтеся, не тільки на новий 2017 рік можна зробити саморобку у вигляді діда мороза, це може бути абсолютно будь-яка річ.

Це незвичайна і оригінальна аплікація з кольорового паперу, пластиковий сніговик, ялинка з ниток, яка стане гарною ідей для подарунка, вироби з вати.


Як видно, творчості і фантазії просто-напросто немає меж, найголовніше. Не боятися експериментувати і придумувати щось своє новеньке і незвичайне, адже в результаті у вас вийде справжня ексклюзивна річ, якої у інших просто не буде.

загрузка...
Виріб із кольорового паперу Дід Мороз на Новий рік 2017 своїми руками. Майстер клас з фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають