• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Виріб півень з кольорового паперу на Новий рік 2017 своїми руками. Майстер-клас з фото

Виріб півень з кольорового паперу на Новий рік 2017 своїми руками. Майстер-клас з фото


Що може бути краще, ніж зробити оригінальну річ своїми руками, яка до того ж може стати не просто чудовим атрибутом декору та прикраси, але і подарунком, особливо на Новий рік 2017. Як відомо, цей рік пройде під заступництвом такої тварини, як Вогненний Півень, а, отже, за ідею новорічної вироби краще всього брати цей варіант, таким чином, ви зможете не просто догодити тварині, але і зробите свого роду талісман удачі і щастя. Вироби Півень з кольорового паперу на Новий рік 2017 своїми руками – це дуже цікава тема, так як зробити, придумати і втілити в життя можна абсолютно будь-яку задумку і ідею. Але і це ще не всі особливості такої речі, адже в кінцевому підсумку ви можете її зробити разом зі своєю дитиною, тим самим дуже весело, а, головне, разом проведете час. Сьогодні серед асортименту можна знайти абсолютно будь-яку модель, але якщо у вас немає ніякого досвіду і умінь, то краще всього починати з простих варіантів, а в подальшому вже ускладнювати завдання, придумуючи щось своє.

Виріб півень з кольорового паперу на Новий рік 2017 своїми руками. Майстер-клас з фото


Майстер-клас з фото.


Однією з дуже цікавих моделей є виріб на новий 2017 рік півня і курки з паперу.

Техніка виготовлення такої речі називається бумагопластикой, що сьогодні дуже модно і сучасно, а, головне, дуже сподобається вашому малюку, а от сам результат призведе всіх в невимовний захват.


Для виготовлення такого східного символу та оберега для дому вам буде потрібно запастися такими інструментами.1.Кольоровий папір, але не проста, а трохи щільніше, щоб вона була гнучкою.
2.Олівець.
3.Лінійка.
4.Ножиці.
5.Клей.
6.Скріпки для паперів.
7.Декоративні оченята.

Якщо все необхідне у вас є, можна сміливо приступати до роботи, дотримуючись наступну технологію.Крок 1. Необхідно заздалегідь зробити необхідні заготовки пташок з прямокутних листів паперу, які обов'язково потрібно скласти навпіл.

Крок 2. По згину паперу креслимо 7-10 похилих ліній, відстань між якими повинна складати не менше 1 див. Що стосується кута нахилу таких ліній, то він дорівнює 50-70 градусів, глибина 3/4 висоти складеного аркуша.

Крок 3. Приступаємо до виконання моделі півника. Для цього прямокутний аркуш кольорового паперу розміром 135*10 см складаємо навпіл по великій стороні. Далі, обережними рухами промальовуємо голову півника і намічаємо описані вище похилі лінії. Тепер за допомогою ножиць вирізаємо всі заготовки. Після, олівцем малюємо гребінець, дзьоб, борідку. Деталі також вирізаємо і приклеюємо на голову. Далі, слід бути гранично обережним, уважним і не поспішати, так як правий край заготовки, тобто хвіст, обережно вгибаем всередину і з'єднуємо з протилежним краєм заготовки, тобто грудкою півника. Тепер все фіксуємо за допомогою клею. Півник готовий.


Крок 4. Приступаємо до виготовлення курки з кольорового паперу. Для цього також беремо прямокутний аркуш кольорового паперу, параметри якого ідентичні тим, що використовували для створення півника. Аркуш паперу складаємо навпіл по великій стороні. За допомогою олівця робимо такі елементи, як голову і розмічаємо похилі смуги для розрізання. Тепер все обережно вирізаємо, а також робимо такі елементи, як чубчик, оченята. Далі, обережно беремося за правий край заготовки, який буде хвостом, і вгибаем всередину, а потім з'єднуємо з протилежним краєм, тобто грудкою курочки. Всі фіксуємо за допомогою клею і наклеюємо інші частини виробу.

Наша композиція на Новий рік 2017 року і ви можете сміливо порадувати своїх рідних і близьких, і при цьому похвалитися своїми творчими здібностями та вміннями.

Виріб півень з кольорового паперу на Новий рік 2017 своїми руками. Майстер-клас з фото


Але, якщо ви хочете придумати щось більш екзотичне і сучасне, то можна зробити новорічну прикрасу півника на 2017 рік абсолютно з будь-яких матеріалів. Наприклад, це може бути гудзиковий гламур, виріб з різнокольорових шматочків тканини, вироби з фетру, різноманітні варіанти курочок квочок, виконаних з тканин, фігурки півника й курочки, які можна підвісити на ялинку. Іншими словами, межі фантазії немає, головне – не сидіти на місці, а творити і найкраще зі своїми дітьми, що дуже зближує і допомагає налагодженню відносин.

загрузка...
Виріб півень з кольорового паперу на Новий рік 2017 своїми руками. Майстер-клас з фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають