• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Цукерка – прикраса на ялинку, майстер-клас.Виріб із кольорового паперу до Нового року 2017

Цукерка – прикраса на ялинку, майстер-клас.Виріб із кольорового паперу до Нового року 2017


Скоро Новий рік, час, якого з великим нетерпінням чекає кожен з нас, і дорослий, і дитина. Сьогодні на піку популярності і дуже актуальним є створення новорічних іграшок та елементів декору приміщення до свята, зроблені своїми руками. Запитаєте чому?

Все дуже просто, так як в кінцевому результаті і в результаті з'являється досить унікальна і ексклюзивна річ, яку навряд чи можна ще де-небудь зустріти.


Що можна зробити? Сьогодні дуже модним є цукерка – прикрасу на ялинку, майстер-клас який є докладним описом всіх послідовних дій, що дозволить без праці відтворити модель і зробити щось своє.


Виріб із кольорового паперу до Нового року 2017.


Цукерка – прикраса на ялинку, майстер-клас.Виріб із кольорового паперу до Нового року 2017


Якщо у вас немає абсолютно ніяких навичок та вмінь у виконанні такого роду ялинкових прикрас на Новий 2017 рік, то найбільш правильним стане уважно вивчити і освоїти цю досить просту і неважку техніку, результаті якої виходить по-справжньому унікальна і оригінальна іграшка. Отже, для цукерки потрібні такі необхідні інструменти і матеріали.1.Двосторонній папір абсолютно будь-якого кольору, але краще всього скористатися блакитним і синім відтінком.
2.Лист декоративного паперу, яка буде повністю відповідати новорічної тематики.
3.Стрічка невеликих розмірів світлого кольору і відтінку. До речі, найкраще взяти білу тонку стрічку.
4.Ножиці, лінійка.
5.Простий олівець.
6.Білосніжні бусинки або полубусинки.
7.Дерев'яна білий ґудзик, бажано знайти ту, яка за своєю формою і зовнішнім виглядом нагадуватиме сніжинку.
8.Пайетики, що нагадують сніжинки.

Коли всі необхідні інструменти зібрані для цукерки на новий 2017 рік, можна сміливо приступати до його виготовлення.Крок 1. Працюємо з самим папером, тому слід бути гранично обережним, уважним і акуратним. Для цього беремо аркуш кольорового паперу, в нашому випадку блакитний, і вирізаємо з неї фігурку прямокутника. Пам'ятайте. розміри прямокутника повинні становити 26*145 см. в тому випадку, якщо буде менше або ж більше, то прикраса може просто-напросто не вийде.

Крок 2. Обраний декоративний папір з'єднуємо, тобто приклеюємо посередині вирізаного відрізка.

Крок 3. Приготовану заготівлю неквапливими рухами згортаємо, а краї проклеюємо клеєм, щоб зафіксувати результат. Але, щоб все вийшло з першого разу краще всього взяти в помічники такий інструмент, як скотч. Запитаєте навіщо? Все просто, так як скотч зможе зафіксувати необхідний результат.

Крок 4. Краї створеної цукерки підв'язуємо за допомогою стрічки. Цукерка готова.

Крок 5. Прикраса цукерки. Тепер приступаємо до найцікавішого і творчого процесу, тобто декору. Спочатку працюємо з таким матеріалом, як паєтки, які найкраще зафіксувати на середині іграшки за допомогою канцелярського клею. Але не слід нікуди поспішати й поспішати, так як все має виглядати акуратно і чистенько.

Крок 6. Прикрашаємо виріб приготованими заздалегідь намистинками. Ось тут кожен включає свою фантазію і творчу кмітливість, тобто придумує і складає свій малюнок і новорічну композицію 2017 року. Але, на цьому етапі варто пам'ятати, що, чим незвичніше буде візерунок, тим оригінальніше буде виглядати прикраса.


Цукерка – прикраса на ялинку, майстер-клас.Виріб із кольорового паперу до Нового року 2017Крок 7. Беремо блакитний аркуш кольорового паперу, з якого необхідно вирізати невеликий за розміром кружечок. Які йщгщ параметри? Трохи більше розміру обраної вами гудзики. Саме тому кожен визначає параметри кола самостійно.


Крок 8. На вирізаний кружечок приклеюємо дерев'яний ґудзик і прибираємо заготовку до тих пір, поки вона остаточно не висохне, щоб з нею можна було далі працювати. Як тільки ґудзик висохне, приклеюємо його на білу декоративну стрічку, яка зав'язана навколо самої цукерки.


Крок 9. Беремо синій кольоровий папір, з якого потрібно вирізати кілька маленьких трикутників і краще всього одного розміру. Всі заготовки надалі приклеюємо на середину цукерки разом з бічними хвостиками.


Наша новорічна цукерка на 2017 рік готова і можна сміливо приступати до виготовлення іншої, але вже іншого кольору і відтінку, а після прикрашати новорічну красуню або, ж кімнату. Найголовніше – це не боятися експериментувати і творити, вигадувати щось незвичайне і оригінальне.

загрузка...
Цукерка – прикраса на ялинку, майстер-клас.Виріб із кольорового паперу до Нового року 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають