• 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 
  • 23:13 – Церковні свята 2017. Календар церковних свят 
  • 21:07 – Меню на новий рік 2017 

Статуси про Новий 2017 рік Півня зі змістом. Зимові статуси для Vk. Фейсбуку. Однокласників

Статуси про Новий 2017 рік Півня зі змістом. Зимові статуси для Vk. Фейсбуку. Однокласників

Новий рік вважається самим веселим, привітним, гучним святом, настання якого з великим нетерпінням чекають дорослі і діти. Чому і дорослі в тому числі? Все просто, адже це не лише гарний привід для тривалих новорічних канікул, які дозволять провести час зі своїми рідними і близькими, але і шанс подуріти, знову повернутися в дитинство. Погодьтеся, саме в цей час хочеться порадувати всіх своїх друзів і рідних, подарувати їм масу теплих і ласкавих слів, побажати всього самого найкращого, море позитиву та великого успіху.

Сьогодні в 2017 році з цим, напевно, не виникає жодних проблем, адже у кожного в соціальних мережах є своя сторінка і море друзів, яких можна привітати, порадувати і здивувати незвичайним і оригінальним новорічним статусом, який і буде передавати і по максимуму відобразити ваш настрій і заряд бадьорості.

Ось чому напередодні свята статуси про Новий 2017 рік Півня зі змістом є найбільш актуальними і затребуваними.

У нас на Новий рік з друзями є хороша традиція: 31 грудня ми ходимо , а 1 січня вже не ходимо!

Сьогодні напередодні 2017 року представлений досить широкий і різноманітний асортимент несхожих один на одного статусів і висловлювань, кожне з яких унікальне по своєму, і переслідує якусь конкретну і певну мету і завдання. Наприклад, це можуть бути веселі і жартівливі, прикольні і пустотливі, зі змістом і без будь-якого сенсу, у вигляді привітань для всіх. Якщо говорити про веселих і прикольних статусах, то вони, мабуть, здатні підняти настрій абсолютно кожному.

Якщо ти, правда, хочеш, щоб у твого друга в майбутньому 2017 році все було просто чудово, поклади під подушку плитку шоколаду. Повір, вже на ранок у нього все буде в шоколаді!

Але, вибираючи веселий і прикольний статус для своїх друзів і навіть рідних людей, слід бути дуже і дуже обережними. Запитаєте чому? Все досить просто і банально, адже не кожен може правильно зрозуміти сенс ваших слів навіть ще в такій формі. Ось чому рекомендується спочатку уважно вивчити статус, а вже потім додавати його собі на сторінку, при цьому намагаючись нікого і нічим не образити.

Якщо говорити про найбільш яскравих і популярних, а також цікавих і оригінальних статусах на передодні 2017 року, то можна назвати і процитувати такі.

Зимові статуси для Vk. Фейсбуку. Однокласників.

У Новий рік я хочу... повернути те, що втратила, зберегти те, що маю, отримати те, про що мрію...

Дорогий Дідусь Мороз! В минулому році я просила у тебе на новий рік хлопця. Так ось, забери цього козла назад туди, де він був до цього, і подаруй мені краще фломастери!

Всіх друзів щиро вітаю з Різдвяними святами, старим Новим роком, Водохрещем! Всім гарно та весело провести свята в колі гарних друзів! Веселих колядок, смачної куті, снігу та морозу! Усіляких гараздів і удачі!

При зустрічі Нового року я настільки захопилася приготуваннями, що й забула загадати бажання . Цього разу почну з бажання!

А на Новий рік ми пили все, що на букву Ш - шампанське, шамогон, Шпірт... і шо наллють:)

Ну, яка різниця, чий буде рік за східним календарем. Все одно багато увійдуть до нього як «рожеві поросята» .

Сподіваюся Новий Рік справді буде новим.

Нехай Новий рік буде роком дружби. Щоб голова дружила з серцем, бажання з можливостями, фінанси – з потребами, логіка – з емоціями.

Найбільший облом Нового року – Дід Мороз подарував такий офігенний подарунок, а чоловік взагалі НІЧОГО!

Здрастуй Дідусь Мороз! Мені здається, що в минулому році я з помилками написала слово Porsche .

Новорічний настрій – це коли однаково радий бачити навіть тих гостей, які випадково помилилися дверима.

Як видно, статуси на новий 2017 рік дійсно різні і непередбачувані, від цього і стають дуже запам'ятовуючими і популярними. Погодьтеся, в житті кожної людини без винятку бувають такі моменти і життєві етапи, коли просто хочеться чимось поділитися, при цьому на душі мільйон красивих слів, але ось висловити, чому все красиво і ефектно не виходить. Ось саме тоді на допомогу кожному і приходять статуси. Висловлюйте в 2017 році свої думки красиво і оригінально, а головне яскраво.

загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають