• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Смішний сценарій на Новий рік 2017 для корпоративу. Сценарій до Нового року з приколами

Смішний сценарій на Новий рік 2017 для корпоративу. Сценарій до Нового року з приколами


Новий рік – це завжди час веселощів і радості, коли навіть доросла дитина, яка займає відповідальний і важливий пост не проти побавитися і відчути себе знову маленькою дитиною. Ось чому смішний сценарій на Новий рік 2017 для корпоративу є гарною можливістю випустити цю примхливу і пустотливу дитину назовні. Якщо вся відповідальність по розробці і організації новорічного корпоративу на 2017 рік лягла на ваші плечі, то саме час задуматися про цікавою та насиченою програмою, яка припаде до душі кожному, а, головне, кожен зміг би на всі 100% відпочити, розслабитися і повеселитися. Саме головне, постаратися підібрати дійсно смішні, веселі і, звичайно ж, прикольні конкурси та ігри, які не залишили нікого байдужими.


Сьогодні напередодні 2017 року з цим, мабуть, не може виникнути жодних проблем і труднощів, адже асортимент конкурсів та ігор для такого святкового заходу просто тішить і вражає, головне, зробити правильний вибір у відповідності з потребами вашої компанії і колективу.


Сценарій до Нового року з приколами.


Якщо говорити про найбільш цікавих і оригінальних іграх і конкурсах, то, мабуть, варто назвати і відзначити наступні найбільш затребувані.

Смішний сценарій на Новий рік 2017 для корпоративу. Сценарій до Нового року з приколами«Тост за алфавітом». Погодьтеся, на самому початку будь-якого корпоративу та заходи всіх гостей вечора необхідно злегка розворушити, і цей конкурс по праву стане справжньою знахідкою для кожного ведучого. Суть полягає в тому, що кожен, хто сидить за столом повинен сказати новорічний тост, побажання, але при цьому починатися воно повинно з певної літери. Для того щоб не заплутатися найкраще, щоб кожен виголосив тост на свою конкретну букву, можливо, це буде перша літера, ініціал. Але, не варто занадто затягувати з цим конкурсом, тому буде цілком достатньо вибрати кілька бажаючих, інакше це перетвориться в нудне і нецікаве завдання. Також такий конкурс можна чергувати з іншими іграми, причому цей варіант вважається найбільш оптимальним і правильним.

«Новорічний крокодил». Цей конкурс в 2017 році є дійсно універсальним, так як відмінно підходить для кожного віку. Суть конкурсу полягала в тому, що без допомоги слів або ж будь-яких інших звуків необхідно максимально точно показати і продемонструвати присутнім за столом якесь явище або предмет. У конкурсі перемагає і виграє той, кому вдасться швидше всіх відгадати загадане ведучим. Також цей конкурс можна проводити по командам, що стане ще цікавіше і цікавіше.

«Цукерка». Для проведення цієї гри знадобиться кілька пар для щільного і тісної взаємодії та співпраці один з одним. Для самого конкурсу необхідна тарілка з борошном і парочка цукерок, які викладаються в борошно. Обом партнерам зав'язуються руки, якими вони повинні вийняти і з'їсти цукерку. Але, перший партнер з пари повинен просто-напросто дістати цукерку з цього борошна так, щоб залишитися чистим і не забруднитися, а потім ротом передати її своєму напарнику. Конкурс виходить дійсно дуже веселим і забавним.


Смішний сценарій на Новий рік 2017 для корпоративу. Сценарій до Нового року з приколами«Передбачення». Погодьтеся, мабуть, кожна людина мріє про те, щоб якомога більше знати про те, що його чекає у майбутньому. Цей конкурс також допоможе кожному бажаючому дізнатися про те, що його чекає в 2017 році. Для самого конкурсу потрібно запастися невеликими, але досить позитивними подіями на майбутній рік і, звичайно ж, записати їх на окремих листочках. Приготовлені записочки акуратно засовуємо в кульки, які потім надуваємо гелієм і прикрашаємо ними приміщення. Кожен з гостей вибирає той кулька, який йому найбільше сподобався і протикає його, щоб дістати записочку з прогнозом. Повірте, навіть найпростіші передбачення можуть бути досить смішними і оригінальними, тому нудно не буде нікому.І це лише мала частина тих конкурсів, які можна вибрати для великій і галасливій компанії. Але, для того щоб свято вийшло по-справжньому веселим, як в дитинстві необхідно уважно вивчити суть кожного конкурсу і подумати – а чи пасуватиме він саме для вас і вашої компанії.

загрузка...
Смішний сценарій на Новий рік 2017 для корпоративу. Сценарій до Нового року з приколами
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають