• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Листівка з Новим роком 2017 своїми руками. Красива листівка до Нового року з паперу фото

Листівка з Новим роком 2017 своїми руками. Красива листівка до Нового року з паперу фото


Новий рік у всі часи вважається самим веселим і радісним святом не тільки для дітей, але і дорослих. Доброю традицією цього свята є дарування та робити один одному подарунки. Погодьтеся, найціннішим і найдорожчим подарунком є подарунок, зроблений своїми руками. Сьогодні в 2017 році можна придумати і зробити абсолютно будь-яку річ. Яскравим прикладом цього є святкова листівка, яка у всі часи є хорошим доповненням до основного подарунка. Листівка з Новим роком 2017 своїми руками – це не просто новорічний сувенір, але і можливість весело, а головне з користю провести час з вашою дитиною. Адже такі речі краще робити разом, що навіть може стати хорошою доброю традицією.


Напередодні 2017 року існує абсолютно різний асортимент святкових листівок, які можна зробити абсолютно з будь-якого матеріалу, але всі, же великим попитом і актуальністю користуються листівки, зроблені з кольорового паперу.

Це і листівка «Півник», виконана в стилі квілінг, «Геометрична ялинка», листівка, виготовлена з гофрованого паперу листівка «Ялинка-гармошка».


Варто відзначити, що кожна з представлених моделей дійсно дуже цікава і незвичайна. Не вірите, зараз ми в цьому переконаємося.


Красива листівка до Нового року з паперу фото.


Погодьтеся, найбільш актуальною і правильної стане виготовлення листівки «Півник» в стилі квілінг, адже майбутній рік пройде під символом і заступництвом цього знака. Для виготовлення цієї святкової листівки в 2017 році слід заздалегідь приготувати наступні інструменти.

Листівка з Новим роком 2017 своїми руками. Красива листівка до Нового року з паперу фото1.Клей.
2.Аркуш картону, який буде служити основою.
3.Олівець або ж спеціальний шаблон.
4.Прикраса або елементи декору.

Коли все необхідне зібрано, приступаємо до приготування листівки, а, отже, необхідно чітко дотримувати основні правила техніки виконання та покрокового дії.

Крок 1. Беремо щільний папір і обережно наносимо на неї вибраний малюнок півника.
Крок 2. Кожну смужку паперу обережними рухами скручуємо згідно з інструкцією і за допомогою невеликої крапельки клею надаємо смужки потрібну форму, склеюючи і з'єднуючи потрібні елементи, щоб вони в кінцевому результаті і в результаті не розклеювалися.
Крок 3. Простір малюнка заповнюємо проклеєними паперовими смужками на самий звичайний і простий клей.
Крок 4. Коли листівка і зображення Півника повністю готове приступаємо до найбільш захоплюючого і цікавого процесу, тобто декорування. Півника з паперу можна прикрасити такими елементами, як блискітки, бісер, сніжинки, стрічки і т. д.Листівка готова. Не забудьте, що на неї можна написати абсолютно будь-яке побажання і привітання, тоді ваша листівка буде повною і вважатися справді святковою і новорічної.


Листівка «Геометрична ялинка».


Варто відзначити, що ця модель також виглядає досить оригінально, незвично, а, головне, сучасно. Для її виготовлення потрібні такі матеріали та інструменти, як щільний аркуш білого паперу, краще всього двосторонній, причому з одного боку зелений, а з іншого боку світлий відтінок, канцелярський ніж, лінійка і олівець, роздруківка обраного малюнка. Тепер приступаємо до її виготовлення

Листівка з Новим роком 2017 своїми руками. Красива листівка до Нового року з паперу фото

По-перше, картон складаємо навпіл, бажано зеленим кольором всередину.
По-друге, беремо олівець і за допомогою лінійки креслимо рівний трикутник, а простір усередині нього поділяємо на маленькі і однакові за розміром трикутники. Для цього можна піти наступного ради, який значною мірою полегшить цей етап роботи – креслимо діагональні лінії, спершу в один бік, а потім в іншу, відступивши при цьому однакову відстань.
По-третє, використовуючи канцелярський ніж, обережними й акуратними рухами вирізаємо трикутники. Але, постарайтеся не чіпати основи білого кольору.
По-четверте, маленькі трикутники відгинаємо вниз з зовнішньої сторони листівки.Все, наша новорічна і вітальна листівка готова, при цьому ви витратили мінімум часу, але весело, а, головне, разом зі своєю дитиною провели час.


Листівка на Новий 2017 рік, виконана своїми руками є по-справжньому унікальним і неповторним у своєму роді шедевр, який навряд чи ще можна де-небудь знайти і зустріти.

загрузка...
Листівка з Новим роком 2017 своїми руками. Красива листівка до Нового року з паперу фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають