• 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 
  • 23:13 – Церковні свята 2017. Календар церковних свят 
  • 21:07 – Меню на новий рік 2017 

Як зустріти Новий 2017 рік, щоб зробити його вдалим?

Як зустріти Новий 2017 рік, щоб зробити його вдалим?


Скоро Новий рік, а. значить, настає самий хвилюючий і відповідальний час, так як свято хочеться зустріти дійсно з великим розмахом і при цьому постаратися максимально дотримуватися всіх новорічних прикмет, звичаїв і традицій. Як зустріти Новий 2017 рік, щоб зробити його вдалим? Ось одне з питань, яке турбує і непокоїть більшу частину населення, адже відомо, як це свято зустрінеш, так весь рік і проведеш.


Як відомо, 2017 рік пройде під заступництвом такого символу як Вогненний Півень, а, отже, все повинно бути спрямоване на те, щоб всі сподобалося саме йому. Але, що любить цей символ, і що він собою являє?

Вогненний Півень любить, насамперед, помпезність, красу, пишність і велич, але при цьому свято має бути в сімейному колі.


Саме ґрунтуючись на цих особливостях, і слід планувати все святкове торжество в 2017 році. Але як це зробити, постає цілком логічне питання?1.Придумати яскравий, незвичайний і оригінальний наряд.
2.Підібрати веселу музику у відповідності зі святковим настроєм.

Як зустріти Новий 2017 рік, щоб зробити його вдалим?

3.Придумати і спланувати розважально-розважальну програму, щоб свято не перетворилося в нудну і банальну застілля, і тут не було б місця для нудьги і смутку.
4.Скласти новорічне меню. Варто пам'ятати, що на святковому столі 2017 рік необхідний мінімум страв з курки. Інакше символ року просто-напросто на вас образиться, і удача залишить ваш будинок. Найбільш правильним стане великий акцент зробити на зелень, свіжі овочі.
5.Прикрасьте ваш будинок, створюючи тим самим затишок і свято не тільки у ваших апартаментах, але і серцях. До речі, це також може стати дуже доброю сімейною традицією, адже таке заняття дуже добре зближує і допомагає згладжувати різного роду конфлікти і сварки. Але як у 2017 році краще прикрасити житло? Сьогодні багато фахівців радять звернути увагу на таке вчення, як Феншуй, основне завдання і мета якого є залучення удачі, щастя, радості в будинок. Якщо вірити цьому ученню, то необхідно по максимуму намагатися задобрити символ року. Для цього на самому початку необхідно хоча б встановити і помістити новорічну ялинку на південно-сході кімнати, тим самим сприяють залученню в будинок фінансових коштів. Також Вогняний Півень дуже любить такі прикраси, як гірлянди, і різноманітні яскраві освітлювальні прилади, тому їх має бути якомога більше. Також пам'ятати, що іграшки на ялинку краще всього вибирати червоного і жовтого кольору.
6.Правильно вибрати місце для зустрічі свята. Іншими словами, питання про те, з ким і де зустрічати новий 2017 рік також є дуже вагомим і значущим. Звичайно ж. Вогненний Півень велику перевагу віддає тим, хто зустріне це свято вдома, в колі сім'ї. Якщо ви вирішили зустріти свято зі своїми друзями, то це повинні бути найближчі, перевірені і надійні люди, яким ви довіряє на всі 100%, причому в цьому випадку ідеальним варіантом стане зустріч свята де-небудь за містом.

Це, мабуть, основні моменти, на які слід звернути увагу, готуючись до новорічного свята 2017 року. Але, звичайно ж, ні в якому разі не варто забувати і про новорічні прикмети та обряди, які стануть свого роду ворожіння на те, що вас чекає в майбутньому році.


Новорічні прикмети.


Ще з давніх часів люди вірили в те, що все, що з ними відбувається це не випадково і має якийсь сенс і значення. Саме тому, сучасний список прийме досить великий і різноманітний, і погодьтеся, напевно, у кожного є «в кишені» парочка своїх, перевірених і випробуваних часом прийме, про яких навіть не знають самі близькі та рідні люди. Що ж це за новорічні прикмети й обряди?

По-перше, обряд з віником. Для цього нам знадобиться самої просто віник, який є в кожному будинку. Віник обов'язково обв'язуємо червоною стрічкою і ставимо в кут на ручку. Що це дасть? Все просто, цей ритуал є обрядом з залучення в будинок не тільки прибутку, але і підвищення відсотків на банківських депозитах.


Як зустріти Новий 2017 рік, щоб зробити його вдалим?
По-друге. борги. Перед Новим роком необхідно обов'язково розрахуватися з усіма наявними боргами. Якщо у вас немає чи не вистачає потрібної суми, то краще позичити гроші у борг, а через добу віддати, але зате повністю розрахуватися з постійним кредитором. А ось на наступний день можна провернути операцію в зворотному порядку.
По-третє, кішки. Постарайтеся уникати біля вашого будинку скупчення кішок. Якщо вони все ж є, то їх має бути не більше 3-х, так як ви можете просто-напросто накликати нещастя в дім і злякати удачу. Якщо кішок більше, то потрібно всіма методами і способами намагатися переманити їх в сусідній будинок.
По-четверте, проводи старого Нового року. Проводжаючи старий новий рік та зустрічаючи новий 2017 потрібно обов'язково говорити гарні слова про минає, тим самим зберігаючи щастя, здоров'я і кохання в своєму будинку.І таких прикмет, обрядів та звичаїв, а також найпростіших порад і рекомендацій про те, як зробити рік ще більш успішним можна назвати безліч. Але, погодьтеся, найголовніше, щоб людина вірила в себе і зустрічав свято з чистим серцем і помислом.

загрузка...
Як зустріти Новий 2017 рік, щоб зробити його вдалим?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають