• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як зустріти Новий 2017 рік, щоб зробити його вдалим?

Як зустріти Новий 2017 рік, щоб зробити його вдалим?


Скоро Новий рік, а. значить, настає самий хвилюючий і відповідальний час, так як свято хочеться зустріти дійсно з великим розмахом і при цьому постаратися максимально дотримуватися всіх новорічних прикмет, звичаїв і традицій. Як зустріти Новий 2017 рік, щоб зробити його вдалим? Ось одне з питань, яке турбує і непокоїть більшу частину населення, адже відомо, як це свято зустрінеш, так весь рік і проведеш.


Як відомо, 2017 рік пройде під заступництвом такого символу як Вогненний Півень, а, отже, все повинно бути спрямоване на те, щоб всі сподобалося саме йому. Але, що любить цей символ, і що він собою являє?

Вогненний Півень любить, насамперед, помпезність, красу, пишність і велич, але при цьому свято має бути в сімейному колі.


Саме ґрунтуючись на цих особливостях, і слід планувати все святкове торжество в 2017 році. Але як це зробити, постає цілком логічне питання?1.Придумати яскравий, незвичайний і оригінальний наряд.
2.Підібрати веселу музику у відповідності зі святковим настроєм.

Як зустріти Новий 2017 рік, щоб зробити його вдалим?

3.Придумати і спланувати розважально-розважальну програму, щоб свято не перетворилося в нудну і банальну застілля, і тут не було б місця для нудьги і смутку.
4.Скласти новорічне меню. Варто пам'ятати, що на святковому столі 2017 рік необхідний мінімум страв з курки. Інакше символ року просто-напросто на вас образиться, і удача залишить ваш будинок. Найбільш правильним стане великий акцент зробити на зелень, свіжі овочі.
5.Прикрасьте ваш будинок, створюючи тим самим затишок і свято не тільки у ваших апартаментах, але і серцях. До речі, це також може стати дуже доброю сімейною традицією, адже таке заняття дуже добре зближує і допомагає згладжувати різного роду конфлікти і сварки. Але як у 2017 році краще прикрасити житло? Сьогодні багато фахівців радять звернути увагу на таке вчення, як Феншуй, основне завдання і мета якого є залучення удачі, щастя, радості в будинок. Якщо вірити цьому ученню, то необхідно по максимуму намагатися задобрити символ року. Для цього на самому початку необхідно хоча б встановити і помістити новорічну ялинку на південно-сході кімнати, тим самим сприяють залученню в будинок фінансових коштів. Також Вогняний Півень дуже любить такі прикраси, як гірлянди, і різноманітні яскраві освітлювальні прилади, тому їх має бути якомога більше. Також пам'ятати, що іграшки на ялинку краще всього вибирати червоного і жовтого кольору.
6.Правильно вибрати місце для зустрічі свята. Іншими словами, питання про те, з ким і де зустрічати новий 2017 рік також є дуже вагомим і значущим. Звичайно ж. Вогненний Півень велику перевагу віддає тим, хто зустріне це свято вдома, в колі сім'ї. Якщо ви вирішили зустріти свято зі своїми друзями, то це повинні бути найближчі, перевірені і надійні люди, яким ви довіряє на всі 100%, причому в цьому випадку ідеальним варіантом стане зустріч свята де-небудь за містом.

Це, мабуть, основні моменти, на які слід звернути увагу, готуючись до новорічного свята 2017 року. Але, звичайно ж, ні в якому разі не варто забувати і про новорічні прикмети та обряди, які стануть свого роду ворожіння на те, що вас чекає в майбутньому році.


Новорічні прикмети.


Ще з давніх часів люди вірили в те, що все, що з ними відбувається це не випадково і має якийсь сенс і значення. Саме тому, сучасний список прийме досить великий і різноманітний, і погодьтеся, напевно, у кожного є «в кишені» парочка своїх, перевірених і випробуваних часом прийме, про яких навіть не знають самі близькі та рідні люди. Що ж це за новорічні прикмети й обряди?

По-перше, обряд з віником. Для цього нам знадобиться самої просто віник, який є в кожному будинку. Віник обов'язково обв'язуємо червоною стрічкою і ставимо в кут на ручку. Що це дасть? Все просто, цей ритуал є обрядом з залучення в будинок не тільки прибутку, але і підвищення відсотків на банківських депозитах.


Як зустріти Новий 2017 рік, щоб зробити його вдалим?
По-друге. борги. Перед Новим роком необхідно обов'язково розрахуватися з усіма наявними боргами. Якщо у вас немає чи не вистачає потрібної суми, то краще позичити гроші у борг, а через добу віддати, але зате повністю розрахуватися з постійним кредитором. А ось на наступний день можна провернути операцію в зворотному порядку.
По-третє, кішки. Постарайтеся уникати біля вашого будинку скупчення кішок. Якщо вони все ж є, то їх має бути не більше 3-х, так як ви можете просто-напросто накликати нещастя в дім і злякати удачу. Якщо кішок більше, то потрібно всіма методами і способами намагатися переманити їх в сусідній будинок.
По-четверте, проводи старого Нового року. Проводжаючи старий новий рік та зустрічаючи новий 2017 потрібно обов'язково говорити гарні слова про минає, тим самим зберігаючи щастя, здоров'я і кохання в своєму будинку.І таких прикмет, обрядів та звичаїв, а також найпростіших порад і рекомендацій про те, як зробити рік ще більш успішним можна назвати безліч. Але, погодьтеся, найголовніше, щоб людина вірила в себе і зустрічав свято з чистим серцем і помислом.

загрузка...
Як зустріти Новий 2017 рік, щоб зробити його вдалим?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають