• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Декупаж пляшки шампанського на Новий рік 2017. Майстер-клас

Декупаж пляшки шампанського на Новий рік 2017. Майстер-клас


Новий рік – час дарувати подарунки, а. значить, потрібно гарненько подумати про те, щоб знайти щось по-справжньому оригінальне і цікаве. Якщо ви хочете. Щоб ваш подарунок і презент у 2017 рік став справді незабутнім і викликав масу вражень, саме час зробити щось своїми руками, погодьтеся, на сьогоднішній день існує досить широкий і різноманітний асортимент оригінальних і незвичайних ідей, серед яких особливе місце відводиться техніці «декупаж». Іншими словами, декупаж пляшки шампанського на Новий рік 2017 стане цікавою і незвичайною ідеєю.


Що собою являє декупаж?

Насамперед, це красиво оформлена пляшка шампанського, яка стане не просто відмінним подарунком, але і варіантом прикраси святкового новорічного столу в 2017 році.


Сьогодні існує багато різних ідей того, як можна прикрасити і оформити пляшку шампанського, причому кожна з них гарна і унікальна по-своєму. Але, якщо ви вперше пробуєте свої сили в такому починанні, то краще всього освоїти традиційний, класичний варіант, на основі якого в подальшому можна експериментувати, створюючи по-справжньому унікальні і абсолютно нові образи в одиничному екземплярі.


Майстер-клас.


Декупаж пляшки шампанського на Новий рік 2017. Майстер-клас


Для виготовлення декупажу на Новий 2017 рік слід запастися наступним набором необхідних інструментів.1.Грунтовка для скла.
2.Губка.
3.Рукавички.
4.Серветка.
5.Акрилові фарби.
6.Сповільнювач висихання.
7.Гель-паста вибраних відтінків.
8.Клей «Момент».
9.Шпаклівка дерев'яних поверхонь.
10.Трафарети.
11.Атласні стрічки.

Тепер приступаємо безпосередньо до творчого процесу, при цьому, щоб домогтися бажаного результату необхідно, максимально точно дотримуватися всі поради і рекомендації і чітко слідувати по наміченій схемі дій.Крок 1. Ґрунтовка пляшки шампанського. Цей етап роботи є першорядним, без якого неможливе виконання всіх наступних дій. Пам'ятайте, що всі роботи слід виконувати з максимальною обережністю, щоб не зіпсувати пляшку шампанського. Для цього потрібно губка невеликого розміру і неэмалированная емаль, яку обережно набирають за допомогою цієї губки. Далі, неквапливими і акуратними рухами покриваємо поверхню пляшки, емаллю використовуючи губки. Всі рухи краще всього починати зверху вниз.

Крок 2. Робота з серветкою. Беремо заздалегідь обрану серветку і приклеюємо її на пляшку, яку в подальшому після висихання необхідно покрити шаром безбарвного лаку.

Крок 3. Створюємо фон. Необхідно постаратися максимально створити плавний перехід від одного відтінку до іншого, тільки тоді ваше виріб дійсно буде виглядати, і виглядати досить незвично, а, головне, оригінально. Пам'ятайте, краще всього використовувати і звернути увагу на найбільш темні кольори і відтінки, причому використовувати їх обов'язково з сповільнювачем для висихання.

Крок 4. Поверхню пляшки покриваємо фарбою, використовуючи в якості інструменту губку. Після того, як один шар губку буде успішно завдано в ємність із залишками фарби слід додати невелику кількість білого і блакитного відтінку і скористатися новою губкою для створення аналогічним чином другого шару.


Декупаж пляшки шампанського на Новий рік 2017. Майстер-класКрок 5. Обробка шийки пляшки. Беремо губку і трохи білої фарби і покриваємо нею поверхню шийки зверху вниз. Якщо ви хочете, щоб формат вийшов більш цікавим і актуальним, то фахівці рекомендують змішати відтінки. Після виріб необхідно прибрати в сторону. Для повного висихання потрібно не менше 6 годин, а потім можна приступати до подальших дій.
Крок 6. Створення переливається і блискучої поверхні. Для максимального досягнення такого ефекту слід поверхню пляшки обробити і покрити двома гелями-пастами, які в свою чергу обов'язково повинні відрізнятися своєю колірною палітрою.
Крок 7. Робота з трафаретом. Задню частину трафарету найкраще заповнити шпаклівкою, яку після висихання тонують обраним відтінком, знову використовуючи губку.
Крок 8. Після того, як створені за допомогою трафарету візерунки остаточно висохнути їх можна прикрасити різними аксесуарами. Наприклад, це можуть бути заздалегідь підготовлені сніжинки невеликих розмірів, які з'єднуються з поверхнею пляшки за допомогою клею «Момент», або ж незвичайні стрази, намистинки, з яких можна без праці придумати новорічний візерунок.
Крок 9. Візерунки. Використовуючи невелику кількість контурної пасти можна сформувати святковий візерунок і малюнок, який зробить формат самої пляшки ще більш виразним.
Крок 10. Декор горлечка, причому найкраще прикрасити за допомогою атласних стрічок. Для цього на верхівці горлечка акуратними рухами потрібно наклеїти дві пересічені хрест-навхрест стрічки, потім поверх них по шийці робиться оборот. Стрічку найкраще зафіксувати за допомогою двостороннього скотчу або ж клею «Момент».Святкова пляшка шампанського до Нового 2017 року повністю готова і повірте, незважаючи на всі витрачені сили і час такий формат припаде до смаку кожному, тому можна сміливо використовувати її в якості подарунка або ж доповнення до нього.

загрузка...
Декупаж пляшки шампанського на Новий рік 2017. Майстер-клас
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають