• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Ворожіння під старий Новий рік 2017. Як ворожити на ніч?

Ворожіння під старий Новий рік 2017. Як ворожити на ніч?


Ворожіння під старий Новий рік 2017 є самим захоплюючим заняттям не тільки для молодих дівчат, але й хлопців, які хочуть дізнатися про своє майбутнє і про те, що їх очікує в майбутньому році. Хоча сьогодні багато хто не надто серйозно ставляться до такого способу гадання, а особливо під старий Новий рік, забуваючи про те, що саме цей час є найбільш ідеальним і підходящим для таких ритуалів і обрядів.


Ще з давніх часів до сьогоднішнього дня до нас дійшла велика кількість різноманітних способів і форм ворожіння, кожен з яких унікальний і незвичайний по-своєму, при цьому дає відповідь на конкретне запитання. Але, щоб отримати максимально точну і правдиву відповідь слід уважно і з усією відповідальністю підійти до вибору способу й ритуалу ворожіння, так як погодьтеся, не всі на 100% точні і гарні. Якщо ви вирішили дізнатися про своє майбутнє, то обов'язково пам'ятайте, що до будь-якого гадання необхідно заздалегідь підготуватися.

Ще в далекі часи наші бабусі-прабабусі, перш ніж почати гадати прибирали в кімнаті, вимикали світло і запалювали свічки, при цьому ворожка дівчина повинна обов'язково на себе вдягнути чистий одяг, розпустити і розчесати волосся, і зняти всі прикраси.


Після цього можна сміливо приступати до ворожіння в 2017 році.

Ворожіння під старий Новий рік 2017. Як ворожити на ніч?


Як ворожити на ніч?


Якщо ви не знаєте, на якому з ворожінь краще всього зупинити свій вибір, то варто придивитися до наступних способів.По-перше, по воску на молоці. Для ворожіння в 2017 році будуть потрібні воскові свічки і розтоплений віск. Наливаємо в невелике блюдце молоко і ставимо його біля порога будинку. Тим потрібно правильно звернутися до домового, тобто слід гарненько попросити його про те, щоб він прийшов на поріг і попив молока. Вимовивши останні слова, виливаємо заготовлений рідкий віск в молоко. В результаті утворилася фігура на молоці з воску стане картинкою того, події в майбутньому, яке вас чекає.


1. Хрест застерігає і говорить про серйозне захворювання.

2. Форма квітки або ж іншої рослини є хорошим знаком, що символізує про створення сім'ї або можливості зустріти свою другу половинку.

3. Образ звіра говорить про дорогах або ж можливий переїзд.

4. Зірка – успіх у кар'єрі.

По-друге, який буде наречений – багатий чи бідний. Погодьтеся, добробут нареченого, як і раніше, залишається і вважається досить важливим і значущим для багатьох дівчат питанням, відповідь на який також можна знайти шляхом ворожіння. Для цього дівчина в ніч з 13 на 14 січня 2017 року стає біля паркану і, перебираючи по ньому, вимовляє слова «Багатий, бідний, вдівець або холостий». Останній кілок в паркані і стане відповіддю на ваше запитання.

По-третє, ворожіння по мішечках. Для цього гадання знадобиться невелика компанія. Але, ворожіння вимагає невеликої підготовки, так як потрібно знайти пару невеликих за розміром мішечків і заповнити їх зовсім різним змістом. Кожна учасниця або ж учасник ворожіння обирає собі певний, перший-ліпший мішечок, а ось його вміст розповість про те, що його очікує.

1. Зола – чорна, погане життя.

2. Цибуля – сльози, біда.

3. Цукор – солодка життя.

4. Кільце – до заміжжя, створення родини.

5. Чарка – пияцтво.

6. Монети, гроші – багатство.


Ворожіння під старий Новий рік 2017. Як ворожити на ніч?По-четверте, ворожіння з водою і кільцем. Цим ритуалом користувалися ще наші бабусі, тому його можна вважати одним з найбільш перевірених і надійних. Для ворожіння потрібно склянку, бажано не низькі і без будь-якого малюнка. Вміст склянки слід наповнити водою, а на дно опустити кільце. Але, попередньо з кільця необхідно змити всю енергетику, щоб отримати найбільш достовірний і правдиву відповідь, тобто просто-напросто промити його в проточній воді. Тепер робимо змова, щоб звужений ряженный з'явився в кільці. Якщо уважно, довго і наполегливо дивитися в склянку з водою, то в кільці обов'язково з'явиться образ вашого обранця.

По-п'яте, ворожіння по льоду. Це ворожіння вважається досить простим, але не означає, що воно не є правдивим, навпаки, тут можна знайти відповіді на багато що цікавлять і хвилюють питання. Беремо обручку, яку обов'язково опускаємо у воду. На ніч воду виносимо на вулицю, тобто на мороз. Вранці потрібно порахувати, скільки горбків утворилося на воді, що символізує кількість наречених до весілля. Якщо ж вода замерзла без будь-яких виступів, тобто поверхня рівна і гладка, то в цьому році на вас чекає весілля. Якщо ж поверхня плоска, то до заміжжя ще далеко.

Погодьтеся, ворожіння на 2017 рік досить прості, але при цьому багато хто з них допоможуть відкрити таємницю. Розкрити багато секретів, а в деяких випадках, навіть вселити надію і віру в краще, А чи не це найголовніше у ворожіння.

загрузка...
Ворожіння під старий Новий рік 2017. Як ворожити на ніч?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають