• 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 
  • 23:13 – Церковні свята 2017. Календар церковних свят 
  • 21:07 – Меню на новий рік 2017 

Ворожіння під старий Новий рік 2017. Як ворожити на ніч?

Ворожіння під старий Новий рік 2017. Як ворожити на ніч?


Ворожіння під старий Новий рік 2017 є самим захоплюючим заняттям не тільки для молодих дівчат, але й хлопців, які хочуть дізнатися про своє майбутнє і про те, що їх очікує в майбутньому році. Хоча сьогодні багато хто не надто серйозно ставляться до такого способу гадання, а особливо під старий Новий рік, забуваючи про те, що саме цей час є найбільш ідеальним і підходящим для таких ритуалів і обрядів.


Ще з давніх часів до сьогоднішнього дня до нас дійшла велика кількість різноманітних способів і форм ворожіння, кожен з яких унікальний і незвичайний по-своєму, при цьому дає відповідь на конкретне запитання. Але, щоб отримати максимально точну і правдиву відповідь слід уважно і з усією відповідальністю підійти до вибору способу й ритуалу ворожіння, так як погодьтеся, не всі на 100% точні і гарні. Якщо ви вирішили дізнатися про своє майбутнє, то обов'язково пам'ятайте, що до будь-якого гадання необхідно заздалегідь підготуватися.

Ще в далекі часи наші бабусі-прабабусі, перш ніж почати гадати прибирали в кімнаті, вимикали світло і запалювали свічки, при цьому ворожка дівчина повинна обов'язково на себе вдягнути чистий одяг, розпустити і розчесати волосся, і зняти всі прикраси.


Після цього можна сміливо приступати до ворожіння в 2017 році.

Ворожіння під старий Новий рік 2017. Як ворожити на ніч?


Як ворожити на ніч?


Якщо ви не знаєте, на якому з ворожінь краще всього зупинити свій вибір, то варто придивитися до наступних способів.По-перше, по воску на молоці. Для ворожіння в 2017 році будуть потрібні воскові свічки і розтоплений віск. Наливаємо в невелике блюдце молоко і ставимо його біля порога будинку. Тим потрібно правильно звернутися до домового, тобто слід гарненько попросити його про те, щоб він прийшов на поріг і попив молока. Вимовивши останні слова, виливаємо заготовлений рідкий віск в молоко. В результаті утворилася фігура на молоці з воску стане картинкою того, події в майбутньому, яке вас чекає.


1. Хрест застерігає і говорить про серйозне захворювання.

2. Форма квітки або ж іншої рослини є хорошим знаком, що символізує про створення сім'ї або можливості зустріти свою другу половинку.

3. Образ звіра говорить про дорогах або ж можливий переїзд.

4. Зірка – успіх у кар'єрі.

По-друге, який буде наречений – багатий чи бідний. Погодьтеся, добробут нареченого, як і раніше, залишається і вважається досить важливим і значущим для багатьох дівчат питанням, відповідь на який також можна знайти шляхом ворожіння. Для цього дівчина в ніч з 13 на 14 січня 2017 року стає біля паркану і, перебираючи по ньому, вимовляє слова «Багатий, бідний, вдівець або холостий». Останній кілок в паркані і стане відповіддю на ваше запитання.

По-третє, ворожіння по мішечках. Для цього гадання знадобиться невелика компанія. Але, ворожіння вимагає невеликої підготовки, так як потрібно знайти пару невеликих за розміром мішечків і заповнити їх зовсім різним змістом. Кожна учасниця або ж учасник ворожіння обирає собі певний, перший-ліпший мішечок, а ось його вміст розповість про те, що його очікує.

1. Зола – чорна, погане життя.

2. Цибуля – сльози, біда.

3. Цукор – солодка життя.

4. Кільце – до заміжжя, створення родини.

5. Чарка – пияцтво.

6. Монети, гроші – багатство.


Ворожіння під старий Новий рік 2017. Як ворожити на ніч?По-четверте, ворожіння з водою і кільцем. Цим ритуалом користувалися ще наші бабусі, тому його можна вважати одним з найбільш перевірених і надійних. Для ворожіння потрібно склянку, бажано не низькі і без будь-якого малюнка. Вміст склянки слід наповнити водою, а на дно опустити кільце. Але, попередньо з кільця необхідно змити всю енергетику, щоб отримати найбільш достовірний і правдиву відповідь, тобто просто-напросто промити його в проточній воді. Тепер робимо змова, щоб звужений ряженный з'явився в кільці. Якщо уважно, довго і наполегливо дивитися в склянку з водою, то в кільці обов'язково з'явиться образ вашого обранця.

По-п'яте, ворожіння по льоду. Це ворожіння вважається досить простим, але не означає, що воно не є правдивим, навпаки, тут можна знайти відповіді на багато що цікавлять і хвилюють питання. Беремо обручку, яку обов'язково опускаємо у воду. На ніч воду виносимо на вулицю, тобто на мороз. Вранці потрібно порахувати, скільки горбків утворилося на воді, що символізує кількість наречених до весілля. Якщо ж вода замерзла без будь-яких виступів, тобто поверхня рівна і гладка, то в цьому році на вас чекає весілля. Якщо ж поверхня плоска, то до заміжжя ще далеко.

Погодьтеся, ворожіння на 2017 рік досить прості, але при цьому багато хто з них допоможуть відкрити таємницю. Розкрити багато секретів, а в деяких випадках, навіть вселити надію і віру в краще, А чи не це найголовніше у ворожіння.

загрузка...
Ворожіння під старий Новий рік 2017. Як ворожити на ніч?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають