• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Що подивитися по телевізору на Новий 2017 рік? Новорічні трансляції

Що подивитися по телевізору на Новий 2017 рік? Новорічні трансляції


Новорічні канікули – час, коли можна не просто відпочити і зустрітися з рідними і друзями, але і просто полежати біля телевізора і насолодитися переглядом улюбленої програми або ж фільму, без яких неможливо уявити собі це свято. Що подивитися по телевізору на Новий 2017 рік? Ось один із актуальних питань, яке хвилює багатьох, адже погодьтеся поряд з традиційними програмами і трансляціями, хочеться подивитися не тільки добре знайомі і улюблені кожному передачі і фільми, але і щось нове.

Саме тому кожен телевізійний канал готує свою новорічну розважальну програму з урахуванням усіх побажань і рекомендацій від глядачів.


Новорічні трансляції.


Якщо говорити про те, на що солить звернути увагу, насамперед у новорічну ніч 2017 року, то, швидше за все можна виділити наступні моменти, серед яких кожен зможе підібрати собі те, що його найбільше влаштовує і підходить.

Що подивитися по телевізору на Новий 2017 рік? Новорічні трансляції


По-перше, новорічні передачі, які незважаючи ні на що користуються великим попитом і популярністю. Сьогодні напередодні нового 2017 року найбільш затребуваними і рейтинговими можна по праву назвати такі програми, які вже полюбилися всім телеглядачам. Це «Блакитний вогник», КВН, Comedy Club, Пісня року, Старі пісні про головне. Але все ж перше місце по популярності серед всіх займає програма «Блакитний вогник» історія, якої почалася ще в далекому 1964 році. Саме з того часу щорічно в ніч з 31 грудня на 1 січня телеглядачі могли насолодитися піснями своїх улюблених виконавців, артисти будь-якого жанру сатири, а також безліччю найрізноманітніших актуальних жартів і міні-конкурсів.


По-друге, новорічні фільми, без яких просто неможливо уявити собі це свято і цю ніч. Тут список, звичайно ж, досить великий і солідний, хоча все ж можна назвати кілька найбільш популярних. Напевно кожен зі мною погодиться, що це комедія Ельдара Рязанова «Іронія долі, або З легким паром», причому за всю багаторічну історію цієї картини вона не втратила своєї актуальності, а, навпаки, кожен з нас кожен рік з великим захопленням і завмиранням дивиться цей фільм. Хоча сьогодні вже в прокат вийшла друга частина цього фільму, її продовження, яке було знято в 2007 році Тімур Бекмамбетов, і картина гідна найвищої оцінки та похвали. Які ж ще новорічні фільми можна включити в цей список?

1. «Чародії» — фільм, що розповідає і розповідає про боротьбу добра і зла. Сама ж картина сповнена м'якого і абсолютно нешкідливого гумору, причому ця стрічка здатна підняти настрій будь-якій.

2. «Карнавальна ніч». Це відомий мюзикл Ельдара Рязанова, який кожен з нас дивився не один раз і готовий ще стільки ж раз його подивитися, адже роль головної героїні виконує чарівна і незрівнянна Людмила Гурченко.

3. «Вечори на хуторі близь Диканьки». Ця різдвяна повість, знята за відомою повістю М.В.Гоголя розповідає про непросту долю коваля Вакули. Варто сказати, що сьогодні знято сучасний мюзикл за цією повістю за участю відомих виконавців.

4. «Ялинки», а, точніше, їх ціла трилогія, причому кожен з фільмів представляють собою новорічну казку на сучасний лад, в якому порушені всі глобальні проблеми людства, які легко вирішуються, якщо повірити в себе і свої сили.


Що подивитися по телевізору на Новий 2017 рік? Новорічні трансляції



По-третє, новорічні мультфільми, які захоплять і захоплять не тільки дітей, але й дорослих, особливо, якщо це ті, які вони дивилися ще в дитинстві. Хоча сучасні мультики ні чим не гірше творів минулих років, тому новорічні мультфільми можуть дивитися і діти, і дорослі разом. Це «Дванадцять місяців», «Простаквашино», «Снігова королева», «Маша і ведмідь» і багато інших прекрасних і не менш цікавих творів.

Як видно, новорічна програма на 2017 рік сповнена і радує своєю різноманітністю новорічних передач, мультфільмів і фільмів, які захоплять всю родину біля екранів телевізорів. Але, не варто забувати, що це свято, тому намагайтеся поєднувати приємне з корисним.

загрузка...
Що подивитися по телевізору на Новий 2017 рік? Новорічні трансляції
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають