• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Робимо новорічний манікюр 2017. Манікюр на Новий рік 2017 своїми руками

Робимо новорічний манікюр 2017. Манікюр на Новий рік 2017 своїми руками


Новий рік – це час казки, а, значить, всі навколо повинне повністю відповідати, тобто необхідно уважно і з усією відповідальністю підійти до створення свого образу в цю новорічну ніч 2017 року. Іншими словами, потрібно максимально приділити собі коханій увагу, щоб стати справжньою королевою свята і всіх затьмарити своєю красою і неотразимостью. З чого ж краще почати? Звичайно ж, з нігтьових, а, точніше, зробити дійсно святковий манікюр, який би став хорошим і ідеальним доповненням до вашого образу.


Манікюр своїми руками на Новий рік.


Сьогодні, напевно, не може виникнути жодних проблем з манікюром, тобто втілити в життя можна абсолютно будь-яку ідею та задум і при цьому відразу всіх своєю незвичністю і оригінальністю. Але, перш ніж робити манікюр, слід уважно подумати над дизайном нігтів, постаратися максимально врахувати все до найдрібніших подробиць.

Приміром, Новий 2017 рік, як відомо, пройде під символом Червоного Вогняного Півня, а, значить, головним кольором новорічного манікюру повинен стати червоний, а всі інші повинні бути його складовими.


Хоча, це зовсім не означає, що потрібно просто-напросто зациклитися на цьому кольорі, немає, необхідно постаратися використовувати як можна більше квітів, адже Вогненний Півень любить і віддає перевагу все яскраве. Які ж ідеї новорічного манікюру можна назвати?

Робимо новорічний манікюр 2017. Манікюр на Новий рік 2017 своїми рукамиПо-перше, однотонне забарвлення нігтів. Причому не варто зупинятися на одному відтінку необхідно постаратися правильно вибрати колірну палітру, що створити по-справжньому приголомшливий ефект. У цю новорічну ніч 2017 року дизайнери рекомендують придивитися до наступних комбінацій. Це червоний абсолютно з усіма кольорами, зелений і синій, помаранчевий і жовтий, пурпурний і бордовий, чорний і золотий. Але, поділяючи такий манікюр краще всього відмовитися від задуму в стилі леопарда або, кішки, звичайно ж, якщо ви не хочете, щоб символ року на вас просто образився.

По-друге, дизайн новорічної півника на нігтях. Це, мабуть, одна з найбільш оригінальних ідей і задумів, тому найправильнішим стане зупинити свій вибір на техніці nail-art. Але, пам'ятайте, що символ року не так просто намалювати як здається насправді, тому необхідно має хороші навики в малюванні манікюру або ж просто вміти добре малювати. Якщо ви не вмієте цього робити, то найбільш правильним стане звернутися до професіонала. Хоча все-таки є ще одна дуже оригінальна задумка. Іншими словами, зображення півника можна поміняти на формат різнокольорових шматочків або навіть барвистих і яскравих розлучень, зразок хвоста півня. В цьому випадку краще всього скористатися стилем водного манікюру. Але, якщо і це ви не зможете зробити самостійно, а хочеться всіх здивувати, то найпростішим рішенням стане скористатися спеціальними наклейками із зображенням Червоного Вогняного Півня символу 2017 року. При цьому не забудьте, щоб манікюр виглядав досить ефектно і стильно, наклейку наклеюємо на пофарбовану поверхню лаку і обережно, а, головне, акуратно покриваємо безбарвним.


По-третє, манікюр з малюнком. Це, мабуть, самий гарний, яскравий і святковий формат. За основу для малюнка можна використовувати абсолютно будь-яке зображення, хоча в нашому випадку, краще всього звернути увагу на наступні формати, які найбільше наближені до новорічної тематики 2017 року.

1. Зображення символу року. Тут можна піти декількома шляхами – намалювати його на всіх нігтях, вибірково або ж на одному, в залежності від вашої задумки та ідеї.

Робимо новорічний манікюр 2017. Манікюр на Новий рік 2017 своїми руками


2. Пір'я птиці, які також виглядають досить оригінально. Але, незважаючи на всю його простоту виконати такий візерунок правильно, а, головне, красиво і ефектно є досить складним і трудомістким справою.

3. Зображення діда Мороза. При цьому найкраще такий малюнок зобразити тільки на одному нігті, тоді це більше привертатиме увагу.

4. Зображення новорічної лісової красуні і обов'язково з блискучою зіркою. Цей манікюр, як правило, виконується в самих яскравих фарбах і відтінках, тому його можна назвати досить сміливим.

5. Зображення сніжинок або ж снігопаду на ваших нігтях. Якщо все зробити правильно, то ефект буде просто приголомшливий.


По-четверте, манікюр, виконаний в чорно-білому стилі. Погодьтеся, класика завжди актуальна і доречна в будь-якому випадку, а такий формат також здатний привернути до себе увагу, якщо, звичайно ж, його точно і правильно поєднувати з новорічним вбранням. Дизайн може бути виконаний абсолютно в будь-якому форматі.

Так, дійсно, новорічний манікюр 2017 року дійсно вражає своїми самими несподіваними рішеннями і задумами, головне, не боятися виділитися і бути поміченою серед натовпу.

загрузка...
Робимо новорічний манікюр 2017. Манікюр на Новий рік 2017 своїми руками
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають