• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як прикрасити магазин на Новий рік 2017? Новорічне оформлення до Нового року

Як прикрасити магазин на Новий рік 2017? Новорічне оформлення до Нового року


Скоро Новий рік, а, значить, настає час створити дійсно святкову та новорічну атмосферу, при цьому магазини не є винятком з правил. Як прикрасити магазин на Новий рік 2017 вважається одним з досить цікавих і суперечливих питань, адже хочеться, щоб виглядало гарно і оригінально. Напевно, ніхто не буде сперечатися з тим фактом, що яскрава і барвиста вітрина служить свого роду магнітом і принадою для відвідувачів, так як відразу впадає в очі.

Також психологи зі 100% точністю стверджують про те, що детально і правильно продуманий дизайн і декор новорічних прикрас сприяє і більшою мірою спонукає до плідного шопінгу.


Новорічне оформлення до Нового року.


З чого ж варто починати новорічну прикрасу 2017 року? Звичайно ж, в першу чергу слід починати неодмінно з фасаду і вітрин. Вибираючи малюнок і декор необхідно пам'ятати, що головна його мета і завдання – це залучення увагу більшої кількості аудиторії. Які варіанти декору і його особливості можна назвати і відзначити?

Як прикрасити магазин на Новий рік 2017? Новорічне оформлення до Нового рокуВикористання забавних іграшкових Санти і маленьких штучних ялинок. Така ідея декору стане відмінним і правильним рішенням для вітрини дитячого магазину. Але така ідея абсолютно не припустима для вітрини ювелірного магазину, адже в цьому випадку свій вибір слід зупинити на більш стриманому декорі.

Розсипи штучним снігом, мінімалізм в новорічних композиціях 2017 року, причому краще всього з металу або скла. Також перевагу краще віддати блакитній і срібній панелі ялинкових іграшок. Цей варіант декору і елементів стане відмінною ідеєю для ювелірного салону, так як вважається найбільш стриманим.

Використання фігурок Діда Мороза і Снігуроньки, спільно з такими персонажами, як олені та інші лісові звірі в зимовому антуражі. Плюс таких зображень у тому, що їх без великої роботи можна нанести на вітрини використовуючи зубну пасту або ж спеціальні трафарети, які сьогодні у великому асортименті доступні для кожного.

Новорічна лісова красуня, тобто ялинка, яка по праву стане головною прикрасою будь-якого магазину незалежно від його цільового призначення. Але, якщо ви все ж вирішили поставити ялинку, то краще всього зупинитися на штучному варіанті. Так як жива дуже швидко осипиться і доставить багато незручностей і дискомфорту. Приміром, дуже оригінально і привабливо буде виглядати кілька мініатюрних ялинок, розташованих по периметру вітрини.

Використання новорічних цифр року, які стануть чудовим доповненням прикрас вітрини. Іншими словами, на вітрині обов'язково необхідно розмістити красиво оформлені цифри 2017 які можна намалювати або ж викласти з кольорової мішури.

Красиво упаковані новорічні подарунки, які також є необхідним і обов'язковим елементом декору та прикрас. Що для цього потрібно? Все просто, прості і старі коробки обернути яскравим і барвистим папером і обов'язково перев'язати бантиками або ж стрічками. А тепер слід визначитися, куди ж їх краще помістити? Традиційно такі подарунки кладуться під ялинку, і в результаті виходить дуже цікава новорічна композиція. Хоча, подарунки можна розмістити і окремо на вітрині, що теж буде виглядати оригінально.

Використання декоративних наклейок на вітринах. Причому в якості зображення можна використовувати абсолютно будь-який формат і що незвичнішим буде композиція, тим оригінальніше і цікавіше вийде картинка.

Що стосується прикраси самого залу в 2017 році, то тут, звичайно ж, кожен намагається придумати щось своє – несподіване й незвичайне. Але, як правило, багато хто не надто відходять від традиційних варіантів. Що ж це може бути?1.Новорічні гірлянди, які розвішують не тільки на вході, але і по всьому залу магазину. При цьому слід постаратися вибрати незвичайний формат лампочок, що дуже притягує увагу.

Як прикрасити магазин на Новий рік 2017? Новорічне оформлення до Нового року


2.Ялинка з повітряних куль або ж різні композиції з найпростіших і звичайних кульок. Варто сказати, що така ідея справді виглядає дуже оригінально і при цьому не завдасть нікому масу клопоту і проблем, як, приміром, скляні вироби, які завжди б'ються.
3.Невелика штучна ялинка, прикріплена вгору ногами до стелі. Така ідея сьогодні в 2017 році вважається однією з найбільш цікавих, хоча для її втілення доведеться постаратися і попрацювати. Причому на стелі можна розмістити не одну ялинку, а цілу композицію.
4.Використання різноманітних за формою скляних посудин, які обов'язково слід наповнити різнокольоровими ялинковими прикрасами.

Як видно, новорічну атмосферу напередодні свята 2017 року можна без зусиль створити у магазині, головне, придумати справді щось незвичайне. Хоча, все ж слід пам'ятати, що навіть найпростішу річ можна оформити зовсім незвично і по-святковому. Іншими словами, не бійтеся експериментувати і творити.

загрузка...
Як прикрасити магазин на Новий рік 2017? Новорічне оформлення до Нового року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають