• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Список новорічних фільмів на Новий 2017 рік. Які фільми подивитися

Список новорічних фільмів на Новий 2017 рік. Які фільми подивитися


Погодьтеся, у кожної людини новий рік асоціюється з чимось своїм, чимось особливим і незвичайним. Для багатьох Новий рік і 2017 в тому числі асоціюється з самою сніжною і по-справжньому зимовою погодою. У інших, це ще одна хороша можливість і шанс отримати довгоочікуваний і самий заповітний сюрприз.

Але всі єдині в одному – Новий рік неможливо уявити без улюблених і вже добре знайомих кожному кінострічок, які стали частиною цього свята.


Саме тому список новорічних фільмів на Новий 2017 рік є однією з актуальних тем серед більшої частини населення, адже погодьтеся, серед старих картин, якими можна милуватися з великим захопленням і завмиранням у серці, хочеться побачити щось нове, сучасне, яке було б не гірше старих стрічок.


Які фільми подивитися?


Отже, що пропонують телевізійні канали увазі своїх телеглядачів напередодні 2017 року, тобто чим порадують і здивують.«Чародії». Це справжня новорічна класика, яка вперше вийшла на екрани в 1982 році і, не дивлячись на свій досить зрілий вік, картину хочеться дивитися знову і знову. Основою для сюжету до цієї захоплюючої новорічної казкиі став знаменитий твір фантастів того часу братів Стругацьких під назвою «Понеділок починається в суботу». Головними персонажами цієї стрічки є закоханий Іванко, який намагається повернути і врятувати свою кохану Оленку, яка була зачаклована. Але, на шляху молодої людини зустрічається багато захоплюючих труднощів, так як Оленка працює відьмою в інституті. Але, Іванка це не лякає і він на відмінно справляється з усіма перепонами. Ця стрічка напередодні 2017 року є тим самим душевним фільмом, в якому показані всі головні людські якості, є як ніколи, до речі, адже хочеться просто посидіти, відпочити і розслабитися. А ця стрічка – це саме те, що потрібно.

Список новорічних фільмів на Новий 2017 рік. Які фільми подивитися«Ялинки». Цей фільм, а точніше його ціла трилогія, адже щорічно, починаючи з 2010 року, Тимур Бекмамбетов радує нас новою версією і продовження цього по-справжньому захоплюючого фільму. В основі кожної нової стрічки лежить кілька захоплюючих історій. Якщо в двох словах, то люди в цих фільмах потрапляють у досить непрості життєві ситуації, з яких, здавалося б, просто-напросто неможливо знайти рішення і виходу, але знайомлячись один з одним, все стає на свої місця. Іншими словами, у всіх стрічках доведено правило 6 рукостискань і те, що всі люди на Землі повинні допомагати один одному, щоб цей ланцюжок і невидимий зв'язок не розривалася, адже тоді не буде дива. Чи чекає нас нова версія фільму в 2017 році – це секрет.

«Тариф новорічний» від Євгена Бедарева, який з'явився на екранах телевізорів в 2008 році. За своєю суттю це дуже легка романтична комедія, яка навіть у 2017 році навряд чи залишить кого-небудь байдужим до свого сюжету. Якщо в кількох словах спробувати розповісти, про що ж йде мова в картині, то головний герой стрічки 31 грудня ввечері відправляється на площу, щоб разом зі своїми друзями зустріти і провести новорічну ніч. Але, як тільки куранти відбивають рівно 12 ударів, починається приходити молодим людям в голову досить несподівана думка. Яка в кінцевому підсумку кардинально змінює життя нашого героя. А ось що це за думка та ідея можна дізнатися, лише подивившись фільм знову в 2017 році.

Список новорічних фільмів на Новий 2017 рік. Які фільми подивитися


«Полярний рейс». Це ще одна захоплююча і весела сучасна комедія режисера Сергія Чекалова, вийшла у світ в 2013 році. Головний герой картина по імені Ігор з деяких причин залишає звичне для нього місце проживання і вирушає працювати на північ. В одному з польотів напередодні новорічних свят чоловік дивом рятує літак, за що в нагороду отримує собаку від місцевого шамана. По закінченню 3 років Ігор повертається додому, де його абсолютно ніхто не чекає, так як дружина пішла до іншого. У чоловіка всього лише пару днів перед Новим роком, щоб повернути свою сім'ю. А чи вдасться це йому, ви дізнаєтеся, подивившись захоплюючу стрічку до кінця 2017 року.


Погодьтеся, список новорічних картин, які можна побачити в 2017 році дуже різноманітний, тому є з чого вибирати, кожен зупиняє свій вибір на тому, що йому ближче до душі або ж настрою. Але, який би фільм і стрічку ви не вибрали, в кожній картині відчувається і присутній дух новорічного чарівництва і казки, який змушує нас повірити, що нічого не можливого немає, головне, вірити.

загрузка...
Список новорічних фільмів на Новий 2017 рік. Які фільми подивитися
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають