• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як прикрасити клас на Новий рік 2017? Оформлення шкільного класу до Нового року

Як прикрасити клас на Новий рік 2017? Оформлення шкільного класу до Нового року


Новий рік – а значить, час створювати святковий новорічний настрій. Іноді такий настрій ми створюємо собі самі, тому як потрудишься, що придумаєш, то і буде тебе радувати і веселити всі свята. Причому постаратися створити таке свято потрібно абсолютно скрізь, включаючи і шкільний кабінет, щоб приходячи в клас на заняття всі відчували наступ свята 2017 року, який вже не за горами. А як прикрасити клас на Новий рік 2017 щоб вийшло оригінально, красиво і ефектно? Але, пам'ятайте, основні ідеї прикраси класу повинні прийти в голову самих учнів, тому старші лише грають роль помічників.


Новорічні прикраси і де їх взяти?


Багато хто задається питанням, де ж взяти новорічні прикраси, завдяки яким шкільний кабінет просто перетворився. Одні йдуть по найбільш простому шляху, тобто купують готові.

Але, є більш приємний і найбільш прийнятний шлях, особливо для учнів – звичайно ж, зробити їх своїми руками і при цьому постаратися максимально задіяти в цьому процесі всіх учнів.


Адже тільки тоді заняття по-справжньому доставить масу задоволення і радості, а також буде сприяти згуртуванню колективу. Але, як же правильно вчинити в цій ситуації?

Як прикрасити клас на Новий рік 2017? Оформлення шкільного класу до Нового року


Необхідно точно знати, що ви збираєтеся робити, тобто визначитися з дизайном і ідеєю прикраси кабінету в 2017 році.

Попросити кожного учня принести з дому якісь ялинкові прикраси. Причому бажано, щоб це були самі іграшки і мішура, і в результаті у вас набереться досить велика кількість прикрас.

З принесених прикрас можна спробувати змайструвати щось незвичайне. Наприклад, символу року або ж ялинку, які стануть гарним варіантом і ідеєю для декору. Також по-справжньому святкову атмосферу Нового 2017 року допоможе створити жива ялинка, ну, звичайно ж, її можна замінити на кілька ялинових гілочок, які обов'язково слід прикрасити і розвісити по всьому кабінету або ж зробити незвичайний новорічний букет і помістити його у вазу.

Пам'ятайте, що вже на початковому етапі підготовки до оформлення кабінету слід задіяти максимальну кількість дітей, тоді прикраса доставить дійсно масу задоволення і радості кожного учня.


Оформлення шкільного класу до Нового року.


Згідно з існуючим повір'ям, створити новорічну атмосферу в приміщенні, в нашому випадку в класі слід вже до 19 грудня, тобто до свята Святого Миколая, а, отже, починати варто готуватися вже на початку місяця, якщо ви хочете здійснити свою задумку і придумати справді щось оригінальне. Отже, які ідеї та елементи декору для класу в 2017 році можна придумати і без зусиль втілити в життя?1.Новорічна ялинка. Ялинку можна змайструвати з невеликої кількості живих ялинових гілочок і прикрасити всю композицію ялинковими прикрасами. Також сьогодні ялинку легко зробити і з мішури, тільки для цього знадобиться ватман. Як зробити? Все просто, з ватману робимо фігурку конуса, краї якої обов'язково фіксуємо для надійності, а тепер знизу вгору неквапливими рухами починаємо намотувати мішуру зеленого кольору. Постарайтеся, щоб мішура щільно прилягала одна до одної, для того щоб не утворювалися просвіти. Пару хвилин і новорічна ялинка 2017 року з мішури готова. Її плюс в тому, що її можна зробити абсолютно різних розмірів і при цьому дуже швидко. Прикрасити ялинку можна різноманітними іграшками та новорічними намистом.

Як прикрасити клас на Новий рік 2017? Оформлення шкільного класу до Нового року


2.Сніжинки. З цим елементом декору не може виникнути жодних проблем, так як робити і вирізати сніжинки може кожен. Як же їх можна пристосувати? Найбільш популярним способом є приклеїти їх на вікна. Але, якщо у вас трохи більше вільного часу, то кожну сніжинку можна прив'язати до золотистого дощику і зробити свого роду водоспад на стелі з сніжинок. Виходить дуже красиво і ефектно.
3.Новорічні візерунки на вікнах, які можуть бути абсолютно різного дизайну. Для цього вам буде потрібно або акварельна фарба і пензлик, або ж спрей і безліч гірлянд. Також новорічні візерунки можна легко і просто зробити з ялинкової мішури, в результаті вийде яскраво і видовищно.
4.З новорічної мішури на стіні або ж вікнах можна викласти цифру нового року – 2017 або ж зробити зображення Вогняного Півня.

Іншими словами, ідей для оформлення шкільного класу і кабінету існує велика кількість. Але, постарайтеся придумати щось своє незвичайне і цікаве. Не бійтеся фантазувати і творити, чим незвичніше вийде дизайн, тим цікавіше він буде.

загрузка...
Як прикрасити клас на Новий рік 2017? Оформлення шкільного класу до Нового року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають