• 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 
  • 23:13 – Церковні свята 2017. Календар церковних свят 
  • 21:07 – Меню на новий рік 2017 

Як прикрасити клас на Новий рік 2017? Оформлення шкільного класу до Нового року

Як прикрасити клас на Новий рік 2017? Оформлення шкільного класу до Нового року


Новий рік – а значить, час створювати святковий новорічний настрій. Іноді такий настрій ми створюємо собі самі, тому як потрудишься, що придумаєш, то і буде тебе радувати і веселити всі свята. Причому постаратися створити таке свято потрібно абсолютно скрізь, включаючи і шкільний кабінет, щоб приходячи в клас на заняття всі відчували наступ свята 2017 року, який вже не за горами. А як прикрасити клас на Новий рік 2017 щоб вийшло оригінально, красиво і ефектно? Але, пам'ятайте, основні ідеї прикраси класу повинні прийти в голову самих учнів, тому старші лише грають роль помічників.


Новорічні прикраси і де їх взяти?


Багато хто задається питанням, де ж взяти новорічні прикраси, завдяки яким шкільний кабінет просто перетворився. Одні йдуть по найбільш простому шляху, тобто купують готові.

Але, є більш приємний і найбільш прийнятний шлях, особливо для учнів – звичайно ж, зробити їх своїми руками і при цьому постаратися максимально задіяти в цьому процесі всіх учнів.


Адже тільки тоді заняття по-справжньому доставить масу задоволення і радості, а також буде сприяти згуртуванню колективу. Але, як же правильно вчинити в цій ситуації?

Як прикрасити клас на Новий рік 2017? Оформлення шкільного класу до Нового року


Необхідно точно знати, що ви збираєтеся робити, тобто визначитися з дизайном і ідеєю прикраси кабінету в 2017 році.

Попросити кожного учня принести з дому якісь ялинкові прикраси. Причому бажано, щоб це були самі іграшки і мішура, і в результаті у вас набереться досить велика кількість прикрас.

З принесених прикрас можна спробувати змайструвати щось незвичайне. Наприклад, символу року або ж ялинку, які стануть гарним варіантом і ідеєю для декору. Також по-справжньому святкову атмосферу Нового 2017 року допоможе створити жива ялинка, ну, звичайно ж, її можна замінити на кілька ялинових гілочок, які обов'язково слід прикрасити і розвісити по всьому кабінету або ж зробити незвичайний новорічний букет і помістити його у вазу.

Пам'ятайте, що вже на початковому етапі підготовки до оформлення кабінету слід задіяти максимальну кількість дітей, тоді прикраса доставить дійсно масу задоволення і радості кожного учня.


Оформлення шкільного класу до Нового року.


Згідно з існуючим повір'ям, створити новорічну атмосферу в приміщенні, в нашому випадку в класі слід вже до 19 грудня, тобто до свята Святого Миколая, а, отже, починати варто готуватися вже на початку місяця, якщо ви хочете здійснити свою задумку і придумати справді щось оригінальне. Отже, які ідеї та елементи декору для класу в 2017 році можна придумати і без зусиль втілити в життя?1.Новорічна ялинка. Ялинку можна змайструвати з невеликої кількості живих ялинових гілочок і прикрасити всю композицію ялинковими прикрасами. Також сьогодні ялинку легко зробити і з мішури, тільки для цього знадобиться ватман. Як зробити? Все просто, з ватману робимо фігурку конуса, краї якої обов'язково фіксуємо для надійності, а тепер знизу вгору неквапливими рухами починаємо намотувати мішуру зеленого кольору. Постарайтеся, щоб мішура щільно прилягала одна до одної, для того щоб не утворювалися просвіти. Пару хвилин і новорічна ялинка 2017 року з мішури готова. Її плюс в тому, що її можна зробити абсолютно різних розмірів і при цьому дуже швидко. Прикрасити ялинку можна різноманітними іграшками та новорічними намистом.

Як прикрасити клас на Новий рік 2017? Оформлення шкільного класу до Нового року


2.Сніжинки. З цим елементом декору не може виникнути жодних проблем, так як робити і вирізати сніжинки може кожен. Як же їх можна пристосувати? Найбільш популярним способом є приклеїти їх на вікна. Але, якщо у вас трохи більше вільного часу, то кожну сніжинку можна прив'язати до золотистого дощику і зробити свого роду водоспад на стелі з сніжинок. Виходить дуже красиво і ефектно.
3.Новорічні візерунки на вікнах, які можуть бути абсолютно різного дизайну. Для цього вам буде потрібно або акварельна фарба і пензлик, або ж спрей і безліч гірлянд. Також новорічні візерунки можна легко і просто зробити з ялинкової мішури, в результаті вийде яскраво і видовищно.
4.З новорічної мішури на стіні або ж вікнах можна викласти цифру нового року – 2017 або ж зробити зображення Вогняного Півня.

Іншими словами, ідей для оформлення шкільного класу і кабінету існує велика кількість. Але, постарайтеся придумати щось своє незвичайне і цікаве. Не бійтеся фантазувати і творити, чим незвичніше вийде дизайн, тим цікавіше він буде.

загрузка...
Як прикрасити клас на Новий рік 2017? Оформлення шкільного класу до Нового року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають