• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Відпочинок в Ізраїлі в січні 2017 року. Тури

Відпочинок в Ізраїлі в січні 2017 року. Тури


Ізраїль – це країна, яка притягує увагу багатьох мандрівників і туристів. Запитаєте чому? Перш за все, своїм географічним положенням, так як це країна чотирьох морів, а також один із самих великих і важливих центрів трьох світових релігій. Саме на підставі цих двох причин країна завжди переповнена туристами з усіх куточків земної кулі абсолютно в будь-який час року. Відпочинок в Ізраїлі в січні 2017 року може бути дуже і дуже різноманітним і насиченим. Хоча відразу варто сказати, що про пляжний відпочинок доведеться забути у зв'язку з природними умовами. Але, і це не сильно затьмарить подорожі, так як тут є чим зайнятися.


По-перше, можна все-таки відправитися до моря, температура якого не дуже тепла, але й не холодна. Але, чому б не влаштувати прогулянку по узбережжю і просто не помилуватися його красою. Хоча знаходяться сміливці, які вирішуються скупатися. Якщо ви на новорічних канікулах 2017 року вирішили все ж насолодитися пляжним відпочинком, то краще всього відправитися в місто Ейлат. Чим же так популярно це місце?

Відпочинок в Ізраїлі в січні 2017 року. Тури


1. Вигідне і досить привабливе географічне положення. Простіше кажучи, курорт розташований на узбережжі Червоного моря.

2. Стовпчик термометра в січні і інші зимові місяці сягає позначки +19 – 20 градусів.

3. Низька кількість выедаемых опадів, що в значній мірі сприяє вивчення і просто чудово освоєння і знайомству з підводними глибинами цієї місцевості.


Якщо напередодні Нового 2017 року ви все ж таки віддаєте перевагу узбережжя Мертвого моря, то слід пам'ятати, що там температура значно нижче. Хоча в деяких районах може досягати позначки + 15 градусів. Але незважаючи на низьку температуру в цих районах тут все ж великий попит віддається лікувальних курортів.


По-друге, засніжені лижні курорти в гірських районах. Причому такий варіант відпочинку на Новий 2017 рік в Ізраїлі вважається одним з найпопулярніших і затребуваних.


По-третє, екскурсійні тури, радують своєю різноманітністю. Наприклад, найбільш затребуваними по праву можна назвати наступні напрямки. Це Тель-Авів, Єрусалим, Беер-Шева, Віфлеєм. Ці місця вважаються справжньою перлиною Ізраїлю, які зобов'язаний відвідати кожен турист і відпочиваючий, звичайно ж, якщо ви хочете мати повне уявлення про країну. У новорічні свята 2017 року, а, точніше, в січні місяці найпопулярнішими туристичними та екскурсійними цен6трами стають Галілей і Віфлеєм, а також всі наявні поселення, розташовані на річці Йордан.


Який же можна зробити висновок? Звичайно ж, зима в Єрусалимі і в 2017 році, в тому числі найбільше підходить для різних пізнавальних екскурсій. Але, це не означає, що про всіх інших напрямках відпочинку можна забути. Ні, просто кожен все-таки вибирає те, що йому більше до душі.


Тури в Ізраїль і їх вартість.


Що стосується найбільш затребуваних турів на Новий 2017 рік у цьому напрямку, то, мабуть. варто назвати і відзначити такі, які вже зарекомендували себе тільки з позитивної сторони.


1. Тель-Авів – тур на 7 днів.

2. Тель-Авів – утр на 6 днів.

3. Тель-Авів – тур на 10 днів.

4. Єрусалим – на 6 днів.

5. Єрусалим – 15 днів.

6. Хайфи – тур на 15 днів.

7. Хайфи — тур на 6 днів.

Відпочинок в Ізраїлі в січні 2017 року. Тури


Якщо більш детально вивчити ціновий рівень Ізраїлю в новорічний час 2017 року, то в середньому подорож і відпочинок можуть обійтися двом від 1800$, але і то, якщо вас повністю влаштовують послуги готелів 3 класу. Якщо зупинитися в 5-ти зіркових готелях, то проживання може досягти позначки в 3600$. Звичайно ж, не варто забувати і про те, що на ціновий рівень, перш за все, впливає такий показник, як погодні умови та географічне положення. Не вірите? Давайте розглянемо і порівняємо кілька прикладів.


По-перше, міста, розташовані на узбережжі Середземного моря. Тут у зимовий час не так спекотно, як хотілося б — +17 градусів вдень, а вночі +10. Причому для цієї місцевості характерні дощі. Саме тому ціновий показник тут не буде, занадто високим.


По-друге, узбережжя Червоного моря. Погода тут взимку найбільш сприятлива, і навіть для пляжного відпочинку. Так як в середньому температура повітря становить + 21 градус. Висновок напрошується сам – ціна буде значно вище.


Саме тому, якщо ви зібралися на Новий 2017 рік в Ізраїль потрібно все добре зважити і обдумати і прийняти правильне рішення щодо того, куди ж все-таки відправитися в подорож.

загрузка...
Відпочинок в Ізраїлі в січні 2017 року. Тури
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають