• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Православний Новий рік 2017

Православний Новий рік 2017


У всі часи новий рік вважається самим улюбленим і довгоочікуваним святом, настання якого чекають всі з великим нетерпінням. Своїм корінням свято сягає в далеке минуле і за весь час свого існування має безліч звичаїв і традицій, кожен з яких унікальний і неповторний по-своєму. Напевно, кожен погодиться з думкою, що сьогодні, напередодні 2017 року кожен з нас намагається шанувати і дотримуватись не тільки сучасні традиції, але й старовинні, особливо, приділяючи велику увагу прикметами, завдяки яким можна легко дати прогноз на майбутній рік.


Православний Новий рік 2017
Православний новий рік 2017– це самий казковий і чарівний час. Хоча багато хто все ж вважають, здебільшого це віруючі, що Різдво Христове є найбільш істотним святом, яке і потрібно відзначати з таким же розмахом. А ось якщо дотримувати всі визначені церковні закони, то Новий рік відзначати не варто, так як він проходить під час Різдвяного посту, тобто в період із 28 листопада до 6 січня і триватиме рівно 40 днів.

Якщо уважно вивчити Юліанський календар, то саме 13 січня за старим стилем вважається 1 січня, а, значить, свято за всіма звичаями та традиціями необхідно відзначати саме в цей день.


Новий рік – це свято веселощів, щастя, радості та посмішок. Хоча за весь час свого існування свята довелося підлаштовуватися під епоху часу, під владу, тому до сьогоднішніх днів, тобто до 2017 року дійшли найрізноманітніші традиції і звичаї, про які можна говорити просто-напросто годинами і при цьому дивуватися їх незвичність і оригінальність навіть через стільки років.


Традиції і звичаї свята.


Які ж можна по праву назвати самими оригінальними, які ми шануємо і сьогодні в 2017 році?Прикрашання ялинки. Ще в правління Петра I, відповідно, його указу і постанови, в кожному будинку обов'язково на це свято має бути гілочка ялинки чи сосни. Так само він наказував всім веселитися і накривати святкові столи, але при цьому не чинити ніяких неподобств.

Традиція ставити і прикрашати в будинку цілу ялинку чи сосну з'явилася в 19 столітті. Хоча ця традиція і звичай вважаються досить спірними, адже багато експертів і фахівців відносять цю подію до правління Миколи I, тобто до 1830 року, або ж до періоду царювання Катерини в 1855 році. Вже тоді було прийнято вважати, що саме ялина є священним деревом, здатним відлякувати всіх злих духів, а от якщо на ній ще були і шишки, то це символізувало здоров'я і міцність духу.

Прикраси для ялинки з'явилося у Франції. Саме вони першими стали прикрашати і вішати на ялинку різноманітні печива, яблука, цукерки, вироби і фігурки з різнокольорового паперу і клаптиків. Варто сказати, що потім цю традицію дуже швидко перейняли жителі Німеччини, а потім і всієї Європи.

Дарувати один одному подарунки. Ще в старі добрі часи, хлопці обирали собі наречену і саме на новорічні свята намагалися обдаровувати її найрізноманітнішими підношеннями.

Сучасний Новий рік.


Православний Новий рік 2017


Якщо говорити про новорічні свята в 2017 році, і сьогодні кожен з нас намагаємося до них добре і грунтовно підготуватися, тобто готуємо і складаємо святкове меню, вибираємо і купуємо подарунки всім своїм рідним і коханим, створюємо святкову атмосферу, вибираємо вбрання, щоб дійсно все нагадувало казку. Які ж сучасні звичаї та традиції святкування нового року можна назвати і в 2017 році?1.Гірлянди та блискучі кулі, якими прийнято прикрашати не тільки ялинку, але й приміщення, стіни будинків. Дерева і просто вулиці.
2.Обов'язковою стравою на святковому столі має бути салат «Олів'є». А також пиріжки з сюрпризом, або з побажанням і прогнозом на майбутній рік.
3.Шампанське з записками, які потрібно обов'язково спалити і випити попіл разом з бокалом шампанського під бій курантів. Адже якщо, встигнути все це зробити, то ваше бажання обов'язково збудеться.
4.Дід Мороз і Снігуронька, а також будь-які інші казкові новорічні персонажі, яких необхідно запрошувати в будинок, де є діти, щоб казка стала чарівною.

Православний Новий рік у всі часи, навіть, незважаючи на заборони, в деякі часи і повні скасування, вважався і вважається святом, звичаї і традиції якого передаються з покоління в покоління. Новий рік завжди буде вважатися самим головним і важливим святом для всіх жителів країни і планети в цілому.

загрузка...
Православний Новий рік 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають