• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Старий Новий рік 2017. В який день, з 12 на 13 січня або з 13 на 14

Старий Новий рік 2017. В який день, з 12 на 13 січня або з 13 на 14


Старий Новий рік – це самий останнє, завершальне свято, що стоїть у списку новорічних канікул, яке до сьогоднішнього 2017 року не має державного статусу вихідного дня. Але, незважаючи на це свято дуже любимо кожним з нас і в кожній родині є свої традиції і звичаї його зустрічати, відзначати і проводжати. Старий Новий рік 2017 року – це ще одна можливість зустрітися зі своїми друзями, рідними та близькими і весело провести разом час.


В який день, з 12 на 13 січня або з 13 на 14?


Старий Новий рік 2017. В який день, з 12 на 13 січня або з 13 на 14
Як правило, старий Новий рік завжди було прийнято відзначати 13 січня, а якщо бути точніше, то в ніч з 13 на 14 січня. Якщо торкнутися його історії уважно вивчити всі моменти появи цього свята, то його по-справжньому можна вважати феном з багатою різноманітною історією. Наприклад, у часи правління Петра I в 1700 був виданий указ, згідно якого, він наказав починати літочислення з 1 січня від Різдва Христового. Якщо дивитися за новим стилем, тобто календарем, який ми використовуємо в 2017 році, то цей день потрапляє безпосередньо на 14 січня.

В результаті чого можна зробити цілком логічний висновок – Старий Новий рік у 2017 році, як і у всі часи, настає 14 число, а зазначається в ніч з 13 на 14 січня.


Варто сказати, що з-за цього указу Петра 1699 рік тривав всього 4 місяці, тобто почався на початку вересня, а закінчився в січні відповідно до нового указу. Це був самий короткий рік за весь свій час.


Звичаї і традиції.


Старий Новий рік вважається святом не тільки з великою історією, але і багатим на різноманітні традиції і звичаї, які ми шануємо і дбайливо зберігаємо і в 2017 році. Але, погодьтеся, поряд з древніми і старими звичаями, людство намагається придумати щось своє, нове і оригінальне. Причому кожна з придуманих традицій, добре поєднується і гармоніює з тим, які прийшли до нас з минулого. Які ж по праву на старий Новий 2017 рік можна назвати і вважати найбільш популярними?По підлозі обов'язково потрібно розсипати зерно. Для чого це потрібно? Все просто, таким ритуалом слов'яни завжди просити у вищих сил дати їм хороший урожай, життєву енергію і, звичайно ж, здоров'я. Але, це, розсипанне зерно необхідно потім гарненько зібрати і першим кинути в землю при весняній сівбі. Так, саме із цього древнього обряду пішов звичай і традиція «посівати» рано вранці.

Відвідування сусідніх дворів. Ще в минулі часи кожна господиня готувала до цього дня різні солодощі і частування, а в деяких багатих сім'ях заколювали навіть порося, так як стіл обов'язково повинен був бути сповнений різним частуванням. Якщо ви накрили дійсно добротний стіл, на якому були такі страви, як м'ясні пироги, ковбаси, різні страви зі свинини, то тим самим ви змогли задобрити і отримати розташування святого Василя. При цьому обов'язково потрібно пригостити кожного, хто прийшов у ваш будинок.

Старий Новий рік 2017. В який день, з 12 на 13 січня або з 13 на 14Можливість загадати бажання, яке обов'язково збудеться, якщо все зробити правильно. Бажання необхідно обов'язково написати на папері, а от потім кожен чинить так, як хоче. Що можна зробити? Спалити і розвіяти за вітром, порвати на дрібні шматочки і кинути в річку за течією, покласти листок під подушку і забути про нього. Найголовніше тут – це процес написання.

Щедрівки. Ще з давніх часів дівчата ходили по хатах і співали щедрівки. Що стосується старовини, то в той час було дуже популярно співати пісню «Щедрик». Особливістю цієї пісні було те, що її співали окремо для кожного члена сім'ї в кожному будинку. Після завершення цього ритуалу господар повинен був щедро обдарувати своїх гостей за виконання цієї пісні.

Ворожіння. Цей обряд користується великим попитом і популярністю і в 2017 році, адже серед юнаків та дівчат знаходиться велика кількість бажаючих дізнатися багато цікавого і захопливо про своє майбутнє, особливо щодо того, що їх очікує. До сьогоднішніх днів дійшло безліч різних форм ворожінь, кожне з яких дає відповідь на певне запитання, тому є з чого, і що вибирати.

Як видно, старий Новий рік є досить важливим і значущим для багатьох сімей свят, тому, не дивлячись на те, що він не вважається вихідним, його зустрічають, відзначають і проводжають новорічні свята в кожному році і, звичайно ж, 2017 рік не є і не стане винятком з правил.

загрузка...
Старий Новий рік 2017. В який день, з 12 на 13 січня або з 13 на 14
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають