• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як прикрасити кабінет на Новий рік 2017? Прикраса робочого кабінету до нового року

Як прикрасити кабінет на Новий рік 2017? Прикраса робочого кабінету до нового року


Новий рік – це одне зі свят, яке з великим нетерпінням чекають і діти, і дорослі. Для того щоб створити по-справжньому святковою та казковий настрій багато намагаються прикрасити не тільки свій будинок, але і кабінет, так як хочеться, щоб все навколо дихало і було б просякнуте духом цього свята. Саме тому, як прикрасити кабінет на Новий рік 2017 вважається однією з захоплюючих і цікавих тем, так як погодьтеся, хочеться, щоб було не просто святково, а сучасно і, звичайно ж, подобалося всім навколо і нового символу року в тому числі.


Прикраса робочого кабінету до Нового року.


Як прикрасити кабінет на Новий рік 2017? Прикраса робочого кабінету до нового року


Сьогодні напередодні 2017 року можна зустріти безліч самих незвичайних ідей дизайну і прикрас, кожне з яких унікальне і оригінально, по-своєму. Іншими словами, є з чого вибирати, а, тим більше, якщо ви творча людина, то оформити кабінет можна і відповідно до свого задуму, якщо правильно вибрати прикраси та елементи дизайну, придумати які також не складе особливих труднощів.

Але, варто пам'ятати, що одне дуже просте правило дизайну – слід відмовити від яскравої мішури з іграшками, сніжинок, виконаних з кольорового паперу.


Виникає цілком логічне питання чому? Адже це найпопулярніші новорічні прикраси, які можна зустріти, а тим більше зробити без особливих зусиль. Відповідь просто, як-ніяк це робоче місце, а, значить, і дизайн повністю повинен відповідати цьому статусу. Які ж варіанти декору та прикраси пропонують дизайнери в 2017 році? І на що варто звернути увагу в першу чергу?

По-перше, використання в якості прикрас однотипних ялинкових куль в одній і тій же колірній палітрі і гамі. Звичайно ж, якщо ви хочете використовувати декілька тонів, то пам'ятає, краще всього брати їх кількість не більше 3-х. Якщо у вашій компанії, фірмі або ж робочому закладі є якась своя символіка, то найбільш правильним стане використання цієї палітри.
По-друге, ялинка. Погодьтеся, це найголовніший елемент і атрибут Нового 2017 року. Напередодні новорічного свята можна знайти абсолютно будь-яку ялинку. Звичайно ж, використовувати справжню це досить накладно, так як від неї в подальшому буде дуже багато сміття. Ще одним варіантом є використання штучної ялинки, які сьогодні в 2017 році затребувані як ніколи. Але, якщо ви хочете щось незвичайне і оригінальне, то можна проявити кмітливість і придумати абсолютно новий формат ялинки. Приміром, зробити оригінальну ялинку на підлозі з книг і прикрасити її кульками або ж іграшками, також дуже незвично буде виглядати ялинка, виконана з мішури і ватману, яку також можна прикрасити різними іграшками і при цьому зробити абсолютно будь-якого розміру, який вам необхідний для дизайну. Ще однією ідей стане ялинка, зроблена з олівців, ручок, будь-яких підручних засобів, які необхідно прикріпити до скотчу. Іншими словами, ідей для новорічної красуні 2017 року досить велика безліч.
По-третє, штучний сніг, який може також стати відмінним доповненням до будь-якого декору і дизайну. Як правило, його продають вже готовим і в результаті, якщо його правильно використовувати та не надто перестаратися, то він створює ефект пухнастих пластівців, які дуже важко відрізнити від справжніх сніжинок.


Як прикрасити кабінет на Новий рік 2017? Прикраса робочого кабінету до нового року
По-четверте, використовувати невеликі фігурки Діда Мороза і Снігуроньки, якими можна прикрасити робочі місця кожного із співробітників. Також у список таких прикрас можна включити невеликі ялинкові композиції і, звичайно ж, головний символ 2017 року, то фігурку або ж картинку Червоного Вогняного Півня.Це лише мала частина того, що можна придумати в якості прикрас. Якщо ви все ж вирішили прикрасити кабінет до Нового 2017 році самостійно, своїми силами, то варто запам'ятати ще одне просте правило. В якості колірної палітри в цьому році краще всього зупинити свій вибір на таких відтінках, як жовтий, помаранчевий, кораловий і червоний. Адже саме вони, на думку багатьох астрологів, вважаються самими улюбленими Вогняного Півня.


Працюючи над дизайном свого робочого кабінету, не варто боятися своєї фантазії. Пам'ятайте, чим оригінальніше буде задум, тим цікавіше вийде кінцевий результат.

загрузка...
Як прикрасити кабінет на Новий рік 2017? Прикраса робочого кабінету до нового року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають