• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Сценарій на Новий рік 2017 в школі для старшокласників. Смішні сценки

Сценарій на Новий рік 2017 в школі для старшокласників. Смішні сценки


Новий рік – це свято, яке любимо абсолютно всіма, тому його з великим нетерпінням і хвилюванням очікують дорослі. Щороку в школі влаштовуються різноманітні ранки для дітей різного віку, але все ж велику увагу варто приділити святу для старшокласників, так як воно вимагає більш грунтовної і ретельної підготовки. Іншими словами, сценарій на новий рік 2017 в школі для старшокласників повинен бути веселим, підняти настрій абсолютно кожному, і при цьому в самому святковому заході повинно бути задіяно безліч дітей.


Смішні сценки.


Для того щоб свято вийшло по-справжньому веселим, слід ґрунтовно підійти до вибору конкурсів та ігор, також постаратися знайти оригінальні народні казки, які можна було б інсценувати. Іншими словами, всім повинно бути весело. Напередодні 2017 року дітям можна запропонувати досить великий і різноманітний асортимент ігор і конкурсів, кожні з яких мають свої особливості. Давайте познайомимося з найбільш популярними і яскравими, і ближче дізнаємося всі їх особливості та переваги.

Сценарій на Новий рік 2017 в школі для старшокласників. Смішні сценкиКонкурс «Мумія» або друга його назва - «Новорічний подарунок». Для конкурсу знадобиться кілька пар з хлопців і дівчат. Дівчата повинні приміряти на себе образ Снігуроньки, тобто одягти хоча б шапку внучки. Кожній Снігуроньці дається по рулону туалетного паперу, з якого вона за 2 хвилини повинна обмотати свій новорічний подарунок, тобто витратити на свого напарника, роль якого виконує молодий чоловік. Чия пара швидше і якісніше подарунок запакує, та і перемогла. Повірте, цей конкурс вважається самим веселим та оригінальним, який до того ж можна ускладнити.

Конкурс «Дід Мороз». Для конкурсу знадобиться кілька людей, яких необхідно посадити за стіл і на кожного одягнути шапку Діда Мороза. На край столу кладеться невелика сніжинка, вирізана з паперу. Завдання дідів Морозів здути сніжинку зі столу таким чином, щоб вона злетіла з іншого кінця столу. Але тут є одна маленька хитрість і особливість, яка полягає в тому, що переможе не той, у кого вона у першого злетіла зі столу, а той, хто виконав завдання останнім. Запитаєте, чому і в чому причина? Все досить просто, так як справжній Дід Мороз повинен заморозити сніжинку до столу, а не навпаки, здувати її.

Конкурс «Сніжинки». Конкурс досить простий. Але при цьому дуже енергійний і заразливий. Суть гри полягає в тому, що необхідно заздалегідь підготувати паперові сніжинки. В конкурсі беруть участь дві команди, причому кожній вручається однакову кількість сніжинок. Команди шикуються в шеренгу і навпроти кожної, приблизно, в 10 кроках, не більш і не менше, стає людина з відром. Завдання кожної команди, як можна більше закинути сніжинок в це відро. Перемагають ті, хто набрав найбільшу кількість очок.

«Веселий турнір». Для цієї вікторини знадобитися волосінь, на яку слід прикріпити кілька кульок, в результаті чого виходить незвичайна і дуже оригінальна спідничка. Ці спідниці зав'язують на стегна дівчатам. Тепер включаємо запальну музику і починаються танці, але не прості, так як кожна пара повинна танцювати так, щоб всі кульки на спідниці у дівчини просто лопнули.

«Фонтан емоцій». Для цього конкурсу слід придбати кілька дощовиків. Далі, під стелею підвішуються кульки, які до цього необхідно заповнити конфетті, пір'ям і водою. Кожному з учасників в руки дається велика палиця, на кінці якої прикріплена голка. Завдання учасників полягає в тому, що необхідно проколоти кульки, при цьому вони зовсім не знають про те, чим вони заповнені і для них це буде великим сюрпризом.

Сценарій на Новий рік 2017 в школі для старшокласників. Смішні сценки«Подарунки в кулі». Для конкурсу потрібно підготувати кульки, які обов'язково повинні бути непрозорими, так як усередину кожної необхідно покласти яку-небудь маленьку дрібничку. Це може бути свисток, жувальна гумка, брелок. Надуті кульки необхідно прив'язати до ніг учасників і включити музику, під яку вони повинні постаратися лопнути кульки свого сусіда, а свої при цьому зберегти. Той, у кого кулька уціла, вважається переможцем і отримує приз – голку.

Але, погодьтеся, крім веселих і оригінальних конкурсів на новорічний захід 2017 року можна запропонувати дітям інсценувати відому казку на сучасний лад.


В результаті виходить дуже весело і смішно і у західі задіяно безліч народу.


Розробляючи або ж підбираючи конкурси, ігри, вікторини для сценарію новорічного свята в 2017 році для старшокласників варто обирати їх відповідно до вікових особливостей дітей, їх уподобаннями і смаками, психологічними особливостями. Святковий захід має доставити масу яскравих і незабутніх емоцій і залишитися надовго в пам'яті.

загрузка...
Сценарій на Новий рік 2017 в школі для старшокласників. Смішні сценки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають