• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як прикрасити будинок на Новий рік 2017 своїми руками? Прикрашаємо кімнати

Як прикрасити будинок на Новий рік 2017 своїми руками? Прикрашаємо кімнати


Хто не хоче оригінально, по незвичайному, а головне, святково прикрасити свій дім до новорічних свят, щоб всі навколо нагадувало про майбутнє свято. Як прикрасити будинок на Новий рік 2017 своїми руками є одним з найцікавіших і поширених запитань напередодні свята, адже хочеться придумати щось таке, що обов'язково сподобатися і здивує кожного. Але, назвати і виділити один якийсь стиль і дизайн досить важко, тому краще всього і самим правильним стане підібрати парочку ідей, які можна сміливо скомбінувати.


Прикрашаємо кімнати.


Перш ніж приступати до прикраси приміщення слід обов'язково ознайомитися з простими правилами, порадами та рекомендаціями, які допоможуть зробити правильний вибір і в кінцевому результаті нічого не зіпсувати. Що ж це за правила?

Як прикрасити будинок на Новий рік 2017 своїми руками? Прикрашаємо кімнатиПо-перше, необхідно обов'язково підкреслити урочистість обстановки в інтер'єр. Для цього слід скористатися такими предметами і прикрасами, як аксесуари з блискіток, глянцевих переливах, дзеркальною фактурою, які мають незвичайний і оригінальний яскравий малюнок.

По-друге, по максимуму використовувати різноманітність відтінків і кольорів. Але при цьому не повинно бути нічого наляпистого, всі відтінки повинні гармоніювати один з одним, інакше вийде звичайний несмак. Найбільш правильним стане вибір 2-3 відтінків, тоді ваша кімната навряд чи буде виглядати нудно.

По-третє, новорічну ялинку прикрасити найкраще кулями великих розмірів і форм. Звичайно ж, якщо ви плануєте скористатися для інтер'єру маленькими ялинками або ж букетом з ялинових гілок, то тут варто зробити вибір на користь дрібних прикрас та іграшок.

По-четверте, використовувати в інтер'єрі такі прикраси і аксесуари, як свічки і гірлянди. Саме ці атрибути допоможуть створити яскравий інтер'єр, який обов'язково сподобатися новому символу 2017 року червоному Вогняному Півню.

По-п'яте, створення саморобних іграшок в якості прикрас та елементів декору. Такі аксесуари можна розмістити абсолютно скрізь, в залежності від вашої ідеї і задумки і від того, що ви збираєтеся зробити.

Якщо ви плануєте зробити щось своє руками і при цьому задіяти всю свою сім'ю, то обов'язково варто звернути увагу на те, з яких матеріалів можна зробити прикраси, щоб вони дійсно були оригінальними і незвичайними.


Які матеріали можна використовувати для декорування?1.Пластикові пляшки. Погодьтеся, цього добра є велика кількість і безліч у кожному будинку, причому матеріал по праву можна вважати універсальним, так як придумати і зробити з нього можна абсолютно будь-яку річ. Наприклад, це можуть бути новорічні свічники, які стануть гарною прикрасою святкового столу 2017 року або ж інтер'єру кімнати.

Як прикрасити будинок на Новий рік 2017 своїми руками? Прикрашаємо кімнати


2.Текстиль. Найбільш правильним буде використовувати такий матеріал, як фетр, який вважається одним з найбільш щільних, або ж використовувати тверду основу для стійкості. З матеріалу можна зробити різноманітні ялинкові прикраси та іграшки, новорічні гірлянди, або зшити символ року.
3.Шишки. Цей матеріал також вважається поширеним варіантом для новорічного декору 2017 року. Для того щоб вони виглядали яскраво і нарядно потрібно їх просто-напросто прикрасити і додати їм відповідний формат. Як правило, шишки прийнято фарбувати в білий колір, посипати різними блискітками або ж штучним снігом. Прикрашені шишки можна використовувати в якості прикрас на ялинку, гірлянди, або ж одного з елементів декору на святковому столі.
4.Цукерки, печиво, фрукти. Що можна зробити з цих речей? Та все що завгодно, головне, включити свою фантазію і творчість. Це може бути новорічна гірлянда, незвичайна композиція для столу, та й просто розвісити їх по кімнаті.

Працюючи над створенням новорічного декору 2017 року для дому, варто пам'ятати, що не варто занадто захоплюватися, а всі речі обов'язково повинні гармоніювати одині з одними і бути єдиним цілим.


Адже тільки тоді, коли ця особливість і рекомендація буде дотримана, можна буде говорити про те, що у вас все вийшло. Але не бійтеся творити і втілювати в життя свої задумки, чим незвичнішим буде декор, тим цікавішим він буде виглядати. Погодьтеся, прикраса будинку до новорічних свят може стати доброю сімейною традицією.

загрузка...
Як прикрасити будинок на Новий рік 2017 своїми руками? Прикрашаємо кімнати
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають