• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

У чому зустрічати 2017 рік Півня? По знакам зодіака в якому кольорі

У чому зустрічати 2017 рік Півня? По знакам зодіака в якому кольорі


У чому зустрічати 2017 рік Півня? Ось одне з питань, яке хвилює і турбує більшою мірою прекрасну половину. Саме милі дами більше мірою турбуються про свій зовнішній вигляд, так як мріють бути справжньою королевою балу і ловити на собі захоплені погляди. Для того щоб зробити правильний вибір, звичайно ж, більшість орієнтуються виходячи з китайського гороскопу, а, точніше, який символ стане правителем. Як відомо, 2017 року – це час Червоного Вогняного Півня, а, значить, потрібно уважно вивчити всі його смаки, уподобання та характеристики. Отже, що ж можна сказати?


Особливості Червоного Вогняного Півня.


Півень уособлює собою такий період, як Вогонь, а, отже, його головний колір червоний.


Який з цього можна зробити висновок? Звичайно ж, перевагу напередодні 2017 року варто віддати саме цій колірній палітрі. Але, це не означає, що наряд має бути строго червоному кольорі, адже відтінків існує велика безліч і кожен досить оригінальний і незвичайний. При цьому варто пам'ятати, що колір полум'я визначається не тільки яскраво-червоною палітрою, але і широким спектром кольорів від золотистого до чорного. Саме тому, не слід зациклюватися на якомусь одному відтінку, а найкраще постаратися використовувати його комбінацію, але при цьому не перестаратися.


Гороскоп і вибір кольору.


Якщо вам важко зробити правильний вибір, то на допомогу вам прийде зодіакальний гороскоп. Чому? Відповідь проста, так як сьогодні напередодні 2017 року астрологи визначили для кожного знака свій певний колір, який в новому році обов'язково принесе йому щастя, удачу, здоров'я і сімейне благополуччя. Але, про це детальніше.

У чому зустрічати 2017 рік Півня? По знакам зодіака в якому кольоріОвен. Цьому знаку відмінно підійде червоний колір і всі відтінки з ним пов'язані. Якщо ви виберете наряд цієї палітри, то ніяких проблем у вас в 2017 році і розбіжностей з символом року просто не виникне.

Телець. Головний колір цього знака синій, хоча є і другорядні, такі як жовтий і зелений. Як відомо, в колір полум'я можна без проблем включити жовтий відтінок, тому одним з ідеальних варіантів новорічного вбрання 2017 року стане поєднання жовтого з червоним.

Близнюки. Як правило, головний колір – це жовтий, адже він створює відчуття радості і легкості, він допоможе позбутися від депресії.

Рак. Відтінки цього знака білий, сірий, сріблястий. Якщо ви хочете догодити Червоному Вогняному Півню, то правильним стане комбінація наряду з червоним і білим відтінком, причому наряд можна розбавити аксесуаром сріблястого кольору.

Лев. Це самий вогненний знак, тому астрологи просто настійно рекомендують зустрічати Новий 2017 рік в помаранчевому платті з золотим декором.

Діва. Тут головними можна виділити коричневий і зелений відтінок. Хоча все ж краще схилитися до сукні буро-коричневого відтінку. Що стосується аксесуарів, то це обов'язково повинні бути рубіни.

Ваги. Основний колір знака, звичайно ж, синій, який в 2017 році повністю суперечить усім правилам. Але що ж робити в цьому випадку? Астрологи знайшли відповідь, адже крім основного кольору виділяються ще і ряд додаткових, в нашому випадку це білий і рожевий, які також можна поєднувати з червоним.

Скорпіон. Тут виділяються такі кольори, як темно-червоний, пурпурний, які повністю відповідають примхам і побажаньням червоного Вогняного Півня в 2017 році.

Стрілець. Тут астрологи називають таку палітру, як фіолетовий, який у свою чергу можна скорегувати за допомогою турмалинового вогняного каменю.


У чому зустрічати 2017 рік Півня? По знакам зодіака в якому кольорі
Козеріг. Головними кольорами цього знаку і символу називають коричневий, який прекрасно буде поєднуватися, і виглядати з помаранчевими і червоними аксесуарами.


Водолій. Тут основні кольори блакитний і зелений, які не зовсім відмінно підійдуть під характер Червоного Вогняного Півня. Для того щоб не створювати ніякого дисбалансу самим правильним буде розбавити такий наряд різноманітними червоними аксесуарами та біжутерією.

Риби. Цей знак відноситься зовсім до протилежної стихії, а, отже, червоний відтінок це повністю не їх колір. Що ж робити в цій ситуації? Астрологи рекомендують одягнути вбрання фіолетового відтінку, так як саме цей відтінок може принести Рибам зміни в житті. Також цей колір можна поєднувати з червоним і синім, вийде незвичайна і оригінальна комбінація, яка повністю відповідає всім вимогам і запитам нового символу 2017 року.

Так, незважаючи на те, що у кожного знака гороскопа свій певний колір і палітра, все ж краще розбавити свій новорічний наряд червоним відтінком, тоді ви привернете до себе увагу не тільки оточуючих, але й символу року.

загрузка...
У чому зустрічати 2017 рік Півня? По знакам зодіака в якому кольорі
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають