• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як прикрасити ялинку 2017 на Новий рік? Новорічні прикраси на ялинку

Як прикрасити ялинку 2017 на Новий рік? Новорічні прикраси на ялинку


Скоро Новий 2017 рік, а, значить, саме час подумати про те, як ви прикрасите головний атрибут свята, а, точніше лісову красуню, без якої просто неможливо уявити собі це свято. Як прикрасити ялинку 2017 на Новий рік, щоб створити справжній шедевр, який здивував всіх своєю оригінальністю і незвичністю. Але, щоб лісова красуня стала справжньою прикрасою вашого будинку і, перш ніж визначитися з вибором стилю і прикрасами, краще всього в самому початку познайомитися із загальними порадами і рекомендаціями, які допоможуть зробити вам правильний вибір.


Правила прикраси новорічної ялинки.


Як прикрасити ялинку 2017 на Новий рік? Новорічні прикраси на ялинкуПо-перше, вибрати правильне і найбільш найкраще місце в будинку для ялинки. Запитаєте, яке це має значення і роль? Відповідь проста, Ваш твір і шедевр обов'язково повинен проглядатися з усіх сторін, а також її ні в якому разі не слід обмежувати і обділяти простором.


По-друге, не варто виносити ошатну ялинку на балкон, так як її набагато краще буде в теплі і всі ваші гості зможуть помилуватися їй красою. Погодьтеся, якщо ялинку винести на балкон, то буде повністю відсутня справжня атмосфера свята. Іншими словами, все буде виглядати таким чином, як ніби ялинка відокремлена від вас. Адже погодьтеся, дивлячись на ялинку, піднімається настрій не тільки у дітей, але і дорослих.

По-третє, прикраса, яка теж має ряд особливостей, якщо ви хочете дійсно радіти і захоплюватися вашим творінням.


Новорічні прикраси на ялинку і як її прикрасити.


На Новий 2017 рік ялинка є головним атрибутом свята, який найкраще допомагає підняти не тільки настрій. Але і відчути наближення і настання цього казкового і чарівного часу. Якщо ви приступаєте до найголовнішого етапу, тобто прикраси, то слід пам'ятати, що самим правильним стане наряджати ялинку всією сім'єю. Саме ця особливість може стати надалі доброю сімейною традицією і звичаєм, що в свою чергу зближує. Отже, що потрібно знати, прикрашаючи новорічну ялинку 2017 року.1.Прикрасу варто починати з гірлянд, саме вони мають першими потрапити на ялинку. Розвісити новорічні та мерехтливі гірлянди можна абсолютно різними способами, кожен робить так, як йому більше всього подобається. Але самим правильним напередодні 2017 року стане спіральне розташування гірлянд, можна навіть в кілька рядів. Особливістю такого розташування, що це не просто красиво, але і дуже зручно. Також оригінально і незвично виглядає вертикальне розташування гірлянд на ялинці, що створює ефект спадного водоспаду.
2.Гірлянду напередодні 2017 року краще підібрати з жовтими й червоними вогниками і бажано з функцією загасання, що створити дійсно оригінальний зовнішній вигляд.
3.Розташування іграшок. Багато хто вважає, що тут не може не виникнути абсолютно ніяких труднощів, але фахівці стверджують, що найбільш ефективним і незвичайним буде виглядати спіральне розташування іграшок, причому гірлянда має бути розташована аналогічним способом. Якщо ж на самому початку ви розвісили гірлянди вертикально, то ялинку в 2017 році потрібно прикрасити у поздовжньому розташуванні. Якщо чітко слідувати всім цим правилам та особливостями, то в кінцевому результаті у вас вийде своєрідна і незвичайна геометрія.

Як прикрасити ялинку 2017 на Новий рік? Новорічні прикраси на ялинку


4.Кільцевий спосіб прикраси ялинки. Що він собою являє? Насамперед, гірлянди необхідно намотати на ялинку у вигляді кілець, при цьому іграшки і всю мішуру, яку ви будете використовувати для декору, вішаємо таким же способом. Але пам'ятайте, що в якості новорічних іграшок в цьому випадку краще всього використовувати кулі, причому абсолютно різних форм. Кулі розвішуємо також у суворо певному порядку, тобто зверху невеликі, а от ближче до низу їх розмір повинен поступово збільшуватися. Якщо у вас немає новорічних куль, то замість них можна використовувати такі прикраси, як сніжинки або ж зірочки, що теж буде виглядати дуже ефектно.

Що стосується безпосередньо новорічних прикрас на ялинку, зроблених своїми руками, то найбільш правильним стане іграшка із зображенням Півня, яка обов'язково повинна бути на кожній ялинці і в кожному будинку.


Найбільш простою, але дуже ефектною і оригінальною іграшкою виглядає новорічна куля, виконана в техніці декупаж з зображенням головного символу року.


Новорічна ялинка – це завжди свято і особливий аромат свята, тому саме лісова красуня повинна бути в кожному домі.

загрузка...
Як прикрасити ялинку 2017 на Новий рік? Новорічні прикраси на ялинку
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають