• 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 
  • 23:13 – Церковні свята 2017. Календар церковних свят 
  • 21:07 – Меню на новий рік 2017 

Красиві і рідкісні імена для дівчаток в 2017 році. Як назвати доньку в рік Півня?

Очікуючи поповнення в сім'ї, молоді батьки вирішують величезна кількість важливих питань: облаштовують кімнату для малюка, купують зручне ліжечко і функціональний візок, набувають ванночку і одяг Проте при сучасній наповненості ринку дитячих товарів всі ці моменти — хвилюючі, але вирішуються. А отже, найбільш важливою та складною задачею стає вибір імені для новонародженого.

Особливо трепетно батьки ставляться до вибору імені для дівчинки – тато і мама багато разів перебирають дівочі імена, намагаючись відшукати саме красива і милозвучна. При нареченні дитини певним ім'ям, ми формуємо його долю, вносимо корективи в характер, наділяємо одними рисами і приховуємо інші. Найпростіше – назвати дитину на честь покровителя дня його народження, подивившись ім'я в святцях.

Красиві і рідкісні імена для дівчаток в 2017 році. Як назвати доньку в рік Півня
Вибране вами ім'я може внести корективи в характер дитини!

Але що робити, якщо ім'я, що випало на цей день, вам просто не подобається Мамам і татам завжди хочеться підібрати ім'я для своєї дочки так, щоб підкреслити всю індивідуальність та унікальність маленької принцеси. Давайте разом розберемося, на що в першу чергу потрібно звертати увагу, добираючи дівочі імена.

Як вибрати ім'я для дівчинки

Отже, важлива не тільки краса імені, але також його характеристики. Вивчаючи популярні жіночі імена, подивіться, наскільки значення імені відповідає знаку зодіаку новонародженої – ім'я не повинно конфліктувати з гороскопом. Краще всього, якщо вона буде ще більше посилювати сильні сторони знака, нівелюючи слабкі і негативні характеристики. Вподобані вам імена потрібно зіставити з часом року, коли дитина з'явилася на світ:

Зимові дівчинки від природи наділені твердим характером, і посилювати його занадто сильним ім'ям не варто. Для дитини, народженої в холодні зимові місяці, краще підібрати ласкаве, співуче ім'я, яке додасть їй ніжність і тремтливість.

Весняні натури схильні до зайвої рефлексії та м'якості, так що вибирайте не просто красиві імена, а такі, які зможуть підсилити вдачу новонародженої.

Річні діти надмірно емоційні і часто запальні, тому імена для дівчаток повинні бути лаконічними і максимально простими.

Осінні дівчинки – це творчі особистості, наділені фантазією і мрійливістю, проте трохи невпевнені в собі. Для них можна порекомендувати ім'я з твердим звучанням.

Красиві і рідкісні імена для дівчаток в 2017 році. Як назвати доньку в рік Півня
Вибирайте ім'я для доньки з оглядкою на гороскоп та пору року

Вибираємо ім'я для дівчинки, народженої в рік Півня

Рік Вогняного Півня наділить новонароджених малят завзятістю, витривалістю, працьовитістю, оптимізмом, високим інтелектом і дуже яскравою індивідуальністю. Одночасно з цими рисами особистості, дівчатка, які з'явилися на світ в 2017 році, будуть дуже вперті, безкомпромісні і схильні до зайвої ексцентричності. Постарайтеся, проглядаючись модні імена, вибрати з них таке, що врівноважить цю складну комбінацію.

Якщо ви забобонні, то не називайте дитину так само, як померлого родича. Особливо якщо доля цієї людини склалася не найкращим чином, інакше при кожній невдачі малюка ви будете картати себе за обране ім'я. Не забудьте про те, що довгий час дитини будуть кликати не за гучному імені-по батькові, а в зменшувально-ласкательной формі, так що, вибираючи ім'я для доньки, подумайте, як ласкаво будуть називати дитину.

Звичайно ж, ім'я повинне гармонійно поєднуватися з по батькові та прізвищем – прості прізвища вимагають таких самих простих, але від цього не менш красивих імен. Складні батькові не варто надмірно підкреслювати хитромудрим іменем, наприклад, Олександра Арнольдівна або Руслана Георгіївна звучить добре, але таке поєднання наділить свою володарку далеко не цукровим характером. Давайте розберемося в поточних модних тенденціях, щоб ви змогли заздалегідь підібрати імена для дівчинки 2017 року народження.

Екзотичні і споконвічно російські імена вже втратили свою актуальність

Модні жіночі імена в 2017 році

Поступово сходить нанівець мода на красиві, але вже трохи приїлися, запозичені у закордонних зірок імена (Ніколь, Елізабет, Мілана). Після декількох років шаленої популярності споконвічно-російських імен дана тенденція почала згасати. У новому сезоні краще відразу відкинути такі варіанти, як Серафима, Василина, Пелагея або Параска.

Звичайно, кожному з батьків хочеться, щоб його дитина виділявся з натовпу. Найпростіший варіант – вибрати виключно нестандартне ім'я. Однак екстраординарність багатьом набридла, тому не забувайте, що красиві імена можуть бути простими: колись популярні Юлії, Наталії та Олени сьогодні — велика рідкість, і вони однозначно будуть привертати увагу на дитячому майданчику і в школі. Тепер давайте розглянемо найпопулярніші жіночі імена 2017 року і їх основні характеристики.

Модні імена для дівчаток, народжених взимку

Зимові діти відрізняються міцним здоров'ям, витривалістю і суворою вдачею, який можна спрямувати на досягнення задуманої цілі. Таким дітям часто властива виражена твердість характеру, що може нашкодити відносинам дитини з оточуючими. Діти, що з'явилися на світ у грудні, мають пристрасністю; народжені в січні зазвичай досягають задуманого без усяких зусиль; ну а лютневі дівчатка нерідко мають чоловічими рисами. Таким малятам потрібно вибирати особливо мелодійні імена.

Зимовим дітям краще всього підійдуть ніжні мелодійні імена

Отже, кращі жіночі імена для зими 2017 року:

Євгенія – ім'я, що досить рідко зустрічається в наші дні. У перекладі воно означає «благородна». І це цілком виправдано: Євгенії дуже ласкаві, інтуїтивно вбирають хороші манери і відрізняються високохудожнім смаком. Це прекрасна господиня, яка веде будинок ненав'язливою, але твердою рукою. Такі дівчатка відрізняються розвиненою інтуїцією, завжди добиваються поставлених цілей і дуже цінують увагу оточуючих, тому рідні можуть почути докір у його нестачі. Характер у Євгенії кілька запальний, але, спрямувавши цю енергію в мирне русло, ви завжди отримаєте відмінний результат.

Ніна – найчастіше це ім'я трактується як «царствена». Це не дивно – Ніни мають воістину королівської статтю. Такі дівчатка самолюбні і ніколи не будуть «пасти задніх», для цього вони дуже відповідальні і претензійні. Маленька Ніна – сама чарівність, у неї яскраво виражено витонченість і тактовність, вона любить читати і пізнавати нове. Дорослішаючи, вона занадто схильна вимагати від оточуючих ідеальності, що може принести їй незручності із-за завищених стандартів.

Валерія – в перекладі з латині це гармонійне ім'я перекладається як «міцна» або «здорова». Лера – дівчинка з приголомшливою цілеспрямованістю. Сила волі допомагає їй успішно переживати будь-які негаразди і біди, вона здатна втішити і захистити. Така жінка завжди знайде про кого подбати, хоча сама досить уразлива. Лєрочка – дитина імпульсивний, але відхідливий. Однак проникнути в серце цієї дівчинки і завоювати її прихильність дуже важко. Їй обов'язково потрібно займатися якоюсь творчістю.

Ганна – благородне ім'я, яке наділяє свою власницю граціозністю (недарма таке значення воно мало у давньоєврейському). Це лагідна і ніжна дівчинка, любляча сім'ю і батьків. Їй потрібно позбавлятися від зайвої жертовності, щоб не стати інструментом в руках корисливих людей. Анни – вірні натури, які не терплять і не прощають зрад і зради, так що в спілкуванні з ними забудьте про спробу обману, краще всього будувати відносини на чесності та довірі. На жаль, схильність до зайвого «правдорубству» може зіпсувати просування Ані по кар'єрних сходах.

Зоя – незаслужено забуте ім'я, яке перекладається як «життя». Зоя – дуже врівноважена особистість, яку складно вибити з колії. Її спокій передається оточуючим, так що в колективі, де є дівчинка з цим ім'ям, рідко трапляються сварки і конфліктні ситуації. Вона байдуже ставиться до будь-яких досягнень, тому її потрібно постійно стимулювати і підштовхувати, щоб розкрити наявні таланти. Зоя наділена відмінною інтуїцією і чудово відчуває будь-яку зміну в настрої батьків.

Модні імена для дівчаток, народжених навесні

Дівчатка, які з'явилися на світ у весняні місяці, часто мають нерішучим характером і схильні сто разів перестрахуватися, перш ніж прийняти остаточне рішення. Вони обережні і не люблять різких змін. Березневі малятка дуже цікаві і тягнуться до нових знань; основною рисою квітневих дівчаток є спокій; дівчатка, народжені в травні, дуже розумні і нерідко відрізняються ангельською зовнішністю. Весняним жінкам часто не вистачає твердості, тому ім'я повинно посилювати цю рису характеру.

Весняним дівчатам підійде ім'я, яке демонструє силу характеру

Модні імена весни 2017 року звучать так:

Олександра – переклад цього імені недаремно звучить як «захисниця», адже Сашенька володіє рідкісним почуттям справедливості. Це невтомні особистості з жвавим і впертим характером, часто приводить їх в тупикові ситуації. Ім'я наділяє власницю чарівністю і витонченістю. Схильність до лідерства може перерости у неприховану спрагу домінувати в будинку, так що цього дитину треба акуратно обсмикувати. Для близьких людей Саша здатна на багато що, серед її основних характеристик – щира любов і прихильність до батьків. Працездатність у такої жінки воістину безмежна, проте це може супроводжуватися перевтомою.

Тамара – ім'я, яке колись носила прекрасна цариця Грузії. Це дуже артистична натура, яка не сприймає монотонного життєвого укладу і відсутність різноманітності. Томи часто бувають мечтательницами і фантазерками, захоплюються різними ідеями, які, однак, рідко доводять до логічного завершення. При цьому, якщо її правильно мотивувати, Тому здатна досягти хороших результатів у будь-якій справі, так як виключно обов'язкова і працелюбна. Це рішуча і навіть у чомусь владна дівчинка, запальна і напориста. При виникненні конфліктів Тома рідко піде на примирення, але вона не злопам'ятною і здатна прислухатися до розумних аргументів.

Ірина – з дитинства маленькі Іри демонструють здатність тверезо оцінювати світ і оточуючих. Такі дівчатка рідко схильні до зайвих сентиментів і навіть бувають досить жорсткими. Ірина – натура комунікабельна; здається, що вона здатна домовитися з будь-якою людиною, тому носительки цього імені завжди досягають наміченого. Ірочка – відповідальна і турботлива дівчинка, яка завжди буде опорою для мами і тата, вона цінує домашній затишок і відмінно справляється з будь-якою роботою по будинку. При цьому вона здатна побудувати неабияку кар'єру.

Руслана – ім'я, наділене дуже сильною внутрішньою енергією. Руслани відрізняються комунікабельністю і товариськістю, легко завойовують симпатію в новій компанії. Це відкриті, але досить раптові і різкі особистості. При цьому вони швидко відходять і можуть через деякий час логічно оцінити свої вчинки. Така дівчинка по натурі є лідером, але її треба ненав'язливо вчити терпимості і прищеплювати почуття такту. Яскраві та активні жінки з ім'ям Руслана вражають оптимізмом і напористістю, вони здатні будувати вдалу кар'єру і в той же час управлятися з великою родиною.

Христина – з самого раннього дитинства володарка цього імені аналітично підходить до вирішення будь-якої проблеми. Цим особистостям притаманна чесність і ненав'язливість у досягненні поставлених цілей. Але якщо Христина щось собі намітила, зрушити її з шляху буде дуже непросто. Це життєрадісні діти, які наповнюють будинок позитивною енергетикою і веселощами. Такі дівчатка добре навчаються, швидко засвоюють нові знання і легко контактують з оточуючими. Однак схильність до мінливому настрою може загнати їх в депресію, так що маленьких Крістін потрібно вчасно відволікати від сумних думок.

Модні імена для дівчаток, народжених влітку

Особи, які прийшли в цей світ в один з літніх місяців, є веселими натурами і яскраво вираженими оптимістами. Їм не до вподоби дріб'язковість, вони люблять і вміють працювати, однак їм дуже складно стримувати емоції – вчинки річних дітей часто засновані на сьогохвилинних імпульсах. Червневі дівчинки особливо чутливі й добрі, але неврівноважені. Малятка, народжені в липні, темпераментні і часто прагнуть привернути увагу. Серпень наділяє жінку доброю вдачею і зайвої розбірливістю.

Малятка, народжені влітку, випромінюють оптимізм і рішучість

Річним маляткам цілком підійдуть нейтрально звучать дівочі імена:

Олена – носителька цього світлого імені (а саме так воно перекладається з мови Стародавніх еллінів) є дівчинкою спокійною і врівноваженою. Олени рано набувають здатність співчувати ближньому, люблять свій дім, сім'ю і батьків. Вони практично ніколи не виходять із себе і здатні до компромісу. Однак Олени часто схильні до трагічності і жертовності (іноді показною) і можуть маніпулювати близькими людьми, перетягуючи на себе всю увагу. Відмінною рисою таких жінок є вражаюча невередливим і здатність задовольнятися малим.

Жанна – франкомовна варіація імені «Іван», яке перекладається як «Божий дар». Здвоєне «н» наділяє цієї дитини вираженим впертістю і разюче рано сформованим думкою з будь-якого питання. Власниці даного імені характеризуються гострим розумом і винахідливістю, рішучою вдачею і імпульсивністю. Жанни не терплять пліток і вельми прямолінійні, на них завжди можна покластися і довірити будь-яку справу. У вихованні маленької Жанночки головне – направити її завзятість у правильне русло, і тоді результати не змусять себе чекати. Такі особистості успішно справляються з домашніми справами, дуже гармонійно поєднуючи сім'ю і кар'єру.

Юлія – незаслужено забуте дівоче ім'я. При всій благозвучності і м'якості, воно здатне наділити свою володарку якостями справжнього лідера. Юлі товариські, мають здатність до творчості, не терплять сварок і конфліктів. У дитинстві вони вразливі і ображаються на будь-яку дрібницю, однак їх можна запросто відвернути і привести в гарний настрій. Їм абсолютно незнайома заздрість, так що сміливо діліться будь-якими досягненнями – Юленька завжди з задоволенням послухає про чужих перемогах. Вчинки дівчат з цим ім'ям часто надмірно обережні, так що її потрібно м'яко мотивувати і підштовхувати.

Світлана – світле ім'я, яке наділяє свою власницю добротою і легким характером. Світланка з дитинства є товариським і безпосереднім дитиною, проте вже тоді в ній починають пробуджуватися задатки справжнього командира. Це яскраво виражені аккуратисты, цінують чистоту і комфорт. Такі жінки зазвичай безкорисливі, артистичні і володіють яскраво вираженим інтелектом. Батькам цієї дитини потрібно вчасно скорегувати його самооцінку, так як вона може дуже швидко стати завищеною. До батьків Світлани відносяться чуйно і зберігають близькість з родиною на все життя.

Уляна – ця дівчинка з раннього дитинства володіє загостреним почуттям справедливості. Такі натури характеризуються цілісністю, самодостатністю, енергійністю і вираженою внутрішньою силою. Зазвичай вони відкриті навколишнього світу, так що батькам потрібно подбати, щоб у дитячі роки ніхто не завдав цій дитині непоправної моральної травми. З них виростають ніжні і м'які жінки, які на рідкість делікатні й тактовні. Уляну досить легко образити, вона нерішуча і схильна уникати перешкод, так що їй потрібно загартовувати характер і вчитися долати труднощі.

Модні імена для дівчинки, народженої восени

У благодатний осінню пору на світ приходять мудрі і педантичні особистості. Їх характеризує принциповість у поєднанні з дипломатичністю. Осінні діти рідко бувають ініціаторами конфліктів – з самого раннього дитинства їх відрізняє здравость суджень. Дівчатка, народжені у вересні, досить кокетливі і люблять компліменти; жовтневі малятка дуже трепетно ставляться до почуттів оточуючих і ніколи не зачеплять їх спеціально. Діти, які прийшли у світ в листопаді, дуже терплячі і грайливі.

Діти осені потребують імені, символізує впевненість

Дівчаткам осіннього періоду потрібно посилити характер, тому їм підійдуть такі жіночі імена:

Наталія – знову почало набирати популярність ім'я несе в собі поняття «рідний». Це життєрадісна дівчинка, яка здатна зігріти і потішити близьких. З раннього дитинства володарка цього імені знає собі ціну і дуже близько до серця приймає і похвалу, і докори. Наташу потрібно відучувати від злопамятности і привчати бути терплячою. Такі особи дуже горді, але не без підстав: їх досягнення часто вражають оточуючих.

Надія – з раннього дитинства схильна до рішучості і твердості характеру. Зрозуміти маленьку Надійку досить непросто, адже при всій емоційності вона вміє підкоряти собі почуття, тому батьки повинні привчати її до більшої відкритості. Від природи вона характеризується життєлюбством і нестримним оптимізмом, заражаючи оточуючих енергією. Здатна одночасно займатися декількома справами, причому цілком успішно. Таку жінку характеризує працьовитість і авторитетність в будь-яких питаннях.

Віра – ім'я, яке говорить саме за себе. Це розумні і правдиві дівчинки, яким притаманна поміркованість і практичність у життєвих питаннях. Зайві фантазії Вірочці ні до чого, тому ви навряд чи змусите цього дитину читати. Хоча вона, безумовно, добра і турботлива, але здатна проявляти жорсткість при досягненні особистих цілей. Вірі потрібно намагатися придушити в собі недовірливість і схильність до стереотипному мисленню – це її основні слабкі сторони. Вона відмінна господарка, так що комфортні умови існування гарантовані всім, хто живе з нею під одним дахом.

Таїсія – це ім'я перекладається як «родючий». Тая – особистість, несклонная до компромісів, вона рішуче йде по життєвому шляху і здатна на ризиковані вчинки. Цю незалежну дівчинку характеризує деяка скритність натури, але якщо вже емоції виходять на поверхню, то про це буде знати весь навколишній світ. Ви можете не переживати, що дитина коли-небудь вас обдурить – володарка імені Таїсія не терпить брехні і недомовок, так що і вам потрібно бути максимально чесними з нею. Це відмінний організатор і старанна учениця. Проте вона не дуже любить поратися по господарству — мамі доведеться докласти зусиль, щоб зробити з доньки хорошу дружину.

Вікторія – дівчинка, яка є переможницею за життя. Віка з дитинства досить вперта, активна і рухлива. Їй властива деяка хитрість і схильність до обману, але при цьому такі дівчата зазвичай добрі і уважні до тих, кому довіряють. У будь-якій справі Віка може проявити неабияку наполегливість, але не любить поразок – брати їх з гідністю маленьку Віку повинні навчити батьки. Завзятість, яким це ім'я наділяє свою власницю, сприяє кар'єрі. Незважаючи на товариськість, Вікторія не надто схильна заводити друзів, так що коло її спілкування зазвичай досить вузький.
загрузка...
Красиві і рідкісні імена для дівчаток в 2017 році. Як назвати доньку в рік Півня?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають