• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як упакувати подарунок на Новий рік

Подарунок мало вибрати, його треба ще й красиво піднести, оригінально упакувати. Можна просто загорнути в подарунковий папір, покласти в куплену коробку або просто подарувати в пакеті. Але ж можна і проявити кмітливість, фантазію і прикласти руки, щоб подарунок в упаковці виглядав унікально.
Як упакувати подарунок на Новий рікНоворічні коробочки

Самий, мабуть, найпростіший варіант — взяти готовий шаблон, роздрукувати, вирізати, склеїти, загорнути подарунок, обв'язати стрічкою і подарувати. Якщо у вас подарунок циліндричної форми, то можна зробити упаковку у вигляді цукерки, причому розмір можна легко підігнати під свій подарунок. А можна і просто загорнути в лист подарункового паперу, прикрасити мереживом і стрічками

А ось вам кілька шаблонів для оригінальних подарункових коробочок.
Як упакувати подарунок на Новий рік

Як упакувати подарунок на Новий рік


Прикраса упаковки


Подарунок можна і просто загорнути в крафт-папір, а потім його вже прикрасити. Наприклад, зробити (або купити) конфетті з кольорового паперу і обклеїти ними новорічний подарунок у простій упаковці. Якщо у вас є залишки пряжі, то можете зробити різнокольорові помпони та оформити упаковку ними.
Як упакувати подарунок на Новий рік

Останнім часом все більше стає популярним еко-декор. Шишки, прості дерев'яні плашки, дерев'яні статуетки і звичайну мішковину можна використовувати як для прикраси ялинки, так і для упаковки подарунків. Складіть невелику композицію з шишок і ялинових гілочок, закріпіть її на коробці і можете бути впевнені — подарунки в такій упаковці навряд чи хтось дарував. Це дуже бюджетний, але ефектний варіант оформлення.

Що можна використовувати для упаковки

Вище я вже говорила про крафт-папір. Можете не просто загорнути в неї подарунок, а попередньо прикрасити самий папір за допомогою штампиків. Їх можна купити або зробити самостійно. Такий пакувальний папір точно в магазинах не знайдете!
Як упакувати подарунок на Новий рік

Також наведу приклади новорічного обгорткового паперу — його можна роздрукувати і використовувати для оформлення подарунків будь-якої форми.
Як упакувати подарунок на Новий рік

Ще одна цікава тенденція — упаковка в тканинне або в'язане полотно. Якщо подаєте пляшку спиртного, то можна упакувати її в рукав від старого светра — і річ не просто так пропаде і упаковка вийде дуже оригінальна. А ще можна доповнити її декором — бантом або робити мереживом.
Як упакувати подарунок на Новий рік
загрузка...
Як упакувати подарунок на Новий рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають