• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як залишитися стрункою у новорічні свята

Жінки, схильні до повноти і стежать за своєю вагою, після новорічних свят зазвичай відзначають, що набрали кілька зайвих кілограмів. Це завжди привід засмутитися, особливо якщо багато сил було вкладено, щоб схуднути до Нового року.

Як залишитися стрункою у новорічні свята


Як слід чинити, щоб не було суттєвої прибавки у вазі і проблем з травленням?

Пам'ятайте про розмір порцій. Новорічний стіл за традицією повинен ломитися від всіляких страв. Якщо кожної спробувати потроху, то й з'їсте трохи. Їжте розумно, а не так, як ніби перед трапезою рік голодували. На обсяг з'їденого також впливає звичка пробувати блюдо в процесі приготування. Тут мається на увазі не зняття проби на сіль, а хапання ложки через кожні 5 хвилин. Уникайте переїдання.

Відмовтеся від алкоголю. Новорічну ніч можна провести весело у колі сім'ї або компанії друзів і шампанське тут абсолютно ні при чому. Можна приготувати лимонад або оранджат на основі сильногазованої столової води, з натуральних компонентів, і підняти келихи під бій Курантів. Алкоголь заважає контролювати не тільки язик і координацію рухів, але і апетит.

Низькокалорійні страви. Приготуйте кілька салатів з свіжих або зварених на пару овочів, відмовившись від традиційної заправки у вигляді магазинного майонезу. Салати можна заправити спеціальними соусами, приготованими на основі рослинних олій з додаванням лимонного соку і різних спецій. Не заливайте страву, а лише злегка збризніть, підкресливши смак компонентів. Доповнити стіл можна запеченою в духовці рибою. Всі новорічні страви будуть простими і збалансованими.

Контроль за кількістю витрачених продуктів. Приготуйте кілька страв на порції. Не обов'язково на сім'ю з трьох осіб готувати олів'є і вінегрет цілими тазиками і 10 літрів холодцю впридачу. Тому що доведеться це все з'їсти - викидати шкода.

Не забувайте про рух. Не дарма кажуть, що рух - це життя. Танцюйте! Нехай це буде повільний танець з коханою людиною або енергійні танці з друзями, або спокійні хороводи з дітьми. Рухова активність стимулює обмін речовин.

Дихайте. Не забувайте провітрювати приміщення, в якому святкуєте Новий рік. Кисень сприяє спалюванню жиру і перешкоджає виникненню жирових відкладень.

При дотриманні таких простих правил можна не боятися ставати на ваги.
загрузка...
Як залишитися стрункою у новорічні свята
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають