• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як зробити новорічний віночок з срібних шишок

До нового року готуються заздалегідь: одні ходять по магазинах у пошуках оригінальних подарунків та святкових прикрас, а інші роблять їх своїми руками. Вінок з срібних шишок — простий, але ефектний новорічний виріб, який може підійти і для подарунка, та і для прикраси будинку.
Як зробити новорічний віночок з срібних шишок

Для поробки вам знадобиться:

- шишки;

- балончик з фарбою;

- картон;

- шнурок;

- ялинові або соснові гілочки;

- клей;

- ножиці.


Перед тим, як почати творити, необхідно підібрати шишки для поробки. Вони повинні бути приблизно одного розміру, цілими і, звичайно, чистими. Шишки відібрані, приступаємо до фарбування. Балончиком з розпилювачем буде найзручніше зробити шишки потрібного кольору. Для вінка підійдуть різні кольори, але краще всього виглядатимуть срібний, білий, золотий. Дайте шишкам добре просохнути.

Як зробити новорічний віночок з срібних шишок


Процес роботи

1. Беремо щільний картон і вирізаємо коло 20 см в діаметрі – це основа вінка. Коло можна пофарбувати, так як краї будуть помітні між прикрасою. Якщо картон не занадто щільний, необхідно склеїти кілька шарів, для жорсткості.

2. На основу з картону приклеюємо шишки по краю кола, придавлюючи, досить щільно один до одного. Краще промащувати клеєм і основу, і боки шишок.

Як зробити новорічний віночок з срібних шишок


3. Центр, отриманого вінка, прикрашаємо гілочками сосни або ялинки. Красиві, пухнасті гілочки обрізаємо по 15 см, розташовуємо їх у центрі і між шишками.

4. Гілочки ялини прикрашаємо маленькими, срібними, шишками сосни. Композицію з семи, п'яти або трьох шишок маємо по центру. Кріпимо із зворотного боку вінка шнурок.

Корисна порада: ялинкові гілочки не можна приклеювати, їх можна вставити між шишками. Центр вінка допустимо прикрасити дрібними кульками, сніжинками, мішурою або фігурками символу року.

Різдвяний вінок своїми руками відео
загрузка...
Як зробити новорічний віночок з срібних шишок
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають