• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як зробити вінок з цукерок

Такий декор в американському стилі дуже порадує любителів солодкого. Та й зробити такий вінок дуже просто, правда цукерок знадобиться чимало...

Як зробити вінок з цукерок


Для створення вінка з цукерок вам знадобиться: дротові плічка для одягу, цукерки, тонкий дріт для кріплення цукерок, додатковий декор за вашим смаком та бажанням (стрічки, "дощик", помпони, пензлики тощо).

Процес роботи над вінком з цукерок:

1. Робимо основу для вінка з цукерок: перетворюємо дротяні плічка для одягу в коло, гачок плічок не чіпайте.

2. Заповнюємо все коло цукерками. Роботу слід розпочати від гачка. Кожну цукерку акуратно прикручувати тонким дротом за папірець (див. фото нижче). Таким чином заповніть все коло цукерками, щільно притискаючи їх один до одного.

Порада: для створення цієї моделі вінка з цукерок знадобляться звичайні цукерки в папірцях (шоколадні або карамель), сучасні цукерки заклеєні в плівці (за типом батончиків "Баунті", "Марс" або "Снікерс") не підійдуть.

Як зробити вінок з цукерок


Зверніть увагу: цукерки краще вибрати дрібні, щоб вінок вийшов пухнастим і щільним. До речі, при купівлі цукерок зверніть увагу і на забарвлення папірців.

3. Закінчите роботу прикрасою вінка. Прив'яжіть зверху об'ємний бант з атласної або капронової стрічки. Доповніть декор за власним смаком - ще кількома бантиками поменше, штучними квітами та ін.

Порада: якщо, незважаючи на багатство вибору цукерок у наших магазинах ви не знайдете цукерки у відповідних папірцях, купуйте розсипну карамель без обгортки і красивий папір для пакування подарунків. Ну а плічка (якщо не знайдете відповідних) можна замінити жорстким дротом, з якого можна скрутити основу для вінка.
загрузка...
Як зробити вінок з цукерок
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають