• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як до Нового року вибрати подарунок з користю

Вибір новорічного подарунка – завдання цікаве, творче, але дещо складне. Адже подарунок повинен бути не тільки красивим, але і потрібним. Вибирати до Нового року подарунок з користю необхідно, орієнтуючись на інтереси, вік і спосіб життя людини.
Як до Нового року вибрати подарунок з користю

Під час новорічних свят жарт про подарунки «двох видів» (ті, які не подарували і ті, які краще б не дарували) стає дуже актуальним. Численні дрібнички, підвіски, різні тематичні кухонні приналежності та інші презенти накопичуються майже в кожному будинку, займаючи місця в шафах і на полицях. Щоб не стати дарувальником непотрібних, хоч і симпатичних, виробів, заздалегідь наповніть свій «мішок» подарунками з користю.

При виборі презентів уникайте придбання різних статуеток, міні-підсвічників та інших схожих виробів. Дані подарунки абсолютно безглузді і тільки займають місце.


Корисний подарунок можна підібрати практично для кожного, кого ви хочете привітати з Новим роком. Наприклад, колегам піднесіть функціональні речі: блокноти, ручки, настільні/настінні календарі. З сувенірної недорогої продукції підійдуть рушники або тканинні серветки – такий подарунок вони зможуть використовувати відразу на святі, а також він не займе багато місця в шафі. В крайньому випадку, створіть «солодкі кульки», наповнивши їх різними цукерками. Доповненням може послужити упаковка хорошої кави або чаю.

Більш близьким людям вибирати подарунок до Нового року необхідно ретельніше. В даному питанні орієнтуйтеся на спосіб життя, захоплення, інтереси людини. Наприклад, якщо подруга захоплюється рукоділлям, корисним подарунком стане спеціальна скринька для витратних матеріалів, набір інструментів або книга про її хобі. Кавоману підійде модна кавоварка, набір спецій для підбадьорливого напою або привезена звідки-небудь упаковка зерен.

Підбираючи подарунок близьким людям намагаються уникнути банальностей. Однак іноді в будинку часто не вистачає найпростіших речей: красивого дозатора, якісної скатертини або комплекту білизни. Особливо це характерно для новоселів.


Особливо ретельно слід підбирати подарунки до Нового року для батьків. Кращим варіантом буде задати пряме питання про необхідні речі. Користь принести в даному випадку можуть найрізноманітніші вироби: від дрібної побутової техніки до косметичних або лікарсько-профілактичних препаратів.

Вибираючи корисний новорічний подарунок батькам, також орієнтуйтеся на їх захоплення. Наприклад, стильні речі люблячій мамі підійде за смаком джемпер або блуза з нової колекції. Відмінним подарунком для жінки стане і сертифікат на відвідування СПА або басейну. Бадтько який захоплюється фотографіями по достоїнству оцінить нову оптику, кухоль-термос у вигляді об'єктива або гарний альбом з роботами знаменитих фотографів. Одночасно стандартними і корисними новорічними презентами є термобілизна, пляшка якісного алкоголю, гарна краватка або зручний домашній костюм.

Якщо вибрати до Нового року подарунок з користю необхідно для людини юних років, зверніть увагу на модні сучасні течії. Наприклад, великою популярністю сьогодні користуються забавні будильники, різні USB-пристрої (від тапочок до міні-холодильників), портативні розслаблюючі масажери та ін. У молоді також різні настільні/підлогові гри: «Монополія», «Ерудит», «Твістер» та ін. Такий новорічний подарунок буде корисний і цікавий як одиноким компанійським хлопцям, так і молодим сімейним парам.
Сучасний корисний подарунок може бути і не зовсім відчутним. Наприклад, користувачі техніки певних марок зрадіють подарунковому сертифікату на придбання потрібних додатків. Альтернативою можуть стати ідентичні, наперед оплачені картки з косметичних, книжкових і навіть продуктових магазинів.
загрузка...
Як до Нового року вибрати подарунок з користю
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають