• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як відзначити Новий рік з дітьми

Новий рік - це свято дитинства, де відбуваються дива та здійснення бажань. Звичайно, кожному з батьків хочеться подарувати своїй дитині казку з справжнім Дідом Морозом і Снігуронькою. А також вибрати подарунок, про який потай мріє хлопчик чи дівчинка. Як відтворити світ чарівництва напередодні Нового року для маленької непосиди? Як в домашніх умовах без аніматорів розважити дітей?

Як відзначити Новий рік з дітьми


Звичайно, оптимальний варіант для веселощів діток - велика їх кількість. Якщо у вас є друзі з дітьми, то краще домовитися зустріти Новий рік разом і влаштувати дітям справді феєричне шоу з конкурсами та пошуками Діда Мороза. Все це цілком здійсненно: потрібно лише проявити фантазію.

Перший конкурс для проведення новорічного свята для дітей - вікторина на знання мультфільмів із зимовою тематикою. Наприклад, яку пісню співала мама з мультфільму "Простоквашино" на Новий рік? Назвіть назву мультфільму, де головні герої мамонт, лінивець, тигр і шаблезуба білка? За кожну правильну відповідь дитина заробляє невеликий жетон (його можна вирізати з кольорового паперу у вигляді кола). У кого за підсумками конкурсу буде найбільше жетонів, той і виграв. Переможцю покладається основний приз, іншим - заохочувальні у вигляді цукерок або чупа-чупсом.

Другою розвагою для дітей на Новий рік стане міні-квест, які батьки придумають самі. У чому він полягає? Діти, йдучи слідами ( це можуть бути сліди як тварин, так і людини), знаходять завдання, які треба пройти, і відгадують букви основного слова. Слово можна придумати знову на зимову тематику. Кількість букв в основному слові має відповідати кількості завдань у квесті. Наприклад, в слові "ялинка" 6 літер, значить дітям придумувати потрібно 6 завданнь, де в першому випробуванні вони повинні відгадати букву "Я", у другому "Л" і т. д. Питання самих завдань можуть бути різними і залежатимуть від віку дитини. Також їх можна зобразити для більш легкого розуміння. Як тільки дитина здогадався про яку букву йде мова, викладає її магнітом на холодильник. Після другого завдання з'явиться ще буква і так поки не вийде слово.

Після інтелектуальної гри дітей можна розважити танцювальним конкурсом. Він буде полягати в тому, що діти утворюють велике коло і під різні мелодії зимових пісень стануть виконувати той чи інший танець. Для конкурсу батькам необхідно зробити нарізку з різних пісень на зимову тематику з темпом від повільного до швидкого. Виграє та дитина, яка уважно виконувала всі види танців. Звичайно, не варто забувати про призи після кожного конкурсу.

Ви можете придумати ще безліч конкурсів, щоб створити святковий настрій своїм дітям. Правда, для цього знадобляться час, бажання і фантазія.
загрузка...
Як відзначити Новий рік з дітьми
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають