• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як вибрати гірлянду на Новий рік

Гірлянда є найважливішим атрибутом святкування Нового року, поряд з мандаринами, олів'є і ялинкою. Тому новорічна гірлянда присутня практично в кожному будинку. А щоб вона прослужила як можна довше, при її виборі скористайтеся корисними порадами з статті.

Як вибрати гірлянду на Новий рік


Сучасні гірлянди складаються з маленьких діодів, тоді як їх радянські попередниці були зроблені з лампочок розжарювання. Це робило гірлянду не тільки важкою, але й навіть небезпечною. Адже ні для кого не секрет, що лампи розжарювання дуже сильно нагріваються, якщо довго включені в мережу. Від цього може статися загоряння, тому сучасна технологія LED зробила гірлянди легкими і безпечними. Радує і асортимент сучасних гірлянд: яскраві вогники, різні функції роботи, а також довжина.

1. Якщо ви вибираєте гірлянду для домашнього використання, то вам підійде практично будь-яка якісна модель. Для вулиці ж потрібні спеціалізовані гірлянди з захистом від вологи, розраховані на низькі температури.

2. Вибираючи в магазині новорічну гірлянду, бажано перевірити, чи є на потрібну вам продукцію пожежний сертифікат.

2. Загальна потужність всіх лампочок гірлянди не повинна перевищувати 60 Вт.

3. Дуже добре, якщо гірлянда працює через адаптер.

4. Довжина шнура без лампочок повинна бути не менше півтора метрів. Це потрібно не тільки для зручності, але і для безпеки в разі загоряння.

5. Пристрій для перемикання режимів має бути укладений в корпус з міцного пластику.

6. Обов'язково перевірте роботу гірлянди в магазині, подивіться кожен наявний режим. Переконайтеся, що колір вогників вас влаштовує (не занадто яскравий або темний). Також упевніться, що мерехтіння гірлянди приємно оку (наприклад, швидка зміна кольорів може дратувати і напружувати очі).
загрузка...
Як вибрати гірлянду на Новий рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають