• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як зробити вінок-казку на Новий рік

Діти з нетерпінням чекають свята, а передноворічні вечори такі довгі. Запропонуйте їм створити різдвяне диво – святковий вінок для вхідних дверей. Запросіть у свій дім свято, повісивши вінок-казку на двері. Він не пройде повз старань маленьких чарівників і загляне до вас з друзями, подарунками, смакотою і вихором святкової метушні.
Як зробити вінок-казку на Новий рік


Для поробки вам знадобиться: картон, різнокольорові нитки, шишки, фарба, клей, ножиці, матеріали для прикраси (намистинки, блискітки), рукавиця, синтепон, тенісний кульку.

Процес роботи:


Вирізаємо з цупкого картону заготовку для вінка. Беремо різнокольорові клубки ниток і обмотуємо заготовку так, щоб не було видно картону. Кінчики ниток можна пов'язати з виворітного боку.

Основа вінка готова, тепер фантазуємо та творимо казку. Невеликі шишки фарбуємо фарбою з балончика і прикрашаємо їх намистинами. Приклеюємо ошатні шишки на вінок – це казковий ліс.

Вирізаємо з картону заготівлю хатинки, наклеюєм на неї соломку і синтепон (синтепон можна замінити ватою, а соломку будь-яким матеріалом, що імітує дерево). На картоні малюємо гарне зимове вікно і приклеюємо на соломку. Прикріплюємо хатинку до вінка.

Казкового чоловічка робимо з дитячої рукавиці. Набиваємо її синтепоном або ватою, зав'язуємо тасьмою верх рукавички – вийшов тулуб. Беремо тенісну кульку, малюємо веселу мордочку. З шматочка хутра або синтепону зшиємо шапочку, приклеюємо її до кульки – це голова. Склеюємо тулуб і голову. Прикрашаємо чоловічка намистинами і кріпимо до вінка.

Корисна порада: прикраси можна доповнити сніжинками, ялиновими гілочками. Казковому чоловічку в руку можна дати сніжинку, ялинку або подарунок.
загрузка...
Як зробити вінок-казку на Новий рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають