• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Який купити недорогий подарунок на Новий рік

Новий рік – це особливе свято. Хочеться порадувати своїх близьких гарним і приємним подарунком. Але, на жаль, не завжди є можливість купити дорогий подарунок. Доводиться вибирати з доступних вашому бюджету варіантів.
Який купити недорогий подарунок на Новий рік


Якщо немає можливості придбати річ, яка точно сподобається людині, то доведеться проявити фантазію. Недорогий подарунок на Новий рік не обов'язково буде нудним і неприємним. Все залежить від вашої креативності.

В першу чергу подумайте, чим захоплюється людина. Завжди є якесь хобі, де і невелика корисна штучка принесе відмінний настрій.

Наприклад, якщо людина займається лижним спортом, то навіть гарні лижні шкарпетки будуть сприйматися не як банальна купівля, а як корисний аксесуар. Тільки шкарпетки ці повинні бути дійсно хорошими. Якщо це рибак – подаруйте гарний водонепроникний чохол для смартфона. Якщо хочеться обдарувати любителів футболу, можна купити дуже цікавий футбольний сувенір.

Тематичні «банальні» подарунки можуть бути сприйняті набагато краще, ніж це здається на перший погляд. Скажімо, якщо придбати для мотоцикліста красиву чашку з символікою Harley Davidson, то це буде приємний сувенір і сюрприз, а не чашка. Але не потрібно робити помилки і дарувати цьому ж мотоциклістові кухоль з його ім'ям або з фотографією собаки.

Дівчині, яка любить готувати, можна подарувати барвисту книгу з рецептами. Любительці фітнесу можуть сподобатися навушники для активного відпочинку.

Для того щоб вибрати недорогий подарунок на Новий рік, потрібно орієнтуватися на особистість людини. Будь-який, навіть самий непотрібний, але тематичний подарунок стане відмінною ідеєю. Він не буде лежати без діла, а займе почесне місце на поличці. Якщо ж річ виявиться ще й корисною, то це буде найкращим варіантом. Майте на увазі, що така річ може бути і зовсім недорогою. Ціна тут не є критерієм для вибору.

Будь-який аксесуар або інструмент буде приємним і корисним подарунком. Важливо зрозуміти найважливіше. Не варто купувати подарунок тільки для того, щоб просто його купити. Якщо вибирається недорога річ, то докладіть максимум зусиль, щоб вона була хорошою і якісною.
загрузка...
Який купити недорогий подарунок на Новий рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають