• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Що одягти в новорічну ніч 2017

Ох вже цей наступаючий рік Вогняного Півня! Треба підготуватися до його зустрічі так, щоб задобрити задираку і крикуна. Важливо заздалегідь вирішити, чому ворто віддати перевагу в одязі, щоб не тільки справити враження на гостей, але і порадувати господаря 2017 року.

Що одягти в новорічну ніч 2017


Готуючись до зустрічі Нового року, варто подумати про те, який наряд обрати для свята. При виборі вбрання варто виходити з характеру і переваг птиці. З одного боку, Півень може бути спокійним і вести себе тихо, з іншого боку - сміливо вплутується в бій. Але щоб ви не вибрали, обов'язково варто віддати перевагу стильному нарядові. Адже Півень – це франт і стиляга, не позбавлений смаку. Навіть найпростіший наряд з пір'я птах носить з гордо піднятою головою, і внім він виглядає справді по-королівськи.

Вибраний наряд повинен бути яскравим або містити яскраві акценти. Для сукні або блузи варто обрати:

· червоні відтінки (рубіновий, червоний, теракотовий);

· жовті тони (сонячно-жовтий, оранжевий, бурштиновий, золотий);

· синього кольору спектра (кобальт, королівський синій, блакитний);

· зелену палітру (лайм, м'ята, шартрез, нефрит).


Чи означає це, що не можна вибирати одяг спокійних, пастельних тонів? Анітрохи. Адже важливо не забути про почуття стилю. Тому в якості базового кольору цілком допустимо вибрати палітру пастельних тонів, наприклад білий, кораловий, блідо-бузковий відтінок морської хвилі, бірюзовий. Приміром, вбрання на свято може бути бірюзового кольору з яскравим акцентом у вигляді золотистих або сріблястих туфель або хустки.

Найголовніше - щоб вибрані кольори підходили вашому кольоротипу, відтінку шкіри і волосся!


Що одягти в новорічну ніч 2017


Потрібно підбирати багато яскравих кольорів в убранні, наприклад, поєднувати золотий, срібний та червоний кольори одночасно? Варто пам'ятати, що Півень птах яскравий, але гармонійний. Тому краще вибрати підходящий вам і наступаючому році кольори, наприклад, червоний і дотримуватися його в наряді.

Аксесуари

Відмінним доповненням можуть бути яскраві сережки (золото, срібло, емаль), об'ємні браслети і намиста, а також яскраві клатчі і театральні сумочки. Не обов'язково вибирати тільки коштовності, щоб виблискувати у новорічну ніч, для зустрічі з «золотим гребінцем» можна вибрати якісну і оригінальну біжутерію.

Що одягти в новорічну ніч 2017


Туфлі

Вони повинні вписуватися в загальні рекомендації за кольором і обов'язково бути зручними, з стійким каблуком. У рік Вогняного Півня можна сміливо надіти туфлі яскравого відтінку, які ви не вирішувалися надіти раніше, наприклад, кольору марсала, бордові або малинові.

Що одягти в новорічну ніч 2017
загрузка...
Що одягти в новорічну ніч 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають