• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Подарунки на Новий рік 2017 дітям

Батьки більш-менш уявляють, що подарувати доньці чи синові на Новий рік 2017. Бабусям і дідусям вже складніше визначитися, що піднести онукам. І досить складним виявляється питання, що подарувати дитині друзів або родичів на Новий рік 2017?

Універсальні дитячі подарунки


Кожна дитина і його батьки будуть раді розвиваючих іграшок-головоломкам і книг. Вибрати цікавий варіант, відповідний віку неважко, слідуючи рекомендаціям виробників.
Захоплюють надовго інтерактивні м'які іграшки: співають, розмовляють, танцюючі. Є моделі, що сприяють навчанню рахунку, квітам, наслідуванню голосам тварин. Вони досить різноманітні, особливо популярний Ферби.
Майже всі хлопчики і дівчатка обожнюють шоколад фігурний мармелад, фруктові пюре та інші солодощі. Багато хто віддасть перевагу Кіндер іншим подарунків на Новий рік 2017. Роблячи такий вибір, поцікавтеся у батьків дитини, чи немає у нього алергія на шоколад.
Подарунки на Новий рік 2017 дітям

Презенти найменшим


Дітям від 2 до 10 місяців корисні і цікаві нові брязкальця, гумові фігурки для купання, розтяжки на ліжечко, коляску та прорізувачі зубів. А ось підгузки, соски, столові прилади, поїльники та інші аксесуари для годування купувати не варто, їх вибір — справа суб'єктивна, критерії якого відомі батькам.
З півроку до 3 років дуже привертають увагу інтерактивні та музичні іграшки з кнопками, говорять і співають книжки.
Малюкам від 8 місяців до 4 років цікаві різного роду кубики, конструктори з великими деталями, пірамідки та неваляшки. Припадуть до речі м'які книжки, водорозчинні фарби пальчикові ляльки-маріонетки.
Подарунки на Новий рік 2017 дітям

Коли дитині 2-3 роки, самим захоплюючим заняттям стає повторення за дорослими будь-яких повсякденних справ і прагнення все робити самостійно. Набір посуду або інструментів, медичних або перукарських засобів, імітація побутових приладів приведуть малюка в захват.
З цього ж періоду і до 4-5 років буде дуже до речі кінетичний пісок. Він може бути натурального кольору або забарвлений. Це своєрідна пісочна маса з пластифікуючими добавками, з якої діти із задоволенням ліплять вручну і грають за допомогою формочок і стеків.

Що сподобається дошколятам?


Діти 5-6 років прекрасно освоюють шахи, захопити дитину на початковому етапі можна подарувавши йому в привабливому оформленні. Вибирати сувенірний комплект потрібно виходячи з того, чим захоплюється дитина: певний фільм, комікс або книга. Такі фігурки стануть в нагоді і для інших ігор.
Захоплюючі абетки, посібники, матеріали для рахунку допоможуть дітям провести дозвілля з користю і з задоволенням підготуватися до школи.
Подарунки на Новий рік 2017 дітям

Що вибрати для школярів?


Непосидам молодшого шкільного віку дуже цікаві набори для проведення хімічних і фізичних дослідів або фокусів. Вибираючи такий подарунок, слід враховувати конкретну вікову рекомендацію на упаковці і вказівки по проведенню дослідів. У продажу широко представлені досить прості ігри з кольоровими мильними бульбашками, статичною електрикою та іншими явищами, з якими діти можуть займатися самостійно. Великі набори з хімічними реагентами, що дозволяють вивчати властивості речовин, вогню, високої і низької температури вимагатимуть участі дорослих.
Для хлопчиків і дівчаток 789-річному віці представлено безліч конструкторів різного роду. Магнітні, електронно-технічні, липучці, гнучких паличок та набори для моделювання.
Подарунки на Новий рік 2017 дітям

Подарунки на Новий рік 201710-14 років


В подарунок на Новий рік 2017 для хлопчика 10-12 років можна вибрати пістолети з пістонами, що стріляють м'якими кулями або дротиками на присосках. Це допоможе тренувати влучність і акуратне ставлення до зброї. Також корисний і захоплюючий аерохокей або футбол.
Подарунки на Новий рік 2017 дітям

Що подарувати на Новий рік 2017 дівчинці від 11 років?
Вік, коли дівчинка переходить у статус дівчини, стає чудовим періодом для формування почуття стилю і смаку. Проста і вишукана біжутерія, спеціальна косметика або симпатичний клатч стане найкращим сюрпризом. Порадують набори для созданиия прикрас, свічок, мила та інших рукоділь.
Подарунки на Новий рік 2017 дітям
загрузка...
Подарунки на Новий рік 2017 дітям
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають