• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Привітання з Новим роком 2017

Скоро, зовсім скоро настане Новий 2017 рік. І нехай ще достатньо часу, щоб підготуватися, купити всім рідним, друзям і колегам подарунки, також заздалегідь необхідно підготувати гарне привітання на Новий рік.

А ви знаєте, яким буде майбутній рік? Чого від нього чекати і на що сподіватися? 2017-й рік ми зустрінемо, як рік Вогняного Півня. У цей період, коли Півень вступить в свої права, можна розраховувати на здійснення задуманих планів, як раз гордий і самовпевнений Півень додасть сил і впевненості тим людям, які цього потребують.

Що стосується привітань з Новим роком, то всі вони повинні бути тісно взаємопов'язані з покровителем цього року, згідно з Китайським календарем.

Привітання з Новим роком 2017 Півня

Кожен з нас, при підготовці до цього важливого і сімейного свята, замислюється над тим, які слова варто сказати своїм близьким та рідним людям, щоб щиро передати всі свої почуття і привітати людину з Новим роком. Відомо, що ця дата особлива, своєрідний рубіж і відправна точка у всіх справах і починаннях. І нічого, що навчальний рік розпочався у вересні, а як раз рівно посередині цього навчального року припадає святкування Нового року. Привітання можна придумати особливі, для кожного члена сім'ї, з урахуванням інтересів людини.

Отже, починаємо із самого відповідального привітання і разом з вами привітаємо з Новим, 2017 роком свого коханого. Не грає ролі, дівчина чи хлопець, головне – це побажати улюбленій і висловити всі свої почуття в привітанні.

Традиційно, при складанні вітального тексту, ми намагаємося побажати людині здоров'я, успіхів у роботі чи навчанні, а також щастя. До цих слів можна додати і ще дещо: « Дорогий і улюблений мій чоловік! Я вітаю тебе з наступаючим Новим 2017 роком і хочу побажати тобі, щоб ти з гідністю прийняв виклик своїй долі, щоб не побоявся зустрітися з труднощами лицем до лиця і з честю витримав усі випробування. Я хочу, щоб у тебе було багато приводів для сміху, нехай завжди буде любов, насолоджуйся кожною миттю, проведеним поруч з коханою людиною. Я знаю, що в рік Півня відносини між закоханими будуть трепетними, а всі перевірки на почуття ти зможеш стійко витримати. Знаю твою пристрасть до прикрас і вбранням, бажаю, щоб у Новому році у тебе було більше приводів для радості, а я постараюся докласти всі зусилля, щоб твої очі світилися від щастя. Вітаю з Новим роком, бажаю тільки гарного настрою і здійснення усіх заповітних мрій! »

Привітання з Новим роком 2017 у віршах

Самі цікаві та гармонійні привітання з будь-яким святом – це привітання у віршованій формі. Рима – це як раз те, що потрібно для побажань з настанням Нового року. Якщо ви володієте талантом рифмоплета, то карти вам в руки, сміливо сідайте за написання нового шедевра, ну а для тих, кому це не дано, пропонуємо кілька цікавих привітань з цією датою:

"З новим роком, браття милі,
В новім щастю, в новій силі
Радісно вітаю вас
І бажаю, щоб в здоров"ю,
В мирі, з братньою любов"ю
Відтепер ішов вам час.
І бажаю, щоб трудяще
Те життя вам якнайкраще
Без біди минало всім,
Щоб думками ви міцніли,
Багатіли, не бідніли,
Щоб веселий був ваш дім.
І бажаю, щоб ми згідно,
Сміло, свІдомо, свобідно
Йшли до спільної мети:
В своїй хаті жить по-свому,
Не кортится нікому,
Лад найкращий завести.
Сим бажанням вас вітаю
І по давньому звичаю
Повну чарку догори!
Щирій праці Бог поможе.
Дай нам Боже все, що гоже!
Що не гоже – чорт бери!"

Нові вітання з Новим роком у віршах

Чим відрізняються «нові» привітання від «старих»? З року в рік в побажаннях повторюються одні і ті ж фрази, завчені і затерті буквально «до дірок». Здається, що в минулому році нам вже бажали те ж, що і в цьому, адже хочеться, щоб побажання було особливим, душевним і зворушливим. А можливо і навпаки, оптимістичним, легким та просто прикольним.

От з цього і потрібно починати своє привітання:

Прикольні привітання з Новим роком 2017

Як же хочеться привітати своїх друзів, колег і просто домашніх, а також сусідів з Новим роком якось по-особливому. Щоб привітання було без будь-яких натяків на життя і сумні моменти, щоб було весело і радісно.

Перший варіант привітання як раз змусить людину посміхнутися, бо спочатку ми згадуємо минулий рік і прощаємося з правителькою минулого року – пустотливий Мавпочкою, а потім зустрічаємо з розпростертими обіймами серйозну домашню птицю – Півня.

Хай тобі в Новому році
Добре спиться і на боці,
Й горілиць, і носом вниз,
І в гостях, і вдома – скрізь.
Хай тобі насняться гроші
Й начальники хороші.
Хай насниться найсолодше,
І не раз, не два – щоночі.
Але щастя – хай не сниться,
А шкребе тебе по спинці.

Привітання з Новим роком 2017 в прозі

А як же привітання своїми словами? Щоб було душевно, щоб стало радісно, щоб з'явилися сили і за спиною виросли крила. Так, щоб хотілося співати і пурхати, щоб зарядитися позитивом і провести Новий рік тільки в гарному настрої.

Як раз поздоровлення в прозі дають людині можливість висловити всі свої почуття, без рими, простими словами. Таких привітань дуже багато, від доньки мамі, від батьків дітям, бабусям і дідусям, всім рідним, друзям, колегам і навіть сусідам. Усі ці вітання легко об'єднати і скласти щось особливе, індивідуальне для кожної окремої людини.

Короткі привітання з Новим роком 2017 Півня:

«Успіхів в Новому році, здійснення найзаповітніших бажань, нехай всі мрії збуваються. А якщо вони вже збулися, нехай з'являться нові, найсміливіші і райдужні мрії. Нехай ваше життя буде наповнене новими яскравими фарбами, приємними зустрічами та радісними моментами. Нехай посмішка зігріває вас в морози, нехай в душі завжди буде тепло і світло, щастя вам у цьому Новому році!»;

«Новий рік – казкове свято, тому нехай відчуття казки і дива не покидають вас протягом цілого року. Нехай Півник додає вам впевненості і сил, нехай ніколи не буде приводів для смутку. Просто вірте в чудеса і вони будуть виконуватися! Сил, натхнення, веселощів і радості, впевненості у завтрашньому дні. Запам'ятайте, що Півник не підведе, з Новим роком, роком Півня!»;

«Ось і прийшло час святкування ще однієї події – завершення старого року і настання Нового 2017 року. Давайте всі разом, під бій курантів загадаємо наступне: залишимо всі переживання і невдачі у старому році, а Новий рік візьмемо з собою удачу, натхнення, сили і прагнення рухатися вперед. Нехай ця чудова, чарівна новорічна ніч допоможе кожному повірити в чудеса, хай все, що задумали, втілиться в реальність, а те, про що мрієте, наблизиться. Бажаю собі, своїм близьким і вам, мої друзі і колеги, щоб у Новому році у нас були сили на взяття нових вершин, щоб супроводжувала удача, всім здоров'я міцного і вірних, відданих друзів!»;

«Чуєте, як стукає в віконце Новий рік? Давайте впустимо його, а разом з ним нехай наші серця увірветься вітер змін, разом з удачею й успіхами, підстрибуючи зі здоров'ям і щастям. Відкриємо серця до нової, легкого життя. З новим роком!»;

«У кожного з нас є можливість напередодні Нового року почати життя з чистого аркуша, закреслити всі невдачі, всі біди й прикрощі і взяти з собою силу і впевненість в тому, що в Новому році все буде по-новому!».

Привітання з Новим роком 2017 колегам

Святкування Нового року – це чудова можливість зібратися всім колективом, приділити увагу кожному, подарувати подарунки і, звичайно ж, привітати колег з новим роком.

Не знаєте, як це зробити? Ми вам допоможемо:

«Що важливо в Новий рік? Звичайно ж, зловити за хвіст удачу і міцно її тримати, щоб не вислизнула і супроводжувала вас цілий рік, приносила тільки позитив в роботі і успіх у справах. А можна не гнатися за удачею, а просто стрибнути в розставлені мережі фортуни щастя і ніжитися в їх обіймах цілий рік. І я бажаю вам, щоб удача, успіх у всіх справах і починаннях завжди вам супроводив, вдалих проектів, вдячних клієнтів. Щастя, любові і сил на здійснення всіх задумів. Нехай вогненний Півень вам допомагає. З Новим, 2017 роком!».

«У рік Півня бажаю вам, мої колеги, тільки злетів та м'яких посадок, ніяких падінь! Прагнути тільки вперед і підкорювати вершини! Удачі і сил, гарного і доброго начальства, знайти спільну мову з колегами і допомагати один одному у всіх починаннях!».

«З вами я ділю свої трудові будні, з вами ми зустрічаємося кожен день і проводимо більше часу, ніж зі своєю сім'єю. Ви для мене стали, як одна велика сім'я. Мої колеги, зі святом, з Новим роком!».

«Мої улюблені колеги! Бажаю вам, щоб у казкову, чарівну новорічну ніч, кожен знайшов під ялинкою те, про що давно мріяв: трохи удачі, темного терпіння, кому-то Дідусь Мороз приготував коробочку з хорошим настроєм, а для когось важливо відшукати натхнення і мішок з креативними ідеями. Щиро вірю в те, що кожного з вас чекає в Новому році кар'єрне зростання, а також фінансова стабільність, нехай робота буде в задоволення. З Новим роком, з роком нових досягнень та нових успіхів!».

«Під бій курантів давайте згадаємо всі труднощі, з якими стикалися в цьому році і перетворимо їх на сніжинки. Нехай всі труднощі і всі переживання розтануть, як сніжинки, нехай в Новому році буде купа нових вражень, добрих справ, шикарних проектів і росте не по днях, а по годинах, зарплати. Зі святом, з Новим роком Півня!».

«Бажаю взаєморозуміння, блискучих ідей, «пузатого» гаманця, семизначного рахунку в банку і удачі в житті. Нехай в родині буде стабільність, затишок і тепло. Витримки, взаємовиручки, удачі в Новому році!»

Смішні привітання з Новим роком 2017

Смішні привітання можуть бути не тільки у віршах, але і в прозі:

« Днями я зустрів Діда Мороза, він передав тобі свої побажання з Новим роком: щоб в холодильнику завжди була смачна рибка і баночка холодного пивка, а на кухні «пурхала» симпатична жінка і готувала тобі улюблені страви. Як за помахом чарівної палички, нехай на роботі зарплату видають кожен день. Якщо у тебе немає другої половинки – пора помріяти, а добрий Дідусь Мороз пообіцяв, що виконає цю мрію. Головне – вірити в неї. З новим роком тебе, мій найкращий друг! »;

« Хочеш чудес? Тоді не чекай, коли прийде Новий рік, він сам загляне до тебе в гості і допоможе трошки: начальника попросить підвищити зарплату і відпустити у відпустку аж на 2 місяці, подарує путівку в жаркі країни і допоможе зустріти свою другу половинку. Забере собі всі хвилювання і тривоги, а натомість «видасть» впевненість і наполегливість, на додачу з гарним настроєм і міцним здоров'ям »;

« Ви про таке і не мріяли, а він сам прийшов до вас – Новий рік обіцяв здивувати і обсипати з листопадом удачі і везіння, а також викупати під дощиком з доларових купюр. Нехай цілий рік на вашу голову «приземляються» сніжинки щастя і любові. Здоров'я вам міцного, з Новим роком! »;

«Падайте в 2017 році тільки в міцні обійми коханих, голосіть від щастя і спотыкайтесь тільки про грошові гори!»;

«Дорога подруженька! Бажаю тобі, щоб у Новому році пригод було багато, але не на «м'яке місце». Щоб магазинів з розпродажами, виросло, як грибів після дощу, і ти змогла купити все, що захочеш, а потім відвезти всі покупки на особистому авто. З Новим роком, дорога!»

загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають