• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Різдвяний чобіток - як зробити своїми руками?

Різдвяний чобіток ще не стала в нашій країні головним символом новорічних свят, але в останні роки рукодільниці все частіше використовують таку ідею для створення будинку неповторної атмосфери. Нехай для Росії і чужий сам символізм носочка, підвішеного на камінній полиці, але ніхто не буде заперечувати, що така саморобка додає будинку святкової атмосфери, створює затишок і, безсумнівно, прикрашає інтер'єр, як і інші найкращі вироби на Різдво , створенням яких у грудні зайняті всі майстрині зі своїми дітьми.


Різдвяний чобіток
У країнах Європи і Північної Америки неможливо собі уявити зимові свята без цього яскравого, теплого і домашнього атрибута. Він символізує різдвяні свята, чудо і подарунки. Ви й самі могли в цьому переконатися, якщо хоч раз дивилися зарубіжні фільми про Різдво. Вважається, що саме в такому шкарпеточки Санта в різдвяну ніч залишить свій подарунок-сюрприз. Є й легенда, яка пояснює, звідки ж з'явилася ця традиція: одного разу Санта не зміг знайти відкриту двері, щоб покласти під ялинку подарунки, тому він вирішив залізти в камінну трубу. А в хаті всі спали, горів тільки камін, на якому були розвішані шкарпетки для просушування. І коли Санта пролазив через трубу, з його кишень прокидалися монетки і впали саме в шкарпетки. З ранку мешканці будинку були приємно здивовані такому подарунку від Санти. З тих пір і повелося, що в різдвяну ніч обов'язково на каміні повинні бути розвішені шкарпетки і чобітки, а з ранку саме всередині можна знайти свій святковий сюрприз.


Різдвяний чобіток - як зробити своїми руками?


Звичайно, не всі живуть в будинках і, вже тим більше, навіть у будинках не у всіх є каміни, але традиція прикрашати будинок саме таким способом збереглася, а тепер її із задоволенням приймають і майстрині в нашій країні. До того ж, це ще одна оригінальна ідея для зимових виробів, які можна робити разом з дітьми, використовуючи самі різні матеріали – і кольоровий папір, і різні тканини, і різнобарвний фетр.

Різдвяний чобіток - як зробити своїми руками?


Різдвяний чобіток своїми руками , зроблений з паперу, можна оформити у вигляді довгої гірлянди, якій ви зможете прикрасити дитячу кімнату. Для цього треба підготувати шаблон самого носочка, його можна завантажити з мережі або намалювати контур на папері самостійно. За допомогою цього шаблону можна вирізати безліч однакових заготовок, на які зверху потім приклеїти смужку (це буде верхній відворот чобітка), а ще можна приклеїти яскраві деталі на п'яточку і носочок. Дитина з величезним ентузіазмом поставиться до такої творчої вигадки, при бажанні можна чергувати до гірлянді чобітки і рукавички.

Вироби на Різдво Христове своїми руками можна виконувати всією сім'єю, і поки діти зайняті паперовими аплікаціями та гірляндами, матуся зможе зшити кілька яскравих текстильних чобітків, в яких займуть своє місце маленькі новорічні сувеніри.


Різдвяний чобіток - як зробити своїми руками?


Різдвяний чобіток своїми руками
Різдвяний чобіток з фетру можна зшити будь-якого розміру: від зовсім крихітного для новорічної композиції в ляльковий будиночок до чобота в натуральну величину, куди може поміститися пристойний подарунок. А якщо ви підбираєте ідеї новорічних подарунків , то візьміть викрійку чобітка в якості оригінальної упаковки для сувеніра.

Різдвяний чобіток - як зробити своїми руками?


Щоб зшити різдвяний чобіток, викрійка вам знадобиться, але це зовсім не складна форма, яку необхідно розраховувати самостійно. Вам потрібен самий простий контур носочка, ви навіть не можете роздруковувати на принтері, а самостійно намалювати на аркуші паперу. Потім вирізати по контуру і приколоти до вибраного матеріалу. Якщо ви працюєте не з фетром, а з іншим матеріалом, де є відмінності між виворітного і лицьовою стороною, зверніть увагу, що другу деталь треба викроювати у дзеркальному відображенні, щоб потім обидві половинки можна було зшити.

Якщо ви будете зшити текстильний різдвяний чобіток, викрійка повинна розташовуватися на тканини, складеної вдвічі лицьовою стороною вниз. Таким чином, ви відразу виріжте дві деталі у дзеркальному відображенні і зможете відразу зшивати їх на машинці по контуру. Дуже важливий момент, адже якщо ви візьмете фетр, то для поробки вам навіть не потрібно швейна машинка, дуже зручно зшивати фетрові елементи вручну, на фетре особливо привабливо виглядає ручний шов, який виконаний контрастною ниткою.

Різдвяний чобіток - як зробити своїми руками?


При використанні інших видів текстилю ускладнюється і процес створення яскравого чобітка. По-перше, необхідно зшити обидві половинки і вивернути їх на обличчя, окремо обробити вірну частина, пришивши хутряний відворот. По-друге, якщо ви плануєте прикрашати одну половинку текстильної аплікацією або вишивкою, робити це треба завчасно, перед тим, як ви будете шити на машинці обидві деталі. По-третє, якщо ви плануєте подавати такий чобіток в подарунок або хочете додати виробі закінчений естетичний вигляд, то необхідно окремо зшити і підкладку, щоб закрити на виворітній стороні шви.

Різдвяний чобіток - як зробити своїми руками?


Окремої уваги заслуговує схема різдвяного чобітка для вишивки хрестиком. Готовий виріб можна порівняти з твором мистецтва, воно обов'язково стане обов'язковою прикрасою інтер'єру перед Новим роком. Але можна і не брати велику складну композицію для вишивки, а виконати окремі елементи або етнічні візерунки північних народів.
загрузка...
Різдвяний чобіток - як зробити своїми руками?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають