• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як весело зустріти Новий 2017 рік

Новий 2017 рік незабаром постукає в двері, тому потрібно бути в повній бойовій готовності і обміркувати, як краще відзначити головне свято в році. Особливу увагу варто приділити конкурсам і розвагам, щоб ваші гості не нудьгували, а веселилися на повну котушку.

Як весело зустріти Новий 2017 рік


Щоб гостей не втомлювали активні ігри, краще чергувати їх із спокійними конкурсами.

1. Безпрограшна новорічна лотерея. Нехай ця розвага і прийшла ще з радянських часів, вона не втрачає своєї актуальності. І це не дивно, адже отримувати несподівані сюрпризи люблять абсолютно всі. Знайти сценарій такої лотереї легко можна в інтернеті, а можна проявити свій творчий потенціал і придумати самим.

2. Конкурс "Акуратний водій". Особливо така розвага повинна сподобатися чоловікам. Для цього знадобляться 2 дитячих автомобіля типу "самоскид" середнього розміру. У кузов кожного потрібно поставити келих з шампанським і тягнути авто за мотузку. Можна спорудити на шляху "водіїв" різноманітні перешкоди. Перемагає той, хто довезе свій "вантаж" і першим вип'є його. Щоб уникнути зламаних келихів, можна скористатися пластиковими або паперовими стаканчиками.

3. Новорічні передбачення. Для цього конкурсу потрібно заздалегідь надути повітряні кулі за кількістю гостей і помістити в них листочки з жартівливими передбаченнями. Кожен гість вибирає собі кулю і протикає її зубочисткою, а потім зачитує, що чекає його в новому році. Пам'ятайте, що потрібно використовувати тільки приємні і позитивні прогнози.

Як весело зустріти Новий 2017 рік


4. Веселий конкурс "Несподіване завдання". Для конкурсу знадобиться заздалегідь зробити жетони з завданнями по числу гостей. Також повинно бути вказано точний час. Наприклад: 21:30 прокукурікати 3 рази, або 21:45 заспівати пісню "Ой, мороз-мороз". Найсмішніше, що оточуючі не будуть знати завдання один одного, тому дійсно здивуються, коли хтось почне кукурікати посеред тосту. Головне, щоб в кімнаті, де заплановано застілля, були годинники.

Як весело зустріти Новий 2017 рік


5. Конкурс "Вгадай, хто?" Кожному гостю роздаються листочки з казковими новорічними персонажами і атрибутами: Дід Мороз, Снігуронька, ялинка, олень, зайчик і т. д. Потім кожен гість повинен зобразити свого персонажа, а інші відгадують. Найкращий актор отримує приз.
загрузка...
Як весело зустріти Новий 2017 рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають