• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як правильно загадати бажання в Новий 2017 рік

Кожен знає, що ніч перед Новим роком відрізняється від всіх інших. Це чарівний час, і нехай ми вже не віримо в Діда Мороза, але незмінно загадуємо бажання під бій курантів.

Як правильно загадати бажання в Новий 2017 рік


В нашій країні зазвичай загадують бажання, поки годинник відбивають 12 ударів і п'ють шампанське. Також популярна традиція спалювати папір з написаним бажанням, попіл опускати в шампанське і випивати цю суміш. Правда, досить складно встигнути виконати всі ці маніпуляції, поки не закінчився бій курантів. Спробуйте в цьому році загадати бажання по-новому, вибравши вподобану традицію.

По-іспанськи. Іспанці вірять, що якщо встигнути з'їсти 12 виноградин за час бою курантів, то здійсняться всі бажання. Також ця прикмета обіцяє благополуччя на весь наступний рік.

По-шотландськи. У Шотландії прийнято в новорічну ніч запалювати багаття або камін, тим самим спалюють всі негаразди які були в минаючому році. Потім шотландці відкривають вхідні двері, проводжаючи прожитий рік і впускаючи новий. Після всіх цих маніпуляцій жителі Шотландії пишуть усі свої мрії на папері і прибирають в таємне місце на весь рік.

По-бразильськи. Темпераментні бразильці навіть у новорічну ніч не можуть обійтися без відвідування пляжу. Вони загадують бажання, підносячи хвилям своєрідні дари (вінки з квітів та гілок, запалені свічки). Вважається, що якщо подарунок віднесе хвилями в океан, то бажання обов'язково здійсниться в новому році.

По-індійськи. В Індії перед новорічними святами власноруч виготовляють повітряних зміїв. У новорічну ніч змія відпускають в небо, загадавши при цьому бажання.

По-корейськи. У Кореї загадують бажання не в новорічну ніч, а зустрічаючи перший світанок нового року.

Культура і звичаї різних країн різноманітні і чарівні. Можливо, щоб ваше новорічне бажання виповнилося, достатньо просто повірити в чари новорічної ночі.
загрузка...
Як правильно загадати бажання в Новий 2017 рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають