• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

В якому кольорі зустрічати 2017 рік Півня

Новий рік – це особливе свято, яке ми чекаємо цілий рік! Звичайно ж, хочеться зустріти його як можна більш весело і яскраво. Варто подумати про все: смачна їжа на новорічному столі, подарунки, місце зустрічі та новорічний наряд. Вибирати його завжди досить складно, оскільки хочеться виглядати одночасно нестандартно і симпатично.

В якому кольорі зустрічати 2017 рік Півня


Костюм для свята вибрати зовсім не просто. Крім різних варіантів одягу є ще і їх різні кольори. І якщо визначитися з типом одягу ще не так складно, то відповісти на питання в якому кольорі зустрічати 2017 рік Півня набагато складніше.

Радимо вам виходити зі здорового глузду. Давайте згадаємо, як виглядає півень. Це веселий, гордий і досить гучний птах з яскравим пір'ям. Його пір'я різнокольорове, але виглядає він вельми гармонійно і на ньому немає нічого зайвого або огидного. Це і є оптимальне новорічне вбрання на свято!

Півень підказує нам, що краще, щоб в наряді було 3-4 яскравих, але не кричущих, і була загальна гармонійність. Звичайно ж, шиком було б підібрати такі ж кольори одягу, як виглядає пір'я півня, але це не завжди можливо.

Обов'язково потрібно пам'ятати і про капелюх! Адже у півня є яскравий гребінець. Значить і вам потрібно не соромитися носити яскравий капелюх, який виділить вас серед стандартних нарядів. Не обов'язково, щоб це був капелюх мушкетера. Можна розглянути і легкі варіанти, які підійдуть до сукні. Найголовніше, щоб капелюх був добре помітний.

Така колірна композиція змусить півника звернути на вас увагу і дарувати удачу протягом всього наступаючого року!
загрузка...
В якому кольорі зустрічати 2017 рік Півня
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають