• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Прикрашаємо дім до Нового 2017 року Півня

Скоро Новий рік 2017 рік Півня. Щоб створити собі святковий настрій і гідно зустріти символ року, слід прикрасити свій будинок до свята.

Прикрашаємо дім до Нового 2017 року Півня


Вам знадобиться

Всі підручні матеріали, які знайдуться, всілякі іграшки і мішура.1 Прикраса ялинки
Так як півень - птах сільський, то більше йому сподобається жива ялинка, хоча штучна красуня теж буде гарна. Півень любить все незвичайне, тому ялинка повинна бути особливою. Можна зробити своїми руками всілякі кулі, зірки, дзвіночки. Найкращим рішенням будуть фігурки півня і курки з картону або ж зшиті з тканини. Ще одним з оригінальних прикрас можуть стати імбирні печива або пряники так само у вигляді півня.

2 Декор квартири
Т. к. півень не дуже любить однотонність, то слід додати в інтер'єр різноманітності: різні свічки, прикраси ручної роботи у вигляді півня і курки, мішура і гірлянди на стінах. Ми вже згадували про те, що півень сільський птах, так що в будинку можна створити звичну йому теплу і затишну атмосферу, накинувши на меблі м'які накидки або пледи.

3 Прикраса вікон
Одне з улюблених занять дітей - вирізати паперові сніжинки на вікна, нехай вони цим і займуться, вихлюпнуть всю свою фантазію і всі ідеї. А так як прийдешній рік - рік Півня, то можна вирізати не тільки сніжинки, але і різні фігурки півників, курочок, курчат, дерев в снігу, милих будиночків. Ще можна використовувати вітражну техніку або малювати прямо на вікнах.
загрузка...
Прикрашаємо дім до Нового 2017 року Півня
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають