• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Різдвяна ялинка. Кращі варіанти саморобних прикрас

Різдвяна ялинка – центральна прикраса вашого свята! До прикрашання ялинки всі члени сім'ї завжди підходять відповідально: для неї вибирають самі красиві іграшки, прикрашають гірляндами, мішурою і дощиком. На зміну живим деревам приходять красиві пухнасті штучні ялини, які виглядають дуже природно. В останні роки популярністю користуються саморобні ялинкові прикраси, кулі і фетрові фігурки, іграшки з паперу та текстильні гірлянди.Різдвяна ялинка своїми рукамиМаленька різдвяна ялинка, купити яку можна в сувенірному магазині, може стати символічним подарунком колезі по роботі, вчителеві в школі чи подрузі, але якщо ви зробите такий сувенір своїми руками, то його цінність підвищитися. Це буде вже не куплена дрібничка, а прояв вашої уваги.

Ми пропонуємо вам зробити дуже незвичайну маленьку ялинку, на якій буде підвішений яскравий ялинкова куля. Повірте, виглядає такий сувенір дуже святково, незвично, його можна поставити на робочий стіл чи на полицю.


Різдвяна ялинка. Кращі варіанти саморобних прикрас


Для роботи вам знадобиться щільний картон, можна використовувати переплетений, він досить міцний, незважаючи на його мінімальну товщину. Ще треба підібрати гарну щільну тканину зеленого відтінку, слід вибирати дуже красиву святкову тканину, вона може бути прикрашена золотистим візерунком, мати незвичайну фактуру. Для декорування стиків необхідно взяти золотий шнур, хоча колір ви можете вибирати, орієнтуючись на колірну гаму основного матеріалу, наприклад, якщо на тканині є червоний або срібний, то такого ж кольору шнур можна вибрати.

Різдвяна ялинка. Кращі варіанти саморобних прикрас


Щоб роздрукувати шаблон, представлений у майстер-класі, вам знадобиться аркуш білого паперу. Оскільки головною прикрасою нашого сувеніру буде підвішений ялинкова кулька, то необхідно зробити акуратне отвір, для цього краще всього використовувати люверс.

Окремо треба підібрати ялинкова кулька, його розмір буде залежати від самого сувеніра, щоб він гармонійно вписувався в підробці. Звичайно, при роботі з картоном нам не обійтися без клею – вам може знадобиться гарячий або секундний клей ПВА.


Різдвяна ялинка. Кращі варіанти саморобних прикрас


Підставку нашої декоративної ялинки слід прикрасити природними матеріалами, можна використовувати мініатюрні ялинові та соснові шишки, гілочки ялини, гілочки горобини з ягодами, і у вас вийде дуже красива різдвяна ялинка для дітей . Ідеально впишуться в композицію та інші декоративні елементи, наприклад, можна зробити маленькі коробочки, оформлені в пакувальний папір і перев'язані бантиком, ніби під нашою ялинкою вже залишив подарунки Санта.

Різдвяна ялинка своїми руками виконується в кілька етапів, сам майстер-клас може здатися вам складною, але ви можете слідувати покроковим інструкціям, щоб впоратися з виробом без зайвих складнощів.

Коли у вас готові всі матеріали, слід підібрати та необхідні інструменти – ножиці, канцелярський ніж, пензлики для клею.

Різдвяна ялинка. Кращі варіанти саморобних прикрас


Різдвяна ялинка для дітейЯкщо ви роздрукуєте запропонований шаблон на аркуші А4 то висота готової вироби на Новий рік вийде близько 22 див. Картон товщиною 1 мм ми будемо склеювати в два шари, якщо взяти більш щільний матеріал, то різати його по вигнутих лініях буде проблематично. Коли ви будете вирізати шаблон, для прямих ліній треба брати лінійку і за нею проводити гострим макетним ножем, а вигнуті лінії вирізаються від руки, але діяти треба дуже акуратно.

Щоб закріпити паперовий шаблон на картоні його можна приклеїти по колу на ПВА, коли ви закінчите вирізування, то папір можна легко прибрати. Верхівку і кінчики гілок вже після вирізання необхідно заокруглити гострими ножицями. Картонних заготовок ялинки треба вирізати дві штуки. Також за шаблоном слід вирізати і дві деталі для підставки. На цьому етапі можна не робити проріз в підставці, коли ви зможете виміряти товщину вийшла вироби, тоді і зробите відповідний розріз.

Різдвяна ялинка. Кращі варіанти саморобних прикрас


З тканини треба вирізати також дві деталі за шаблоном, залишаючи припуски, щоб їх можна було підігнути і підклеїти, таким чином, бічні сторони будуть виглядати акуратно. Приклеювати тканина ми будемо на клей ПВА, його треба нанести тонким шаром, розмазуючи пензликом, щоб він не проступив через тканину. Матеріал треба акуратно розгладити, щоб не залишилося складок і бульбашок. Дві половинки нашої майбутньої ялинки повинні бути дзеркальними, щоб потім можна було їх склеїти.

Припуски треба підклеїти всередину, попередньо зробити розрізи на всій довжині, щоб їх можна було легко підвернути. Обидві половинки треба змастити секундним клеєм і щільно притиснути один до одного, поєднавши краю. Можна додатково скріпити половинки канцелярськими затискачами, але, щоб на тканині не залишилося вм'ятин, треба підкласти під затискачі шматочки картону, тоді наша ялинка новорічна своїми руками вийде красивою і акуратною.

Різдвяна ялинка. Кращі варіанти саморобних прикрас


У склеєної ялинки треба прикрасити бічні стики золотим шнуром, проробити отвір для люверса і закріпити кульку. Підставку також треба обклеїти тканиною, і склеїти обидві половинки. Коли виріб буде готова, саму підставку можна прикрасити сосновими шишками, гілочками і декоративними елементами.

А як виконати різноманітні різдвяні іграшки на ялинку ви можете дізнатися тут , на нашому сайті ще багато цікавих і корисних майстер-класів.
загрузка...
Різдвяна ялинка. Кращі варіанти саморобних прикрас
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають