• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Що подарувати автолюбителю на Новий рік

Ламаєте голову, що подарувати знайомому чоловікові не тільки гарне, приємне, але і корисне? Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам вирішити питання з придбанням подарунка.

Що подарувати автолюбителю на Новий рік


Очевидні подарунки

Що може бути потрібним людині, яка проводить багато часу за кермом? Ось, наприклад, набір інструменту — універсальний подарунок для будь якого чоловіка. Буде радіти як дитина, особливо, якщо знайдете такий, в якому є те, чого немає в інших наборах. Такі подарунки, як відеореєстратор і навігатор, вже практично втратили свою актуальність. Відеореєстратор є практично в кожній машині, а навігатор так взагалі практично вимираючий вид — смартфони повністю витіснили їх.

Дуже корисна штука — компресор. Якщо чоловік ще не обзавівся — візьміть на замітку і купіть. У тому випадку, якщо чоловік любить сам наводити чистоту в салоні, то прекрасним подарунком для нього стане автомобільний пилосос або ж міні-мийка. Але такі подарунки варто вибирати тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що вам потім не доведеться самостійно справлятися з подарованою технікою. До цієї ж категорії можна віднести набір автохімії.

Що подарувати автолюбителю на Новий рік
Корисні подарунки

21 століття — століття технологій і ми вже практично не можемо уявити себе без мобільного телефону. Автомобілістам буде дуже корисна гарнітура, щоб в дорозі не доводилося зупинятися для розмови.

Якщо чоловік проводить багато часу за кермом, то йому напевно буде корисна металева термокружка, яка працює від прикурювача. А взимку це особливо актуально — на вулиці холодно, а гарячий чай швидко зігріє в дорозі. Ще один чудовий подарунок — чохли на сидіння. Вибираючи їх, орієнтуйтеся в першу чергу на потреби і бажання чоловіка, а потім вже на свої. Чи сподобається йому такий подарунок? Чи потрібен він йому? Взагалі, кожен раз, коли ви пориваєтися вибрати презент, запитайте себе подумки — будуть раді цьому подарунку? Дійсно він буде корисний людині або ви просто хочете потішити себе?

Якщо ви хочете підібрати щось для машини, але точно не впевнені», то можете просто придбати подарунковий сертифікат — презент на всі часу. А чоловік вже сам вибере те, що йому дійсно потрібно.
загрузка...
Що подарувати автолюбителю на Новий рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають