• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Що подарувати майбутній тещі на новий рік

Варіантів, що подарувати майбутній тещі на Новий рік, дуже багато. При виборі подарунка дуже важливо купувати не те, що вам би хотілося, а проявити інтерес до потреб і захоплень людини, подарунок якій ви будете підносити.
Що подарувати майбутній тещі на новий рік

Прості варіанти подарунків

Що чоловіки зазвичай дарують жінкам:

букети;
цукерки;
вино.

Можна не відходити від традиції і подарувати на Новий рік букет квітів, коробку дорогих шоколадних цукерок і хороше шампанське. Це презенти універсальні, як і подарунковий сертифікат, наприклад. Уточніть у своєї дівчини, що можна піднести в подарунок їй мамі. Вже вона точно знає, що її мама хотіла б мати.

Досить цікава категорія подарунків — враження. Під цим мається на увазі похід в спа-салон, путівка, похід на майстер-клас і так далі. Уточніть, що може бути цікаво, і приступайте до пошуків — часу залишилося зовсім небагато. Можете купити квиток на спектакль, на який складно потрапити, або гарну книгу. Напевно майбутня теща про це побіжно згадувала у розмовах. Варто звертати увагу на такі дрібниці.

Що подарувати майбутній тещі на новий рік


Небанальні подарунки

Підготуйте оригінальний фотоальбом з роздрукованими фотографіями. Такий подарунок оцінять любителі подорожувати. Досить цікаві подарунки — теплі речі. Але це не означає, що потрібно бігти в магазин і вибирати кожух і шапку-вушанку. Подаруйте теплий і м'який халат, оригінальні тапочки, теплий плед і так далі. Такі подарунки дуже приємно отримувати жінкам — вони приносять з собою затишок. Для аматорів активного відпочинку можна підібрати теплі рукавички ручної роботи і шапку з хутром.

Якщо у вашої тещі цікаве хобі, то можете подарувати щось з цієї тематики. Любить вишивати — відмінним подарунком стане набір для вишивання (схема, нитки або бісер, тканина). Також можна пошукати оригінальні рамки для робіт або замовити їх.

Для цінительок чайних церемоній відмінним подарунком стане ексклюзивний чай, оригінальний заварник і кружка. Здавалося б, це дрібниці, але саме з них складається наше життя. Якщо теща любить каву, то підберіть їй турку. І кожен раз, коли вона буде варити каву, з вдячністю згадуватиме вас.
загрузка...
Що подарувати майбутній тещі на новий рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають