• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як вибрати новорічну ялинку (штучну і живу) на Новий рік 2017?

Створити новорічний настрій без красуні-ялинки просто неможливо! Недарма в більшості країн світу перед святом прийнято наряджати живе або штучне дерево . У Німеччині його прикрашають Віфлеємською зіркою і яблуками пізнання, в США, Великобританії і Канаді – барвистими льодяниками і гірляндами, а жителі пострадянського простору віддають данину слов'янської традиції і розвішують пряники і скляні іграшки.


Японці, які свято шанують традиції, запозичені у американців новорічні ялинки розвішують ліхтарики і орігамі-орігамі, а жителі жарких країн примудряються прикрашати на Новий рік навіть тропічні пальми. Однак перш ніж нарядити ялинку, її потрібно придбати. Давайте поговоримо про те, як вибрати найкрасивішу і пухнасту лісову красуню, щоб порадувати себе і близьких на Новий рік 2017 рік Вогняного Півня !


Як вибрати новорічну ялинку (штучну і живу) на Новий рік 2017?
Виберіть правильне деревце, яке буде радувати вас ще два тижні!

Що краще: жива ялинка чи штучна?


Сьогоднішній ринок передсвяткових товарів має цілий сегмент з продажу дерев до Нового року. За кілька тижнів до свята тут і там розгортаються ялинкові базарчики, що пропонують купити будь-який варіант деревця: натуральну ялицю, сосну або ялину. Не відстають і промисловці, які бажають задовольнити попит на довговічні штучні деревця, які сьогодні практично не відрізняються від натуральних ялинок. Так яке ж дерево купити – справжнє чи штучне? Зазначимо наступне:

натуральна ялинка або сосна наповнить житло запахами лісу, що, погодьтеся, відразу створює святковий настрій! Однак ці дерева недовговічні, а великі ялинки не так-то просто розмістити і встановити в невеликий метраж квартири.
штучне деревце буде радувати вас не одне десятиліття, усунувши щорічну проблему пошуку та доставки ялинки додому. Однак для багатьох людей всю радість від такої покупки псує відсутність хвойного аромату.У будь-якому випадку, новорічну ялинку потрібно зуміти не просто вибрати, але і зберегти так, щоб деревце довгий час радувало зовнішнім виглядом. Причому це стосується не тільки натуральних, але і штучних дерев. Давайте поговоримо про хитрощі вибору головного атрибута Нового року.


Як вибрати живу ялинку?


Як вибрати новорічну ялинку (штучну і живу) на Новий рік 2017?
Вартість деревця залежить від його сорту, узлісся і симетричності гілок

Отже, перед святами ви вирішили, що будинок не буде сповнений новорічного настрою без пишної живої красуні. Відразу обмовимося, що ціна буде залежати від кількох факторів: виду дерева (смерека, сосна або ялинка), а також рівномірності розподілу гілок, пухнастості і висоти. Першим ділом вирішите, який вид новорічного дерева вас влаштує більше. Серед основних переваг і недоліків кожного виду лісових красунь можна відзначити:

сосни з довгими голками часто виглядають пухнасті і розлогішими своїх лісових сусідок. Крім того, прибирати обсипалися соснові голки набагато простіше, ніж дрібні ялинові, а міцні гілки сосни спокійно витримують вагу великих куль;
ялиці стійкі до обпадання голок. Це відмінний варіант для тих, хто має власний ділянку землі або живе у приватному будинку – ялиця дуже швидко пускає коріння в посуді з вологим піском, так що після свят ви можете не викидати дерево, а перемістити його на вулицю в декоративній діжці або висадити у себе в палісаднику. Однак ялиці серйозно програють іншим деревам в насиченості лісового запаху;
звичайна ялина, насамперед, порадує вас запахом хвої, який миттєво наповнює приміщення. Невеликі ялинки компактні, спокійно встановлюються навіть в малогабаритне житло, але обсипалися голки ви будете виявляти аж до травневих свят – вони мають неймовірну здатність розсипатися по всій квартирі і губитися у найвіддаленіших її куточках;
канадські ялини – відмінний вибір для теплого житла. Цей спеціальний сорт новорічних дерев завжди встановлюють у себе жителі США, Канади і Великобританії, так як вони практично не обсипаються і мають рівномірну узлісся. Однак коштують такі сортові дерева значно дорожче вітчизняних;
рідкісні, але такі красиві блакитні ялинки – ще один вид дорогих новорічних дерев. Однак вони відчутно гущі своїх побратимів і дуже довго стоять в приміщенні.Як вибрати новорічну ялинку (штучну і живу) на Новий рік 2017?
Перевіряйте наявність чіпа зі штрихкодом при купівлі їли на ринку

Купуючи ялинку, зверніть увагу на наявність спеціального чіпа! Він означає, що ялинка була вирощена в лісовому господарстві і призначена для продажу, а не спиляна браконьєрами в найближчому парку або лісі.


На що звернути увагу при покупці?


Радувати вас протягом двох тижнів новорічних свят буде лише свіже та здорове дерево. Фахівці рекомендують звернути увагу на такі параметри:
при виборі ялинки прикладіть невелике зусилля і спробуйте змінити будь-яку з нижніх кінцівок. Якщо у відповідь на саме легке зусилля ви чуєте сухий тріск – ялинка або сосна зрубані кілька тижнів тому, тобто про свіжості дерева мова вже не йде. Здорова, нещодавно зрубана ялинка буде пружинити, а значить, гілки будуть гнутися, але не переламаються;
уважно розгляньте стовбур. По-перше, він повинен бути максимально рівним і не мати тріщин, а по-друге, місце спила має бути світлим. Якщо спіл потемнів, то ялинка або сосна буквально після кількох днів у теплій квартирі почне обсипатись. Зверніть увагу на товщину стовбура. Міцне здорове дерево має спіл не менше 8-9 сантиметрів при висоті від 15 метрів. Більш тонкий стовбур – погана ознака, швидше за все, дерево зрубали з-за того, що воно було занадто хворим і не мало сил, щоб нормально розвиватися;
візьміть лісову красуню за стовбур і легенько постукайте нею про поверхню землі. Подивіться навколо. Помітили, що посипалися голки? Покладіть деревце і продовжуйте пошуки;
розгляньте кору на стовбурі дерева на предмет утворення нальоту, що нагадує борошно. У здорових лісових мешканців його бути не повинно;
якщо ви обираєте саме ялинку, а не сосну, зверніть увагу на те, як ростуть гілки. Свіже дерево має лапи, спрямовані вгору, а у «несвіжого» вони будуть опущені;
відламайте парочку голок від лісової красуні і псуєте їх між пальцями. Якщо відчули насичений запах хвої, а пальці стали трохи липнути – це говорить про свіжості обраного деревця;
розгляньте голки на світлі і трохи зігніть їх. У нещодавно спиляних дерев хвоя завжди темна і пружна.Як вибрати новорічну ялинку (штучну і живу) на Новий рік 2017?
Визначайте свіжість ялинки на увазі і аромату її голок

Не слід боятися купувати нерівномірне дерево. Все залежить від того, куди ви плануєте його помістити. Для центру кімнати, звичайно, потрібно брати тільки самих ровненьких красунь-ялинок, а для кута цілком підійде і асиметрична - все одно цього ніхто не побачить, та й вам буде набагато зручніше встановити ялина з «укороченою» бічною частиною.


Кожен покупець бажає придбати «свіжу» ялинку, яка гарантовано простоїть в квартирі до Старого Нового року. Багато хто при цьому думають, що чим пізніше купиш ялина, тим довше вона залишиться свіжою, і відправляються за покупкою 29-30 грудня. Відразу обмовимося: ви ризикуєте потрапити на розпродаж з мінімальним вибором дерев! Щоб зберегти свіжість ялинки, достатньо лише правильно її зберігати. Про це ми поговоримо трохи нижче.


Як зберегти свіжий вигляд ялинки до свята?


Вибір деревця – це ще не все. Далі перед вами стоїть завдання транспортувати його додому з мінімальними пошкодженнями. Для вирішення даної проблеми потрібно стягнути лапи мотузкою. Починати обв'язувати краще знизу, поступово просуваючись до верхівки. В процесі намотування мотузки лапи потрібно не занадто туго притискати до стовбура. Більшу схоронність ялинці забезпечить мішковина, у яку акуратно обертають.


Як вибрати новорічну ялинку (штучну і живу) на Новий рік 2017?
Правильно упаковуйте і транспортуйте куплене деревце!

Коли ви привезли дерево додому, помістіть його в холодне місце типу гаража або відкритого балкона. Слідкуйте за погодою! Несподіване настання відлиги вдень і різкі нічні морози нашкодять зовнішнім виглядом лісової красуні. У цьому випадку В денний час покривайте ялина вологим шматком тканини, яку потрібно знімати на ніч, щоб не допустити примерзання.


Як правильно встановити ялинку?


Встановлення ялинки – процес, до якого потрібно підійти з усією відповідальністю. Звичайно, можна не морочити собі голову і просто поставити деревце в підставку. У цьому випадку століття новорічної красуні буде недовгий, а для масивних сосен, обвішаних іграшками, такий варіант не підійде, особливо якщо у квартирі проживають маленькі діти або тварини. Кращий вихід з положення – помістити ялина у високу ємність, наповнену вологим піском.

Знайдіть підходящу посуд - наприклад, висока відро з відповідним діаметром дна.
Підготуйте дві дошки, які повинні щільно входити в відро.
Очистіть стовбур дерева від кори на висоту до 10 сантиметрів, щоб забезпечити хороше насичення вологою.
Розмістіть дерев'яні плашки за типом хреста і приколотите до стовбура в місці зрізу.
Помістіть ялину або сосну в ємність, акуратно засипте піском, утрамбовуючи кожен шар.
Візьміть кілька літрів чистої води, киньте 2-3 таблетки ацетилсаліцилової кислоти, розмішайте до повного розчинення. Це допоможе попередити розвиток гниття.
Повільно налийте воду в ємність з деревом. Повторюйте процедуру раз в 4-5 днів.Як вибрати новорічну ялинку (штучну і живу) на Новий рік 2017?


Тепер можна помістити лісову красуню у відведене місце, яке повинно знаходитися якомога далі від джерел тепла. Також бажано розмістити поблизу ялинки прилад для зволоження повітря. Можете починати процес прикраси дерева до Нового року – і воно буде радувати вас своїм прекрасним зовнішнім виглядом до закінчення всіх свят.


Як вибрати штучну ялинку?


Поміркувавши якийсь час, ви можете вирішити, що найкращим вибором буде штучна ялинка. Такий підхід позбавить вас покупки новорічного дерева на найближчий десяток років. Тим не менш, купівля ялинки з штучних матеріалів - не такий простий процес, як може здатися на перший погляд. Асортимент цих виробів просто вражає уяву.


Вони відрізняються кольором хвої, можуть мати на лапах напилення, що імітує сніговий покрив, прикрашаються світлодіодними вогниками, та й ціна на різні види ялинок відрізняється на порядок. Вартість їли з полімерів має пряму залежність від її висоти, пишноти і якісних характеристик. Найдорожчі, але виключно красиві і безпечні для здоров'я ялинки пропонують до продажу європейські виробники (німці і голландці).


Як вибрати новорічну ялинку (штучну і живу) на Новий рік 2017?
Штучні литі ялинки на увазі хвої майже не відрізняються від живих!

Найдорожчі варіанти можна знайти у китайських промисловців, але до питання вибору варто підійти з розумом. Надмірно дешеве деревце не зможе витримувати високі температури і здатна запалитися від простої гірлянди! Середній ціновий сегмент при непоганій якості представлений виробами з Тайланду. Плануючи покупку, врахуйте, що хороша штучна ялинка обов'язково відповідає наступним характеристикам:

гладкий стовбур з імітацією природних тріщин на дереві, рівномірно відлитий з пластичних матеріалів;
рівномірні гілки і лапи без стирчать дротів або «задирок на голках;
голки щільно прикріплені до лап і не обсипаються від дотику;
гілки ялинки характеризуються стійкістю при згинанні;
підставка в комплекті повинна бути металевою, щоб забезпечити стійкий стан в прикрашеному вигляді;
на етикетці має бути вказана інформація, що виріб переносить високі температури, має вогнетривкістю (містить речовини-антипірени) і зроблено з матеріалу, що не має токсичних властивостей.Найбільш негативний момент в штучних ялинах – відсутність аромату справжнього лісу. Тим не менш, хімічна промисловість не стоїть на місці, так що цю задачку можна вирішити за допомогою спеціального хвойного спрею-ароматизатора. З цією ж метою можна використовувати аромалампу з додаванням натурального ялинового і пихтового ефірного масла.


Як вибрати новорічну ялинку (штучну і живу) на Новий рік 2017?
Натуральні ефірні масла забезпечать ваше деревце ялиновим ароматом

Правильне зберігання штучної ялини


Після закінчення свят ялинку потрібно помістити на зберігання до наступного року. Для цього потрібно дотримуватися таких рекомендацій:

розібране і складене в коробку дерево не можна зберігати в гаражі, на балконі і в іншому місці з перепадами температури. Буквально через пару років такого ставлення ялинка втратить насиченість кольору, лапи можуть пересохнути і зламатися під вагою іграшок або, навпаки, на дереві з'явиться цвіль. Правильне місце для зберігання повинно бути сухим, захищених від прямих променів сонця і мають однаковий температурний режим протягом року;
перед тим як помістити ялинку в коробку, з неї знімають всі кулі, фігурки і дощик, гілки протирають від осіли частинок пилу, а потім просушують;
перш ніж нарядити ялинку на наступний рік, її ретельно пилососять, прикріплюють гілки до стовбура і дають їм пару днів, щоб розправитися.
загрузка...
Як вибрати новорічну ялинку (штучну і живу) на Новий рік 2017?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають