• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

2017 рік

Щорічно більшість з нас цікавляться темою, якої тварини за гороскопом буде прийдешній рік. І найчастіше нам цікаво не тільки назву символу року, але і стихія (колір), яку він представляє. Ось, приміром, 2017 — рік Вогненно-червоного Півня. І якщо, знаючи послідовність знаків східного зодіаку гороскопу, ми легко можемо визначити господаря наступного року, то з кольором трохи складніше.
2017 рік

Вся справа в тому, що в цьому питанні є деякий алгоритм, згідно з яким можна складати нескінченну таблицю циклів складаються з 60-літнього періоду. Кожен з цих циклів включає в себе 12 знаків зодіакального кола і 5 стихій перемноженних між собою і розподілених попарно.

Ми розповіли про матеріали поверхнево, насправді дана тема потребує більш глибокого вивчення, і щоб остаточно вас не заплутати ми представимо нижче таблицю, яка наочно допоможе вам зорієнтуватися з алгоритмом, на основі якого можна визначити, який буде 2017 рік: якої тварини, його стихію і колір. Теж саме можна зробити для будь-якого майбутнього або минулого року. А ще думаємо вам буде цікаво дізнатися стихію свого року народження, для цього достатньо лише відшукати потрібну цифру в таблиці нижче.

2017 рік якої тварини за східним календарем


До речі, за китайським (східним) календарем, 2017 рік Півня настане 28 січня.

Кожному року відповідає стихія і колір.

Дерево — зелений;
Вогонь — червоний;
Земля — світло-жовтий;
Вода — синій/чорний;
Метал — білий/світло сірий.

2017 рік


Тепер маючи ці знання можна переходити до характеристики знака, а на основі цього зробити висновки про його смаки та вподобання.

2017 рік вогняного Півня: характеристика

Як і в природі, так і в зодіакальному гороскопі Півень — тварина, що любить порядок у своєму помешканні. Тому, щоб протягом року цей знак був прихильний до вас, намагайтеся догодити йому в цьому аспекті, по можливості зберігайте порядок не тільки в своєму будинку, але і на робочому місці.

Так як найчастіше півень має аж ніяк не одну партнерку, то і своєю появою у вигляді символу року може внести у ваше життя різні спокуси на цьому терені. Тому будьте обережні, адже подібні явища можуть стати загрозою для сімейного життя. Постарайтеся не вживати спиртне в незнайомих компаніях, особливо це актуально в новорічну ніч, коли півень тільки вступає у тимчасові володіння.

Особливу прихильність півень буде проявляти ініціативу, цілеспрямованим і тим які не бояться змін, тому намагайтеся виховувати в собі ці якості, адже в будь-якому випадку вони не завадять в житті.

Як зустріти рік червоного вогняного Півня, щоб весь рік був максимально вдалимСпочатку варто задуматися, в чому зустрічати новий рік. Адже від вибору новорічного вбрання залежить перше враження про вас. Новорічний костюм або сукня має обов'язково включати наступні кольори:

червоний;
оранжевий;
жовтий;
золотий.


Звичайно, не варто перестаратися і вбиратися відразу під всі ці кольори, але вибрати наряд в одному з цих кольорів, або доповнити аксесуаром включаючи один з цих відтінків зовсім не завадить. Акуратність і підтягнутість має стати першочерговим завданням у виборі і підготовці вашого новорічного образу. Є ще один важливий нюанс, виключіть навіть самий тонкий натяк на хижаків з свого новорічного оздоблення. Хижаки — вороги Півня, тому їх присутність не обіцяє нічим хорошим для вас. Також ви можете дізнатися поради астрологів в цьому питанні для всіх знаків зодіаку.

Зустрічати Новий 2017 Рік краще в своєму курнику:) , тобто вдома в колі рідних і близьких. Подарунки краще вибирати практичні, гроші дарувати не рекомендується.

Щодо емоційної сторони, як у новорічну ніч, так і протягом усього року потрібно тримати свої емоції в кулаку і діяти розважливо, марно не ображати людей і не рубати з плеча у вирішенні життєвих ситуацій.

2017 рік надає великі можливості для самореалізації в різних сферах життя. Важливо правильно розрахувати сили і не завдати шкоди здоров'ю в процесі освоєння цих можливостей.

У 2017 році можуть мати місце зміни в існуванні всієї Землі, не виключено погіршення взаємодії між країнами, може спостерігатися відкрита боротьба окремих держав за панування в світі. В цілому, цей 2017 рік може стати ареною «півнячих» боїв. Будемо сподіватися, що і людині і всьому світу вдасться впоратися з собою, і 2017 рік стане «вогненним» тільки за назвою у Східному гороскопі.
загрузка...
2017 рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають