• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як заховати подарунок від дитини на Новий Рік 2017?

Навіть якщо дитина перед кожним Новим роком пише лист Дідусеві Морозу в 4-5 років починає підозрювати, що не все так просто з доставкою подарунків під ялинку! Рано чи пізно у дітей виникає думка, що довгоочікувані ляльки, залізні дороги, плюшеві звірі, велосипеди, іграшкові автомобілі і конструктори – справа рук мами й тата. Старші діти перестають чекати візиту доброго чарівника і чекають сюрпризів лише від членів сім'ї.


Сила дитячої цікавості змушує нащадків за пару тижнів до свята проводити в нашу відсутність справжні квести по пошуку заповітних містечок з подарунками до Нового року . Однак який же це буде новорічний сюрприз, якщо дитина дізнається, який знайдеться подарунок під ялинкою? Давайте розберемося з проблемою, куди заховати подарунки, куплені на 2017 Новий рік.


Як заховати подарунок від дитини на Новий Рік 2017?
Щоб подарунок став сюрпризом, важливо, щоб ваше чадо його не знайшов!

Місця, куди можна заховати сюрпризи для дітей


Через сучасної моди, яка не передбачає наявність меблевих стінок в кожній кімнаті, процес приховування подарунків вимагає серйозної роботи розуму. Та й малогабаритні квартири обмежують коло можливих затишних містечок. Тим не менш, існує перелік схованок, які варто заховати новорічні сюрпризи. До їх числа відносяться:
Лоджії. Це місце, куди маленькі діти дивляться в останню чергу. Тим більше, якщо ви знімете ручку для відкривання на час відсутності вдома. З іншого боку, не утеплена лоджія володіє тими ж негативними характеристиками, що і будь-холодне приміщення – іграшки, не витримують мороза і вологості, можуть бути зіпсовані. У разі, якщо це місце підійде для зберігання подарунку, подбайте про те, щоб сховати його в самий дальній ящик або покласти на полицю вище, прикривши старими речами;
Шафи і антресолі. Від маленьких дітей подарунки можна заховати на верхніх полицях шаф або на антресолях, попередньо помістивши сюрприз у непримітну «тару». Підійде стара коробка від мікрохвильові печі, пилососи, праски, ноутбука або упаковка від взуття, яка завжди стояла на цьому місці. Пам'ятайте: якщо дитина хоч краєм вуха почує, як ви ховаєте подарунок вище на полицю, відсутність дорослих він може побудувати цілу вежу зі стільців і табуреток, щоб видертися нагору, а це небезпечне заняття, яке може призвести до травм;
Замикаються ящики. Дуже зручний спосіб для зберігання подарунків, призначених для малюків. Батьки закривають від них максимум ящичків та шафок, в яких зберігаються небезпечні предмети, так що ви не викличете у дитини підозр. З дітьми постарше номер, швидше за все, не пройде – вони вас будуть нескінченно дошкуляти запитаннями, що зберігається за закритими дверцятами, і ретельно шукати ключі у відсутності дорослих;
Робочий кабінет. Працюють тата й мами можуть залишити сюрпризи безпосередньо на робочому місці. Звичайно, це спрацює лише у разі, якщо вони зможуть прийти на роботу у святковий день, а потім тихенько пронести подарунок додому. Якщо офіс розташований в будівлі з централізованим пультом охорони і буде підключений до сигналізації на дні святкових канікул, місце не підходить.Як заховати подарунок від дитини на Новий Рік 2017?


Подарунки можна заховати і за межами квартири! Для вашої мети підійдуть:

Гаражі та прибудинкові комори. Якщо у вас є машина і місце для її зберігання, вважайте, що питання з подарунками вирішено! Головне, щоб коробка не відсирів, так як пом'ята і «цвелая» упаковка негативно позначиться на першому враженні від сюрпризу. В гараж варто ховати тільки подарунки, яким не страшні перепади температури і вогкість – ляльки і м'які іграшки поміщати сюди не варто. А так це місце є чи не самим затишних: у дитини до нього немає доступу, а заховати подарунок так, щоб чадо не побачило яскраву обгортку, поки ви сідаєте в машину, нескладно. Те ж стосується і прибудинкових комор. У неї дитина не потрапить, хіба що ви самі віддасте ключ і відправите за якимось предметом;
Квартири друзів і сусідів. Відмінний «схрон» для новорічних подарунків, куди дитина точно не потрапить. Варто враховувати кілька моментів: якщо у сусіда або друга є своє чадо, воно може відшукати або навіть випадково зіпсувати подарунок. Крім того, потрібно бути впевненим, що друг чи сусід не поїде на свята відпочивати чи не відправиться в гості, забувши вас попередити у передноворічній суєті;
Будинки бабусь і дідусів. Зберігання подарунків у старших родичів, швидше за все, надійно забезпечить збереження сюрпризу. Варто попередити бабусю, що подарунки не можна залишати на видному місці, якщо раптом вона вирішить на пару днів взяти до себе онуків перед Новим роком.Як реагувати, якщо дитина виявив подарунок?


Перераховані вище місця є основними і найбільш надійними. В крайньому випадку, можна заховати пакети і коробки в багажнику автомобіля, в розкладному дивані або в просторі під ванною. Але що робити, якщо малюк виявив презент? До цього питання потрібно підійти з розумом. Якщо батьки самі винні, що дитина випадково побачив коробку саме з тим подарунком, який замовляв Діду Морозу, ні в якому разі не кричіть на малюка.


Як заховати подарунок від дитини на Новий Рік 2017?
Не лайте дітей, якщо вони знайдуть новорічні подарунки завчасно

Розтлумачте, що добрий чарівник перед святковою вночі не встигне відвідати всіх діток, так що заздалегідь зустрічається з батьками і передає їм презенти. Запропонуйте не засмучувати чарівника і покласти коробку на місце до настання свята. Адже знайти подарунок під поцяцькованій ялинкою набагато приємніше! Для забезпечення ефекту несподіванки, можна купити невелику іграшку в «доважок» і прикласти її до основного подарунка.


У разі, якщо дитина достатньо доросла і знає, що подарунки дарують мама і тато, варто вчинити інакше. Коли виявите, що подарунок був знайдений, без крику скажіть, що так чинити неправильно і негарно. Поставте дитину до відома, що він зіпсував весь момент сюрпризу, а також повідомте, що інших дарів можна не чекати. Скажіть, що хто б не дарував подарунки – Дід Мороз, мама і тато або дідусь і бабуся, Новий рік – це свято чарівництва, так що не варто робити його буденною і передбачуваним.

загрузка...
Як заховати подарунок від дитини на Новий Рік 2017?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають