• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Новорічні забобони і прикмети

Всім відома приказка про те, як зустрінеш Новий рік, так всі 12 місяців і будеш жити. Але з цим святом пов'язані й інші забобони. Щоб рік був вдалим і фінансово благополучним, потрібно знати кілька прикмет про святковий стіл, прикрасі приміщення, одяг і т. д.
Новорічні забобони і прикмети


Що треба зробити напередодні Нового року для привернення щастя і удачі?

Щоб привернути гроші, перед святкуванням Нового року купують новий віник, обмотують його ручку червоною стрічкою і вночі на 1 січня ставлять в кут ручкою вниз. Але щоб точно не страждати від нестачі грошей в наступному році, до його настання доведеться розрахуватися з усіма боргами. Є і ще одна прикмета, яка допоможе привернути гроші в будинок. 31 грудня покладіть в праву кишеню свого піджака чи куртки купюру великого номіналу, вона повинна бути не м'ятою і не рваною. Її не можна змінювати протягом усього року і намагатися постійно тримати поряд з собою.

Особливу увагу необхідно приділити і святковому столу. На ньому повинно бути не менше 12 різних страв, обов'язково варто подумати про незвичайне оформлення. А тому, у чий келих потрапляють останні краплі з пляшки шампанського, буде везти весь наступний рік.

У новорічну ніч зверніть увагу на погоду. Якщо йде сніг, в наступному році буде багатий урожай. Фінансове благополуччя чекає тих, хто в ніч на 1 січня побачить у небі зірки. І, звичайно, не забудьте, що зустрічати Новий рік потрібно в новому одязі. Це допоможе привернути удачу, гроші і щастя.

Щоб задобрити домовика, залишають для нього на кухонному столі кілька шматочків хліба, келих вина та солодощі. А за годину до бою курантів у всіх кімнатах будинку запалюють церковні свічки.

Що не можна робити перед святкуванням Нового року?

Не можна зустрічати свято посварившись - це призведе до нещастя. Навіть якщо родичі або друзі посварилися, потрібно обов'язково помиритися перед боєм курантів і попросити один в одного пробачення. Часті сварки в родині будуть відбуватися, якщо під час святкування Нового року розбилося багато посуду.

А щоб уникнути голоду і безгрошів'я, в ніч з 31 грудня на 1 січня треба накрити багатий стіл і бути гостинними. Залишки страв не можна викидати, інакше покине будинок достаток і удача.

Прикмета, що 1 січня не можна працювати, подобається багатьом. Якщо її порушити і попрацювати в цей день, весь рік доведеться багато працювати, і це заняття не буде доставляти задоволення.
загрузка...
Новорічні забобони і прикмети
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають