• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Що подарувати дитині на Новий рік 2017 залежно від віку

Чим старша дитина, тим менше проблем з вибором новорічного подарунка, адже дитина вже може написати листа Діду Морозу, а батькам не доведеться ламати голову, що подарувати дитині на Новий рік 2017, який подарунок покласти під ялинку. Але що робити, якщо в сім'ї дитина, яку і без подарунка не хочеться залишати, і щось марне купувати - теж не варіант?

Що подарувати дитині на Новий рік 2017 залежно від вікуНоворічний подарунок для малюка від народження і до року: головне – зручність і різноманітність

1) Просте, але для малюка просто незамінне – брязкальце. Ручка у нього повинна бути зручна, призначена для маленьких пальчиків, вага невелика, а конструкція не дуже складна.

2) Яскравий розвиваючий мобіль, бажано пофарбований у контрастні кольори, але при цьому зі спокійною класичною музикою – ще один прекрасний подарунок для новонародженого.

3) Щоб малюк міг виконувати різні маніпуляції, йому знадобиться розвиваючий килимок. Чим більше у нього фактур, іграшок, шуршалок, звірят і навіть дзеркал (звичайно, безпечних) – тим краще для дитини. Зайнята з таким килимком вона буде дуже довго.

4) Можна в якості подарунка купити м'які книжки, з допомогою яких будуть розвиватися тактильні відчуття малюка і дрібна моторика. Для розвитку слуху підійдуть музичні центри, а для логічного мислення – пірамідки, матрьошки, кільця або кубики.

Що подарувати на Новий рік дитині від року до двох років? На чолі функціональність!

Призначення іграшки на другому році життя – стимулювання органів почуттів, розвиток координації рухів, малої і основної моторики, логіки, зв'язків – просторових і причинно-наслідкових.

У цьому віці в якості новорічного подарунка можна вибирати будь-які іграшки з коліщатками, які можна возити за собою або штовхати перед собою. Хороший варіант – звичайний м'яч: він стрибає і катається, з ним можна грати самостійно або з кимось із дорослих. Кубики і пірамідки – відмінний варіант: збирати і розбирати їх можна до нескінченності.

У цьому віці малюк може знайомитися з побутом дорослих, а значить, настає пора рольових ігор – від «дочок-матерів» до «лікарні» та «ремонту».

Логіку не можна залишати без уваги, тому під ялинкою повинні виявитися пазли, шнурівки, різні іграшки, які потрібно сортувати за видами і категоріями. З їх допомогою буде розвиватися інтелект, посидючість, моторика.

Кращі новорічні подарунки для дітей від 2 до 3 років: пробуджуємо фантазію, але не відриваємося від реальності

Творчі здібності і фантазія розвиваються як раз в цьому віці, так само, як і абстрактне мислення. Іграшки набувають завдяки фантазіям дитини нетипові для них властивості. В якості подарунків можна вибирати мозаїки, пазли, конструктори. Якщо віддавати перевагу лялькам, то вони повинні бути схожими на настоящих карапузів. Всі рольові ігри повинні плавно занурювати дитину в дорослий світ. Тварини повинні бути правдоподібними – ніяких пухнастих і рожевих слонів, все тільки в справжній природі.

В цьому віці обов'язково потрібно купувати набори для ліплення, малювання, шиття, моделювання і т. д. Дитина обов'язково повинна спробувати,

Хорошим помічником може стати для дитини і телефон, він не тільки допомагає розвивати мову і вчить рахувати, але і дає можливість бачити психологічний стан малюка, з яким батьки проводять вже не так багато часу.

Які подарунки дарувати дітям на Новий рік 2017: хлопчикам і дівчаткам - різні іграшки

Не потрібно забувати, що з 3-х років іграшки повинні розрізнятися для хлопчиків і дівчаток. Навряд чи ваша донька буде возитися з машинками, а синок – з ляльками. Кожному своє. Хоча і ігри хлопчиків з ляльками в цьому віці не повинні лякати, але тільки в тому випадку, якщо це не купання і одягання, а прояв турботи, наприклад, будівництво будинку, захист іграшки і т. д.
загрузка...
Що подарувати дитині на Новий рік 2017 залежно від віку
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають